IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    трудно колега трудноо, тея с големите пари у тех е силата, ние сме мишоци дет се опитваме да откопчим по некоя стотинка и с времето пак я връщаме там от където сме я взели ......
    Зависи колко пари си готов да рискуваш и колко дълго си готов да останеш в играта.
    Времето ще покаже, за сега удържаме

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Псуваме се, ругаем се, но се обичаме
      Всички сме на борсата (в един кюп) няма как кучката се обитва да ни прецака всички трябва заедно да я сборим.
      трудно колега трудноо, тея с големите пари у тех е силата, ние сме мишоци дет се опитваме да откопчим по некоя стотинка и с времето пак я връщаме там от където сме я взели ......

      Коментар


      • Я виж,току виж съм провокирал смекчаването на тона у темата

        Тъй,тъй,пичове!
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
          мислиш викаш кат голямо семейство сме кааш и аз не съм ич спец тряя ти кажа ... а лаем тука месеца
          Псуваме се, ругаем се, но се обичаме
          Всички сме на борсата (в един кюп) няма как кучката се обитва да ни прецака всички трябва заедно да я сборим.

          Коментар


          • Иначе хората който играят на борсата знаят как е ... разочарованията са големи.
            Губят се пари и чувството никак не е приятно.
            Обаче понякога е по добре да затвориш губеща позиция и да започнеш отначало отколкото да я чакаш и да не трейдваш.
            Пари се правят от трейдване, поемаш загуба послед 3 месеца трейдваш и я избиваш и продължаваш.
            И по-леко с алчността, алчността е затрила много трейдъри, няма за къде да се бърза, чакаш пазара да дойде при теб, ти не ходиш при него.
            Успех

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Иначе аз чета и чужди форуми, там каква каша е нямаш идея.
              Всеки се има за голям спец, псуват се, пишат само тъпотии (подобно на Архитекта).
              Така че тука може да се заяждаме от време на време но диалога е много по смислен.
              И може да чуеш някое чуждо мнение (макар и грешно).
              Така че форума си е супер.
              мислиш викаш кат голямо семейство сме кааш и аз не съм ич спец тряя ти кажа ... а лаем тука месеца

              Коментар


              • Иначе аз чета и чужди форуми, там каква каша е нямаш идея.
                Всеки се има за голям спец, псуват се, пишат само тъпотии (подобно на Архитекта).
                Така че тука може да се заяждаме от време на време но диалога е много по смислен.
                И може да чуеш някое чуждо мнение (макар и грешно).
                Така че форума си е супер.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Е Хемилио ти се изкара по голям светец от папата.
                  Бих ти съчувствал ако ти не беше един от тия дето точно само плюят по другите и не приемат чуждо мнение.
                  Иначе ревеш все едно си загубил пари на борсата, голяма разочеравание изразява твоя пост.
                  Ти кво да не си се надявал че кризата в Украйна ще закара ДАКС-а на 8000.
                  Няма такъв филм братчед
                  чек бе ти знаеше ли, че ше има криза с Украйна или някой друг тука да го е предугадил кое и как ше се развият нешата ммм ?? Ше излезне нешо бе не се коси и ше слезне не до 8 а доста под 8, кат ти каа дедо ти микеле значи тъй ше е тя ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                    Е Хемилио ти се изкара по голям светец от папата.
                    Бих ти съчувствал ако ти не беше един от тия дето точно само плюят по другите и не приемат чуждо мнение.
                    Иначе ревеш все едно си загубил пари на борсата, голяма разочеравание изразява твоя пост.
                    Ти кво да не си се надявал че кризата в Украйна ще закара ДАКС-а на 8000.
                    Няма такъв филм братчед
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Сега за ДАКС-а и стумулите.
                      ДАКС-а тази години се движи много умерено незнам какво ревете, не е направул нов връх вече 3 месеца, и сега се закова на 9600 и не мърда. Докато Американските индекси летят и правят връх след връх (въпреки че и там се наблюдава забавяне).
                      Общо взето нещата се нормализираха и растем много по плавно и умерено както и трябва да е.
                      Така че моята прогноза е за ДАКС 10 000 до края на годината, кога ще е стане точно зависи от ЕЦБ и стимулите, ако няма стимули сигурно ще е есента, ако им стимули скоро.
                      Иначе спадове пак д 9000 не се изключени.
                      Но 7400 е несериозно.
                      Поздрави.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Болно ми е разбираш ли?

                        Само негативизам в милата ни татковина,напълно си заслужаваме участта и дереджето!
                        Е Хемилио ти се изкара по голям светец от папата.
                        Бих ти съчувствал ако ти не беше един от тия дето точно само плюят по другите и не приемат чуждо мнение.
                        Иначе ревеш все едно си загубил пари на борсата, голяма разочеравание изразява твоя пост.
                        Ти кво да не си се надявал че кризата в Украйна ще закара ДАКС-а на 8000.
                        Няма такъв филм братчед

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Болно ми е разбираш ли?
                          Само негативизам в милата ни татковина,напълно си заслужаваме участта и дереджето!
                          ти па верно кво се разчувства тука са, нали за тва е пазара да има от едната страна и от другата страна иначе не работат нещата, кат едните са решили, че ше хой до безкрай на горе хубаво нека, ама нема да е съвсем така вовеки веков, нека се найграят ше падне нема страшно дали ше е тая или до година или по до година, ше напраат нови дъна ... няя страшно ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                            Хемлио, недей се ядосва за гупости. Няма кво да се хабиш. Нито ще те разберат, нито ще оценят написаното.

                            Иначе "стимули" за сега няма да има. След срещата на Еврогрупата вчера, тези спекулации бяха опровергани. Най-много утре ЕЦБ да свали още лихвите от 0,25% на 0,10%, което ще изстреля индексите нагоре за 2 минути и после ще коригират на пресконференцията. Ама ще видим утре. Това си е моето виждане.

                            А за "стимулите" и тяхният ефект в дългосрочен план и малките деца знаят, че е 0. В Япония, ако не ме лъже паметта, са на КюИ 9!!! Ефекта е видим. Кръгла 0
                            Болно ми е разбираш ли?

                            Само негативизам в милата ни татковина,напълно си заслужаваме участта и дереджето!
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Хемлио, недей се ядосва за гупости. Няма кво да се хабиш. Нито ще те разберат, нито ще оценят написаното.

                              Иначе "стимули" за сега няма да има. След срещата на Еврогрупата вчера, тези спекулации бяха опровергани. Най-много утре ЕЦБ да свали още лихвите от 0,25% на 0,10%, което ще изстреля индексите нагоре за 2 минути и после ще коригират на пресконференцията. Ама ще видим утре. Това си е моето виждане.

                              А за "стимулите" и тяхният ефект в дългосрочен план и малките деца знаят, че е 0. В Япония, ако не ме лъже паметта, са на КюИ 9!!! Ефекта е видим. Кръгла 0

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
                                ти като една стотинка не си направил от ДАКС не се впускай много да пишеш а стой и се учи
                                Неприятно ми е да го отбележа но хейтърите в този форум се множат като циганите,и ти не правиш изключение.

                                Това е моята гледна точка и я споделям-тъй като мисля,че за това е форума,като не карам никой да се съобразява с нея!

                                Дай боже повече такива,които споделят мисленето си,от такива,които редят глупости и хейтват.

                                По повод на това колко съм спечелил,колко съм загубил мисля,че не е твоя работа.

                                Простаци сме си по душа Българите и това е!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X