IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
    ти като една стотинка не си направил от ДАКС не се впускай много да пишеш а стой и се учи
    Неприятно ми е да го отбележа но хейтърите в този форум се множат като циганите,и ти не правиш изключение.

    Това е моята гледна точка и я споделям-тъй като мисля,че за това е форума,като не карам никой да се съобразява с нея!

    Дай боже повече такива,които споделят мисленето си,от такива,които редят глупости и хейтват.

    По повод на това колко съм спечелил,колко съм загубил мисля,че не е твоя работа.

    Простаци сме си по душа Българите и това е!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • ти като една стотинка не си направил от ДАКС не се впускай много да пишеш а стой и се учи

      Коментар


      • не можем да бъдем сигурни как обявяването на стимули ще се отрзи на мисленето на инвеститорите,понеже е ясно,че това ще бъде временно,не може безконечно да се стимулира!
        Самото говорене за стимули трябва да включи лампите на по дългосрочните инвеститори,че не стоят нещата добре,щом се налага стимулиране!
        Още по дълновидните са наясно какво се случва ако самите стимули не помогнат достатъчно,или какво ще стане след тяхното изтегляне.

        друго,което трябва да се отбележи,е дивергенцията на американските индекси спрямо Европейските-рядко се случва,в момента американците са на невиждани нива,докато европейците не са така оптимистично настроени.

        технически нещата стоят така:

        На път сме да направим трети връх-на седмична,като забележете-всеки следващ е по нисък от предходния!

        Осцилаторите са в дивергенция с чарта,а ЕМА 200 не е достигана от 2 години (на седмична),която е около 7400 в момента.

        Да и двете ще се случат- ДАКС 10к,и дълбока корекция!

        въпроса е кое ще е първо.

        Успех ви желая!
        Last edited by hemilio; 02.04.2014, 09:47.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
          От ЕЦБ зависи дали ще видим 10 000 в по краткосрочен план, иначе то е ясно че ще го видим.

          Дано обявят някакви стимули, при тази безработица и ниска инфлация
          Съгласен, рано или късно стимул трябва да има някакъв иначе отиваме пак в рецесия и дефлация.

          Коментар


          • От ЕЦБ зависи дали ще видим 10 000 в по краткосрочен план, иначе то е ясно че ще го видим.

            Дано обявят някакви стимули, при тази безработица и ниска инфлация

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              пълни глупости!
              запълнихме гапа от сабалям,даже ще затворим на по ниско ниво!
              Моля ако няма какво да кажеш,просто не пиши нищо!
              Ако искаш да имаш повече постове-отивай в темата бисери и вицове!
              Кафа от спамери!!!
              Колега много сте груб, не ви отива на възпитнието

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Кво става?
                Вървим нагоре по план, днес прескочихме 9600.
                От тук нататък може да вдигнем до 9700 и после не знам.
                А ако ЕЦБ реши да стимулира отиваме на 10000 директно
                пълни глупости!
                запълнихме гапа от сабалям,даже ще затворим на по ниско ниво!
                Моля ако няма какво да кажеш,просто не пиши нищо!
                Ако искаш да имаш повече постове-отивай в темата бисери и вицове!
                Кафа от спамери!!!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Кво става?
                  Вървим нагоре по план, днес прескочихме 9600.
                  От тук нататък може да вдигнем до 9700 и после не знам.
                  А ако ЕЦБ реши да стимулира отиваме на 10000 директно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                    Цялата работа е заради приказките на Вайдман, че щели да правят количествени улеснения. Въздух под налягане. Нищо няма да направят, всеки го знае това. В четвъртък ще има суууррррр, ама пак ще се вдигне гадината. Така, че ако излезеш тогава, внимавай. Нищо чудно, ако продължаваш да стискаш късите да те изгърбят.
                    Aaa бат snaky аз не стискам къси, поне на тва съм се научил, взиам си загубата в джоба и си отиам, не губим кураж следващия тираж ше падне ако не успеят да минат втория връх който нарисуваха от акордеона там ше слезне на 8800 и после може да ударят една 10тка или 11ска като нищо .. но не знам с каква сила ше се изръси по късно, ако почне полека лека с месечни дивергенции ше има 2008, ако е изведнъж с една голяма тояга 15%/20% тогава демо версия 2011 ... туй е мойто мнение

                    Аа аз ше го чакаля пак за шорт, мамицата им отровна, че мнооого дупки напрайха без асфалтиране ама мноо и то се види, че на 9тка ше хой пак

                    Коментар


                    • Кукло дефинирай курекция - ще ти помогна курекцията е 1% назад .повече не се дава.хохохо

                      Коментар


                      • кукло купи ли си беемве хохохо

                        Коментар


                        • как обичам ей така като е оптимистично и после всичко заглъхне

                          Коментар


                          • ибрееееее кукло пак се изряза ,кат викаш плавно нагоре значи една къса за 9234 режи оптимистичната гнид

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                              Беше някъде миналото лято, когато започна да се усеща безпокойство заради предстоящото намаляване на паричните улеснения в САЩ. И тогава противно на почти всички очаквания еврото почна да мачка долара, че и досега. Имам предположението, че доста спекулативен капитал се премести от щатите в Европа.
                              То това не дава идея за посоката на DAX, щото те могат да си играят и нагоре и надолу, но ако е вярно, докато не се наиграят и приберат обратно, ще е доста волатилно.
                              С това бих се съгласил ако ДАКС-а правеше връх след връх а той още е доста далече от върха който направи Януари май 9800 там някъде ...
                              Просто ДАКС-а много го натиснаха заради:
                              1. Украйна
                              2. Проблемите с растежа в Китай
                              3. Не желанието на ЕЦБ да печата пари въпреки дефлацията.

                              и 3те се появиха по едно време и за това го събориха до 8900 почти 10%.

                              Сега взеха да се обръщат нещата и е нагоре.
                              1. Украйна се поуспокой.
                              2. Китай уж ще стимулира икономиката
                              3. ЕЦБ заговори я QE

                              Според ме от тука сме плавно нагоре, ако няма пак някой война или нещо подобно.

                              Коментар


                              • днес на 9600 ще съм доволен

                                Коментар

                                Working...
                                X