IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    Цялата работа е заради приказките на Вайдман, че щели да правят количествени улеснения. Въздух под налягане. Нищо няма да направят, всеки го знае това. В четвъртък ще има суууррррр, ама пак ще се вдигне гадината. Така, че ако излезеш тогава, внимавай. Нищо чудно, ако продължаваш да стискаш късите да те изгърбят.
    Вайдман помага на оптимистите,да. но той не говори празни приказки, поне не го е правил до сега. инфлация-та е ниска, даже някъде дефлация, европа ще пострада повече от санкциите срещу русия, защо да не генерират повече стабилност и растеж като обявят количествени улеснения или други мерки

    Така че, ще видим четвъртък какво ще стане

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis2 Разгледай мнение
      не за капитал или квото там ядосвам се, че го виждам че е вертикално а като е такова то няма да падне ей тъй и пак срещу него слагам, напрао се върнах в първи клас, добре че цъкам с малко 1 контракт 200€ голема работа, ама ако бях кат бат Хаха с по 10-15 контракта да съм преполовил акаунта да му се невиди ...

      @Хахо слушаш ли тука дедо ти микеле кви тъпотий прай да не прайш така с 10-20 контракта, че ше те изгърбат ...
      Цялата работа е заради приказките на Вайдман, че щели да правят количествени улеснения. Въздух под налягане. Нищо няма да направят, всеки го знае това. В четвъртък ще има суууррррр, ама пак ще се вдигне гадината. Така, че ако излезеш тогава, внимавай. Нищо чудно, ако продължаваш да стискаш късите да те изгърбят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
        Беше някъде миналото лято, когато започна да се усеща безпокойство заради предстоящото намаляване на паричните улеснения в САЩ. И тогава противно на почти всички очаквания еврото почна да мачка долара, че и досега. Имам предположението, че доста спекулативен капитал се премести от щатите в Европа.
        То това не дава идея за посоката на DAX, щото те могат да си играят и нагоре и надолу, но ако е вярно, докато не се наиграят и приберат обратно, ще е доста волатилно.
        не за капитал или квото там ядосвам се, че го виждам че е вертикално а като е такова то няма да падне ей тъй и пак срещу него слагам, напрао се върнах в първи клас, добре че цъкам с малко 1 контракт 200€ голема работа, ама ако бях кат бат Хаха с по 10-15 контракта да съм преполовил акаунта да му се невиди ...

        @Хахо слушаш ли тука дедо ти микеле кви тъпотий прай да не прайш така с 10-20 контракта, че ше те изгърбат ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis2 Разгледай мнение
          днеска и вчера само глупости прайм кат ученичка, това колко дупки направи и няя на долу и няя, много вертикално стана да му се невиди има сила ... квот такова не може само +
          Беше някъде миналото лято, когато започна да се усеща безпокойство заради предстоящото намаляване на паричните улеснения в САЩ. И тогава противно на почти всички очаквания еврото почна да мачка долара, че и досега. Имам предположението, че доста спекулативен капитал се премести от щатите в Европа.
          То това не дава идея за посоката на DAX, щото те могат да си играят и нагоре и надолу, но ако е вярно, докато не се наиграят и приберат обратно, ще е доста волатилно.

          Коментар


          • днеска и вчера само глупости прайм кат ученичка, това колко дупки направи и няя на долу и няя, много вертикално стана да му се невиди има сила ... квот такова не може само +

            Коментар


            • Какво стана? Нали икономиката вече бумти и цъфти и кризата свършила. Защо изпадате в телешки възторг, че Китай още стимули щял да добавя, Европа още стимули. За какво са? Не знам хората малоумни ли са или овце? или и двете После пак ще сме изненадани от новата криза.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

                ДАКС-чето лети, време му беше да навакса и ще продължава така.
                Украйна се поразмина, Китай обяви стимули, сега идва сезона на Дивидентите.
                Да видим дали тази пролет ще могат да го вдигнат до 10 000 или ще трябва да чакаме до есента и Декември 2014.

                Коментар



                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
                    Аз си чакам опцийката на над 10 000
                    Не е лошо, почти 200 пункта за 1 седмица Газззззззз

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                      идеален ден в4ера

                      днес дарва осте един лонг от 9320 от в4ера. да видим
                      closed 9457

                      Коментар



                      • Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                          идеален ден в4ера

                          днес дарва осте един лонг от 9320 от в4ера. да видим
                          аз вече го шортирах на 378, че нещо SP500 и NAS слаби ми се видат и мноо бици на клона и една къса и на Насдака, че той много напудрен ми се струва ама мноо

                          дееба как подскочи гадината мрасна искара ми акъла ...

                          еееми 50 кинта ресто нишо следващия път ...
                          Last edited by michaelis; 26.03.2014, 10:50.

                          Коментар


                          • Call Gazprom @ strike 8 USD

                            Коментар


                            • идеален ден в4ера

                              днес дарва осте един лонг от 9320 от в4ера. да видим

                              Коментар


                              • НАДУВААЙ само супер марио да не оплеска работата довечера

                                Коментар

                                Working...
                                X