IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • а 9358 да чукнем и надолу много им даваш .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      късо късо . две три бройки нагоре кво толкоз . ще ме стреснат некви миризливи мошета
      псссст, чек първо да си затворим опцията нека излита мани го са, до към 500 стин да ходи после къси ...

      Коментар


      • късо късо . две три бройки нагоре кво толкоз . ще ме стреснат некви миризливи мошета

        Коментар


        • нашата любима тема нещо я забравихме, но сега като запали нашия приятел ще го изчакам да се набеснее и да му бия една панасерка после за на долу ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nick Leeson Разгледай мнение
            Колега, много от нашите посредници спряха да търгуват с DAX заради увеличените комисионни.
            DAX си се търгува май от всички, дай пример ако не съм прав, но за акции останаха малко.

            Коментар


            • 200 пункта червен кендъл,не бяхме виждали скоро!

              На печелившите честито!!
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Хахо,радвам се ,че си в играта още

                Колега,кои са тези посредници които са вдигнали изискванията?
                Моя посредник още не е направил това!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  С риск да ме помислите за некрофил,ама бива ли тая тема да тъне в такова забвение?

                  Никой ли не търгува Дакс?
                  Колега, много от нашите посредници спряха да търгуват с DAX заради увеличените комисионни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    С риск да ме помислите за некрофил,ама бива ли тая тема да тъне в такова забвение?

                    Никой ли не търгува Дакс?

                    Хахото изчезна и темата замря
                    Аз търгувам Хемилио, само ЛОНГ с малки суми през 50.
                    Капе всеки ден по нещо.
                    Иначе кво да пиша то нищо не се случва, волатилността съвсем умря.
                    Америка балон - там не пипам (за дълги е късно, за къси е опасно)
                    Европа е по умерено там цъкам.
                    Незнам до кога ще е така без волатилност, сега идва Август, съвсем ще умре, и есента сигурно нагоре.

                    Коментар


                    • Между другото го трейдвам по графиката на STOXX-a, че иначе мноо се напрягам като го гледам и праа глупости
                      До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                      Коментар


                      • Е как бе, нали на мене веселбата днес ми е точно там, ама ме мързеше да търся назад темата
                        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                        Коментар


                        • С риск да ме помислите за некрофил,ама бива ли тая тема да тъне в такова забвение?

                          Никой ли не търгува Дакс?

                          Хахото изчезна и темата замря
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                            Колеги, които търгуват немски книжа, какво се случва тука: Merck KGAA O.N. - -50.51%, да няма някакъв сплит ?
                            split

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              Колеги, които търгуват немски книжа, какво се случва тука: Merck KGAA O.N. - -50.51%, да няма някакъв сплит ?
                              не знам тва не мога да го намеря и сплит на MRCG. xetr не виждам, дай точно символа да го видим кво има там ... ?
                              Last edited by michaelis; 30.06.2014, 15:25.

                              Коментар


                              • Колеги, които търгуват немски книжа, какво се случва тука: Merck KGAA O.N. - -50.51%, да няма някакъв сплит ?

                                Коментар

                                Working...
                                X