IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • жицата през 2016 и 2017 изби рибата и съсипа някои хеджове, а има потенциал за поне 35% още от сегашното ниво ако не и повече.
    за още поне 3 съм сигурен, че ще дръпнат здраво 2018 и 1 през 2019 (ако тръмп-администрацията реши, може и още 2018) ще направи х3+ от сегашното ниво

    Коментар


    • аз днеска пуснах къси пут опции на societe generale и electricite de france wereldhave ми ги упражниха петъка и мисля преди следващия дивидент да го продам че не ми се плащат 15% данък дивидент, ще си пусна пак пут опции те се котират все едно данък дивидент няма иначе до март ми останаха също къси путове на deutsche bank и renault

      Коментар


      • тук май откакто някои си разпродадоха хартиите и няма за какво да пишат не трябваше да бързате, сериозни пропуснати ползи. нищо де, друг път.
        тази година от 12 акции на ДАКС, 7 със средна доходност досега от 187%

        Коментар


        • Кво става колеги покрай Биткойна нещо няма обеми или е само в Испания ,но гледам че шортажийте се възползват от ситуацията

          Коментар


          • хайде леко и тук... с крилатия цитат на Кольо Гилъна от Контрол:

            "ЖЖИЦА, брат ми!" .... --> 110

            и мръсна газ от поршА

            Коментар


            • VW macht sein Antriebsportfolio zukunftssicher. Im Zentrum der neuen Motorenvielfalt steht ein 1.5 Liter TSI-Alleskönner, der auch mit Erdgas funktioniert.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                i maikata, maikata ))
                И майката, разбира се!

                (Не че аз съм взел Порше. Само костенурки имам. Влязох доста агресивно тогава. Сега си викам, че можеше и още по-. Винаги е така.)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                  Много ме радват и мене костенурките-жирафи

                  Преди смятах, че на около 200 ще продавам, но все повече идвам на твоя акъл, че трябва да се държат до към 250.
                  i maikata, maikata ))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                    хахахахаха.... кАстенурките на жирафи ще станат, ако с тези темпове продължи цената да расте! сега повече ултра-мотивирани от всякога досега
                    Много ме радват и мене костенурките-жирафи

                    Преди смятах, че на около 200 ще продавам, но все повече идвам на твоя акъл, че трябва да се държат до към 250.

                    Коментар


                    • как сте рошковци!??? следите ли пазарЯ!?? или само нервно почесвате клавиятурките?
                      жичната пластика над сто виждате ли я? пАтаму что време не остана и нов анал. ривайз ще има
                      Last edited by Ferry; 21.11.2017, 16:48.

                      Коментар


                      • хахахахаха.... кАстенурките на жирафи ще станат, ако с тези темпове продължи цената да расте! сега повече ултра-мотивирани от всякога досега

                        Коментар


                        • до 2018 - 2019 само от една акция ще докарам 1-фамилна къща в бг (пс: в бг 1 къща в затворен комплекс необзаведена е на цената на 2 подобни в Германия, извън голямо населено място)

                          Коментар


                          • кАстенурките по гръб не падат!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry

                              wdi
                              За тази компания ли става въпрос: https://www.wirecard.com/company/our-story/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry
                                "Жицата", мисля колегата Lobos от Испания нея имаше пред по-долу, 2018 ще влезне в DAX и ще рамаже фасоните на тълпата многознайковци и хейтъри.
                                п.таргет профит след влизане в DAX 400%
                                Коя е тази "Жица" ?

                                Коментар

                                Working...
                                X