IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

    Супер, за момент си помислих, че съм последният мохикан

    Костенурките имат още доста потенциал за cost cutting и увеличаване на печалбите.
    съгласен. днес има едно хубаво интервю с СЕО на VW LKW-Sparte. скоро може да се очаква ИПО.
    иначе се доказа отново слогана, че няма нищо по-добро от негативната реклама
    ако пък наистина отделят майката, както се говори доста тази година, то 12м таргет на CREDIT SUISSE ще го стигне за седмица и после 3-цифрена котировка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

      не си единствен аз съм с майката за дълго.... и както са го подкарали може като нищо да изпълни дългосрочната прогноза на анализаторите за 94 - 130
      Супер, за момент си помислих, че съм последният мохикан

      Костенурките имат още доста потенциал за cost cutting и увеличаване на печалбите.

      Коментар


      • Не мога, драги: не ги разбирам тия
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Не знам, чУек, ама някак ми е противоестествено да инвестирам в ОХъЛ.
          За AENA кво мислиш я дай едно мнение
          Тук за сега съм дългосрочен ...

          Коментар


          • Не знам, чУек, ама някак ми е противоестествено да инвестирам в ОХъЛ.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

              Да, ама като не ме кефи името и ми е дискомфортно.
              OHL - ще раздават екстра-дивидент говори се за 3-4 евро ,като изчистят дълга ,гледай ква ракета стават ,нищо чудно пак да се върнат в Ибекс-35
              Тях ги следя и чат -пат влизам за спекула

              Коментар


              • Да живее Мидичката, браво и на Бъ-Пъ !!!


                http://www.investor.bg/evropa/334/a/...petrol-249590/
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                  Важното е да се правят пари, ако ще и от костенурки.

                  Ако не сме ние, някой друг ще е


                  Не че другите са цвете.
                  Да, ама като не ме кефи името и ми е дискомфортно.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                    Важното е да се правят пари, ако ще и от костенурки.

                    Ако не сме ние, някой друг ще е


                    Не че другите са цвете.
                    Точно тъка за днес съм доволен от Абенгоа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                      Никой ли не се кефи на костунерките? Само аз ли си останах дълъг от дизеловата криза до сега!
                      не си единствен аз съм с майката за дълго.... и както са го подкарали може като нищо да изпълни дългосрочната прогноза на анализаторите за 94 - 130

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                        Ми аз не се кефя, щото се опозориха и щото са костенурки. Затуй не бих инвестирал и в това: OHL - дето Лобосов го обича - щото звучи като охъл.

                        Затова например не инвестирах ного в Admiral Group, щото неволно си създадох аналогия с г-н адмиралът (Колини), дето завърши пътят си обесен за краката - след Вартоломеевата нощ, поради липса на глава - всички се гавреха с него.
                        Важното е да се правят пари, ако ще и от костенурки.

                        Ако не сме ние, някой друг ще е


                        Не че другите са цвете.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                          Никой ли не се кефи на костунерките? Само аз ли си останах дълъг от дизеловата криза до сега!
                          Ми аз не се кефя, щото се опозориха и щото са костенурки. Затуй не бих инвестирал и в това: OHL - дето Лобосов го обича - щото звучи като охъл.

                          Затова например не инвестирах ного в Admiral Group, щото неволно си създадох аналогия с г-н адмиралът (Колини), дето завърши пътят си обесен за краката - след Вартоломеевата нощ, поради липса на глава - всички се гавреха с него.
                          Last edited by Императорът; 02.11.2017, 09:56. Причина: Ужасният край на господин адмиралът.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Abengoa
                            https://www.cnmv.es/Portal/HR/Result...sta=02/11/2017

                            Коментар


                            • Никой ли не се кефи на костунерките? Само аз ли си останах дълъг от дизеловата криза до сега!

                              Коментар


                              • Не съм забрави какво бях обещал в началото на октомври надявам се тези дни да имам подробно инфо

                                Коментар

                                Working...
                                X