IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Аз сериозно се замислям да излизам от банките най вече....?
    аз пък ще ги подържа още време искам да видя драги като оповести промени в политиката на ецб какво сте стане с банките, особено с коба и дб

    Коментар


    • http://www.finanznachrichten.de/akti...abengoa-sa.htm

      покрай вас почнах да ги оглеждам тия, но ми приличат на труп. и при тези 1660 милиона акции... нещо на бая чакане ми прилича,но да видим какво и що.
      ​​​​​​​

      Коментар


      • Според мен нищо не разделено при Абенгоа ,както казах както ние пишем тук в форума тъка и банките и фондовите взимат участие ,между другото очаквах да я вкарат в летаргия и почти да няма сделки както при клас А ,дори и при новини няма да реагира ,всичко ще стане изведнъж ,ще поживеем ,ще видим ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Мисля, че Рор са по-рискови в сравнение с ABG- на текущите нива... При ABG хиените разделиха баницата, докато при банката тепърва предстои...
          Как са късите при ABG ?
          Съгласен съм на 100 % че това което стана при Абенгоа ,ще сполети и миноритарите при Поп ,затова не и следя при Абенгоа къси няма едва ли някой ще пусне при очакван контрасплит ,нещо друго има при Абенгоа ,може би тези ,тези варанти значат нещо ,странното е че има купувачи може-би са и същите продавачи .С две думи колкото повече четете от към инфо толкова по сложно става затова всеки си има глава на раменете и да си мисли сам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            HSBC им даваха около 0,60 цента ама не помня къде го мярнах иначе не ги следя според мен идва корекция ,сега погледнах
            Marshall Wace LLP 2,160 24/04/2017
            Са намалили късите онзи ден при тях а тези винаги знаят доста неща ,не знам от към новини това ми излезе сега
            http://www.eleconomista.es/mercados-...026-euros.html
            Мисля, че Рор са по-рискови в сравнение с ABG- на текущите нива... При ABG хиените разделиха баницата, докато при банката тепърва предстои...
            Как са късите при ABG ?
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              HSBC им даваха около 0,60 цента ама не помня къде го мярнах иначе не ги следя според мен идва корекция ,сега погледнах
              Marshall Wace LLP 2,160 24/04/2017
              Са намалили късите онзи ден при тях а тези винаги знаят доста неща ,не знам от към новини това ми излезе сега
              http://www.eleconomista.es/mercados-...026-euros.html
              Що си мисля че сосиете ще са прави на 40 ли бяха - до 50 ..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Аз сериозно се замислям да излизам от банките най вече....?
                Обаче при банки като SANT i BBVA никой не сме да пусни къси все още

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  С популар какво става....?
                  Ако Тръмп измисли нещо ново по данъчната реформа ,ще фръкне индекса за няколко дни и после не ми се мисли докъде може да пада....?
                  HSBC им даваха около 0,60 цента ама не помня къде го мярнах иначе не ги следя според мен идва корекция ,сега погледнах
                  Marshall Wace LLP 2,160 24/04/2017
                  Са намалили късите онзи ден при тях а тези винаги знаят доста неща ,не знам от към новини това ми излезе сега
                  http://www.eleconomista.es/mercados-...026-euros.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение

                    Е как да пада?нали на 30 000 ше оди и от там за 2 млн
                    Аз сериозно се замислям да излизам от банките най вече....?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      С популар какво става....?
                      Ако Тръмп измисли нещо ново по данъчната реформа ,ще фръкне индекса за няколко дни и после не ми се мисли докъде може да пада....?
                      Е как да пада?нали на 30 000 ше оди и от там за 2 млн
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Аз също влезнах на 00,53 при клас Б имам и още по скъпи ами не малка компания ако не се лъжа с над 15 000 персонал ,обаче не искам да споделям инфо да не стане подвеждащо всеки сам си решава ,само продажбата на http://www.atlanticayield.com/ ще им донесе от 800-до 1 милярд .
                        Форума който следя е с над 18 000 потребителя поне тъка писа админа там вчера , там го четат и банки и фондове и си играят със страха на хората.
                        Успех на всички
                        Само да кажа там даже и админа е яко нагазил .хахаха
                        С популар какво става....?
                        Ако Тръмп измисли нещо ново по данъчната реформа ,ще фръкне индекса за няколко дни и после не ми се мисли докъде може да пада....?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                          Аз също влезнах на 00,53 при клас Б имам и още по скъпи ами не малка компания ако не се лъжа с над 15 000 персонал ,обаче не искам да споделям инфо да не стане подвеждащо всеки сам си решава ,само продажбата на http://www.atlanticayield.com/ ще им донесе от 800-до 1 милярд .
                          Форума който следя е с над 18 000 потребителя поне тъка писа админа там вчера , там го четат и банки и фондове и си играят със страха на хората.
                          Успех на всички
                          Само да кажа там даже и админа е яко нагазил .хахаха
                          Е рано или късно слънцето ще изгрее и на нашата улица. Успех ти желая и дано преди да дръпне нагоре да слезне до нивата, които си набелязал

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
                            Ами аз преди няколко седмици взех на 0,07, а днес на 0,039 още малко. Дори и за дългосрочно мисля че определено има накъде да расте. Все пак не говорим за малка компания.
                            Аз също влезнах на 00,53 при клас Б имам и още по скъпи ами не малка компания ако не се лъжа с над 15 000 персонал ,обаче не искам да споделям инфо да не стане подвеждащо всеки сам си решава ,само продажбата на http://www.atlanticayield.com/ ще им донесе от 800-до 1 милярд .
                            Форума който следя е с над 18 000 потребителя поне тъка писа админа там вчера , там го четат и банки и фондове и си играят със страха на хората.
                            Успех на всички
                            Само да кажа там даже и админа е яко нагазил .хахаха
                            Last edited by lobos; 26.04.2017, 20:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              Почвам се чудя между Аи Б разликата е че А може да ходиш на събрание и да гласуваш обикновено това го правят големите банки и кредитори да управляват контрол ама те пък и продават и то доста Q-1 е на 7 май ,тук ако някой ти каже ,че знае нещо значи те излагал тук ни графика нищо не върви влагай пари които може да прежалиш ,че не се знае иначе по долу писах на колко ги чакам за влизане още 0,024-0,026 А
                              0,010 -0,012 -Б
                              Ами аз преди няколко седмици взех на 0,07, а днес на 0,039 още малко. Дори и за дългосрочно мисля че определено има накъде да расте. Все пак не говорим за малка компания.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
                                Аз днес взех още малко от клас А. Мисля, че е време да мръдне нагоре малко !? Впредвид, че наближава оповестяването на финансовите резултати за Q1, които би трябвало да са добри
                                Почвам се чудя между Аи Б разликата е че А може да ходиш на събрание и да гласуваш обикновено това го правят големите банки и кредитори да управляват контрол ама те пък и продават и то доста Q-1 е на 7 май ,тук ако някой ти каже ,че знае нещо значи те излагал тук ни графика нищо не върви влагай пари които може да прежалиш ,че не се знае иначе по долу писах на колко ги чакам за влизане още 0,024-0,026 А
                                0,010 -0,012 -Б
                                Тук играта е много мръсна
                                Last edited by lobos; 26.04.2017, 20:14.

                                Коментар

                                Working...
                                X