IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Acciona
    http://www.bolsamania.com/noticias/a...--2904487.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

      kaji neshto za akciite, ostavi politikata.

      kude sa abengoa? gamesa? acciona shte zakrivat li nordex?
      Абенгоа имат проблеми с бившите си кредитори които оспорват спасителният план в съда говори се за 77 милиона евро ,проблем имат и УСА с продажбата на Abengoa Yield
      Гамеса -се чака отваряне на офертите за нови мощности в Индия мисля ,че на 15 трябва да се кажат резултатите ,за другите не ги следя ,в момента нямам много свободно време иначе бих ги погледнал .
      Виж какво казват от Goldman-дори има и за nordex
      http://www.expansion.com/mercados/20...51c8b48f3.html

      https://www.estrategiasdeinversion.c...amesa-n-379261
      AENA- това е за мен новата ракета в Ибекс-35

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Браво
        Разума надделя
        kaji neshto za akciite, ostavi politikata.

        kude sa abengoa? gamesa? acciona shte zakrivat li nordex?

        Коментар


        • Браво
          Разума надделя
          Last edited by lobos; 10.10.2017, 20:41.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Тоя Покемон какво ли ще надроби днес в Каталуния
            Надявам се ,че разума ще надделее
            Тук може да се гледа директно
            http://www.rtve.es/directo/canal-24h/

            Коментар


            • Тоя Покемон какво ли ще надроби днес в Каталуния
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Я да видим как е хазарта тук кой залага за отцепване на Каталуния
                Аз съм за цяла Испания
                незнам за Каталуния как е но като гледам на тая картинка добре, че не са чертали по наща държава с цветни моливи .....



                P.S: и май сме единствените мани, мани да си плюеме у пазвата .....
                Last edited by michaelis12; 06.10.2017, 12:53.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от new_investor Разгледай мнение

                  Ако искаш литий, виж тук: Global X Lithium ETF (LIT) - дивидента е смешен, ама преди година и половина беше 17-18 долара, а сега е 37. И директно следи цената на лития, независимо кой го копае. Не е зле да направиш 130% за година и малко, пък ако ще и дивидента да е под 2%.
                  Ще го погледна: благодаря ти, драги
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • +102,99 %

                    Коментар


                    • +95,79 %

                      Коментар


                      • +83,23 %

                        Коментар


                        • Я да видим как е хазарта тук кой залага за отцепване на Каталуния
                          Аз съм за цяла Испания

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                            добра игра се получава при ПТНА. досега 63%
                            догодина като нищо могар да станат 630%. играта е сериозна и с много големи ежедневни обеми вече 2ри месец
                            75%

                            Коментар


                            • добра игра се получава при ПТНА. досега 63%
                              догодина като нищо могар да станат 630%. играта е сериозна и с много големи ежедневни обеми вече 2ри месец

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Не съм там но цял ден следя какво става няма как ЕС да признае нещо което дори Каталунският съд не признава ,точно те казаха ,че референдума е не валиден и издадоха заповед на Los Mossos .да не допускат провеждането и ,че всички училища трябваше тази сутрин в 6 часа да бъдат запечатани затова им докараха още 24 000 полицаи от Guardia Civil i Policia Nacional
                                Напрежението започна когато от Лос Моссос отказаха да си изпълнят задълженията от Гвардия Цивил е имало над 24 повиквания за подкрепления от които 12 сигнала са били спешни и тогава след като разбраха ,чене могат да разчитат но Лос Моссос тогава почна и агресията
                                Не взимам страна ,принципно Каталуния е била взета с насилие точно от Франко но това днес си бе пълна глупост
                                Хайде лека от мен
                                https://twitter.com/hashtag/CatalanR...57863359598592
                                Това е от вчера
                                В Европа работи сценарий за края на държавите и Съюз на регионите



                                за тва стааа въпрос, за приключване на държавите като такива и тяхното разпарчатосване, за да се създаде ЕСЩ и да няма повече "отделяне, отцепване, излизане" и т.н. .....

                                P.S. начи пардон не е САшшш виновен както ги псувам винаги, а глобалистите и психодесните олигофрени в Еврогейското царство, които утре/другиден ше ни настържат всичките на региончета ....
                                Last edited by michaelis12; 03.10.2017, 12:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X