IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

    Ха-ха, ДБ не бих пипал и аз...
    На промоция можеш да си напазаруваш скоро. Евтинко. Няколко дена корекция и после пак надолу.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Надявам се да не си скочил с късите ...При предишната криза Сорос ги шортеше ама не стана ясно дали излезе на +
      От януари им точа ножа. Манна небесна са бог да ги благослови.
      Ако устискат тази година добре. Но догодина АМИН.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Здравей Фери,
        Преди две години влезнахме в Коба по едно и също време около 6 и на ДБ около 10, на мен таргета ми беше 9 ,около 9,50 продадох..в коба и на около 12 в ДБ-0там беше тегава работа...
        За аареал банк си знаеш...
        Твоя беше над11- 12 , продаде ли там...
        Щото стоварих тези дни 20,30 к в евра за коба и ДБ
        Цел за покупки около 6 за коба и 7-8 за ДБ....ако стигне?
        Пак ще кажеш ,стига тези банки но това разбираме....
        излязох с половината около 13.50 коба. вчера добавих, но малко.
        харесвам Церберус и докато са и в двете, очаквам развитие. единствената банка, в която удвоих е пбб. там дават счетоводна ~х2 и топ дивидент.
        с други банки не се занимавам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

          до 8 малко остана
          Здравей Фери,
          Преди две години влезнахме в Коба по едно и също време около 6 и на ДБ около 10, на мен таргета ми беше 9 ,около 9,50 продадох..в коба и на около 12 в ДБ-0там беше тегава работа...
          За аареал банк си знаеш...
          Твоя беше над11- 12 , продаде ли там...
          Щото стоварих тези дни 20,30 к в евра за коба и ДБ
          Цел за покупки около 6 за коба и 7-8 за ДБ....ако стигне?
          Пак ще кажеш ,стига тези банки но това разбираме....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

            до 8 малко остана
            Ха-ха, ДБ не бих пипал и аз...

            Коментар


            • Споко за костенурките. Ще катерят още доста, какво значение имат тука два-три процента надолу.

              Коментар


              • Освен ДБ, имам и минимално количество VW. Рекорд след рекорд чупят, растат поне 2 пъти по бързо от пазара и акцията им е надолу, щот... нали... оле Боже Италия. Дaже в Щатите продажбите им растат все едно не е имало дизелгейт... Епъл ще си партнират с тях в разработването на умни коли и т.н.

                Деа и жабарите...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                  Само Strong short Euro Banks. DB цел 5 евро.
                  Надявам се да не си скочил с късите ...При предишната криза Сорос ги шортеше ама не стана ясно дали излезе на +
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                    до 8 малко остана
                    Само Strong short Euro Banks. DB цел 5 евро.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
                      DB падна под 10
                      Чаках го това, но много бързо пада... Тия жабари ще върнат бая народ в първи клас... Очаквам бързо връщане до дни - само да обявят подходящия кандидат-премиер...Ако отидат на нови избори не ми се мисли ...Кешът ми е лимитиран и ще го ползвам само при супер промоция - напр. DB 8-8.5 , Unicredit 12-12.5 ...
                      Last edited by Protokol; 29.05.2018, 12:03.
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
                        DB падна под 10
                        до 8 малко остана

                        Коментар


                        • DB падна под 10
                          бавно и тихо нагоре

                          Коментар


                          • обширна е темата. избора е индивидуален. за мен са важни секторите с перспективи и бързи/големи помпания без значение от кого.
                            моите сектори са коли, биотех, веи, финтех, услуги и суровини(последните са тегава работа и по-дългосрочни).
                            пример: ВДИ днес нов таргет 180 :О и цел влизане в дакс. удари ли я, профита ще е 700%
                            ако се намърда и някоя друга банка с приличен дивидент(пример ПББ), направо си е "дюшеш"
                            рискувам понякога много, но риска си заслужава. дано банките ти донесат целевия профит!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                              а защо все на банките наблягате, не разбирам? перлите с в пъти развитие, някои и с приличен дивидент при това са къде по-атрактивни и нискорискови, отделно са и с великолепна ликвидност! а тук все банки и някакви "трупове" се поставят за критерий...
                              Перли в развитие... тия не мога да ги видя... Ако решиш помагай... Аз все се мятам на "подценени" и в случая виждам това в EU банков сектор
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Евро банките пак ще ударят хубаво дънце покрай драмите в Италия. Според мен сгоден момент за покупки .Защото сега проблемите които преекспонират са политически ... Всъщност малцина знаят дали е така. Ако минат през нови избори ще се включат още мечки и играта ще стане доста динамична.
                                а защо все на банките наблягате, не разбирам? перлите с в пъти развитие, някои и с приличен дивидент при това са къде по-атрактивни и нискорискови, отделно са и с великолепна ликвидност! а тук все банки и някакви "трупове" се поставят за критерий...

                                Коментар

                                Working...
                                X