IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 5000 DLG @ 15.12

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

      Преформатиране на ЕС, както на всички негови видими и невидими структури. Това тече с пълна сила от 16 та година насам. Точно кой път ще изваят никой простосмъртен не знае, пък историята много често има обрати. Около 5-6 евро е началото на интересното. Истинските пари калкулират невидимите скритите причини, скритият фундамент, поради това за широката публика мнозинството от ценови движения изглеждат нелогични, а официалните медий като евтини врачки намират винаги някаква изсмукана от пръстите причина, а плебеите пригласят във възторг. Брюксел е като кула от карти, която създателите му както изглежда иска да духнат и пренаредят наново в друга форма, а той се прави че се съпротивлява.
      hoer auf zu saufen am arbeitsplatz

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Как я виждаш банковата драма като развитие ?
        Още ли чакаш DB на 6 ?
        Мисля, че ще има още един напън да остържат дъното - когато Джузепе Конти направи първия сблъсък с Брюксел... Вероятно втори такъв няма да има...
        ​​​​​​
        Преформатиране на ЕС, както на всички негови видими и невидими структури. Това тече с пълна сила от 16 та година насам. Точно кой път ще изваят никой простосмъртен не знае, пък историята много често има обрати. Около 5-6 евро е началото на интересното. Истинските пари калкулират невидимите скритите причини, скритият фундамент, поради това за широката публика мнозинството от ценови движения изглеждат нелогични, а официалните медий като евтини врачки намират винаги някаква изсмукана от пръстите причина, а плебеите пригласят във възторг. Брюксел е като кула от карти, която създателите му както изглежда иска да духнат и пренаредят наново в друга форма, а той се прави че се съпротивлява.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Сподели, как и къде ?
          учудва ме въпроса. запознай се с дейността и целите на фонда, както и последната съксес стоry. анализите всеки сам.
          немски новини четеш ли? ако да, продължавай и свързвай точките.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

            follow on Cerberus actions and Co.
            Сподели, как и къде ?
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
              DB на 6 ще бъде купена
              follow on Cerberus actions and Co.

              Коментар


              • И после продадена на части

                Само не знам каква ще е хронологията. Първо купена и после разпарчетосана или обратно.

                Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                DB на 6 ще бъде купена

                Коментар


                • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                  DB на 6 ще бъде купена
                  Само да не е по новите правила на ЕЦБ - като Populare за 1 евро ...
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Как я виждаш банковата драма като развитие ?
                    Още ли чакаш DB на 6 ?
                    Мисля, че ще има още един напън да остържат дъното - когато Джузепе Конти направи първия сблъсък с Брюксел... Вероятно втори такъв няма да има...
                    ​​​​​​
                    DB на 6 ще бъде купена

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                      Ако тушират евро банковите драми, може да им вземеш и над 110.
                      Как я виждаш банковата драма като развитие ?
                      Още ли чакаш DB на 6 ?
                      Мисля, че ще има още един напън да остържат дъното - когато Джузепе Конти направи първия сблъсък с Брюксел... Вероятно втори такъв няма да има...
                      ​​​​​​
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Ники, успех с този шорт.

                        Давам 75% вероятност, че в следващите 9-12 месеца ще мога да продам САП на 110. Малко ме е яд, че влязох тука в дискусия за САП с колегите и не взех още на 83-84, както го бях замислил.

                        Ако тушират евро банковите драми, може да им вземеш и над 110.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Ники, успех с този шорт.

                          Давам 75% вероятност, че в следващите 9-12 месеца ще мога да продам САП на 110. Малко ме е яд, че влязох тука в дискусия за САП с колегите и не взех още на 83-84, както го бях замислил.

                          Успех

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                            5000 DLG @ 15
                            Sold 16

                            Коментар


                            • Ники, успех с този шорт.

                              Давам 75% вероятност, че в следващите 9-12 месеца ще мога да продам САП на 110. Малко ме е яд, че влязох тука в дискусия за САП с колегите и не взех още на 83-84, както го бях замислил.

                              Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                              Short SAP 100.10
                              Last edited by Money; 08.06.2018, 17:59.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                САП над EUR 100 вече


                                Short SAP 100.10

                                Коментар

                                Working...
                                X