IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
    Тук ако Даймлер падне на 40-45 евро, може да се мисли за вход...
    Дано, макар че лично аз мисля, че трябва много по-сериозен скандал за да бутне цената с 50%.

    Знам, че имаш акции на Теленор, малко инфо и за тях от днес ... https://www.economic.bg/bg/news/10/n...ln-dolara.html
    Last edited by Innocent; 21.06.2018, 13:48.

    Коментар


    • Тук ако Даймлер падне на 40-45 евро, може да се мисли за вход...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

        Някъде бях чел че телекомите са един от секторите които най-сериозно би пострадал от вдигането на лихвите. Отделно Брекзит също свали доста цените на акциите от Великобритания. Теленор също ми е на минус засега, но положителното е че всяка година си увеличават дивидента. За Водафон не знам, но сериозно обмислям дали да не си купя малко Бритиш Американ Табако. Някой може ли даде някакво по-сериозно инфо за компанията. Гледам че дават нелошо 3 месечни дивиденти, а и цената доста е паднала...
        Мога за 300€

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Имате ли мнение за Vodafone ? Сериозно спускане прави.... Май е добро за дебнещите дивиденти, но мен точно техния висок % ме притеснява ...
          https://m.investing.com/equities/vodafone
          Някъде бях чел че телекомите са един от секторите които най-сериозно би пострадал от вдигането на лихвите. Отделно Брекзит също свали доста цените на акциите от Великобритания. Теленор също ми е на минус засега, но положителното е че всяка година си увеличават дивидента. За Водафон не знам, но сериозно обмислям дали да не си купя малко Бритиш Американ Табако. Някой може ли даде някакво по-сериозно инфо за компанията. Гледам че дават нелошо 3 месечни дивиденти, а и цената доста е паднала...

          Коментар


          • Имате ли мнение за Vodafone ? Сериозно спускане прави.... Май е добро за дебнещите дивиденти, но мен точно техния висок % ме притеснява ...
            https://m.investing.com/equities/vodafone
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Long Bawag @ 39.87

              Коментар


              • Това е друго нещо. Мислих, че имаш нещо против компанията.

                Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                Very good company: hedge on my long since 75 Euro (target 115)

                All time high
                Oracle under pressure
                Sold 20% of the position to finace yday buy on Oracle

                Коментар


                • Long @ 0.64

                  https://www.zertifikate.commerzbank....71743821/pc-45

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                    с каква стратегия шортиш?
                    Very good company: hedge on my long since 75 Euro (target 115)

                    All time high
                    Oracle under pressure
                    Sold 20% of the position to finace yday buy on Oracle

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                      short @ 104.9
                      с каква стратегия шортиш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Няколко дни по-късно и вече сме на 105 евро...

                        Почва да ме хваща яд, че не вкарах малко повече пари в САП на 87.59



                        short @ 104.9

                        Коментар


                        • Няколко дни по-късно и вече сме на 105 евро...

                          Почва да ме хваща яд, че не вкарах малко повече пари в САП на 87.59


                          Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                          Ако тушират евро банковите драми, може да им вземеш и над 110.
                          Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                          Давам 75% вероятност, че в следващите 9-12 месеца ще мога да продам САП на 110. Малко ме е яд, че влязох тука в дискусия за САП с колегите и не взех още на 83-84, както го бях замислил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                            За деривати се изисква огромен капитал, малко брокери предлагат такава търговия, като изключим CFD тата, сертификати с лостов механизъм и други тем подобни хибриди което си е .............. Голямата игра си е на EUREX, но колко реално могат да си позволят да търгуват там. Болшинството се забавляват с хибридни измишльотини, които са си като билети на лотарията.
                            na kleiner, wieder grosse Klappe aber nichts dahinter?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                              sold 1.30

                              yday loss of 16. cents and buy at 1.01 (+29 cents)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Ако САЩ наложат и нови мита в комбинация с повдигане на обвинения като при костенурките мисля, че ще слезе и по надолу ...
                                Да не говорим, че и пазара като цяло го чакат поне за корекция ... Доста станаха неизвестните и ако не се изчистят поне първите две е рисково за мен. От друга страна не виждам кое може да изиграе роля на гориво за ракетата - те и сега продажбите удрят тавана...
                                Made in America: The German cars Trump doesn't want

                                http://money.cnn.com/2018/06/11/news...ade/index.html

                                Коментар

                                Working...
                                X