IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    при мене не е на печалба всеки брокер си има квоти при мене в момента е -3 лева и нито цент по малко
    Е сега пак падна на 9660 на затваряне може би ще падне повече така че изчакай

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Аиде ще черпиш излезе на печалба 9658 е при мене
      Затваряй докато не се е вдигнал пак, ще направил 2 евро, колкото да си платиш билетчето да метрото / автобуса до работа (за бензин няма да ти стигнат)
      при мене не е на печалба всеки брокер си има квоти при мене в момента е -3 лева и нито цент по малко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
        short DAX at 9660 да го видиме колко сила има ....
        Аиде ще черпиш излезе на печалба 9658 е при мене
        Затваряй докато не се е вдигнал пак, ще направил 2 евро, колкото да си платиш билетчето да метрото / автобуса до работа (за бензин няма да ти стигнат)

        Коментар


        • Моля, придържайте се към темата!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Ее ... БГ-стан сте си мулти-еническа държава - над 300 партии и над 300 вероизповедания.

            П.П. Аз не съм "ние" - свиквайте.

            Ку те закарам в Столипиново, Меден рудник и сие и ми демонстрираш как бавиш 5 българчета от мургавичките - тогава ще ми говориш за "ние" по форуми.

            Не съм длъжън за нищо на никого - свиквайте, че лафчетата вие/ние не фърфи Българчетата.

            К'фи българи, бря? Я, ми прати снимка лична карта да те прегледам - къв БГ-станец си, че ми дрънчиш тук за "вие и ние".

            Ей, ти формулки - действай - елементарна е формулата. Ма, аз мангали не гледам - дет' ми наглеят насреща - и ми пищят, че съм им длъжен. Ами - не съм длъжен.
            Такъв комплескар до сега не бях виждал във форума
            То и аз от 20 години не живея в България и имам няколко паспорта, но никога не ми е минавало през главата да наричам Българите вие.
            Иначе ми изглежда на някое студентче от 3то разряден университет в САЩ което се е добрало до стаж в някой 3то разрядна финансова институция и сега се изживява като трейдър, нищо че по цял ден му дават да пренарежда архива и да прави кафенца
            Като ги разбираш толкова много що не вземеш да си обявиш позициите във форума (както ние го правим) и да видим какво и колко трейдваш?
            Но едва ли трейдваш, за да се трейдва трябват пари (дори и на марджин) а стажанската стипендия стига колкото да платиш наема на стаичката в някое гето, за карта за метрото (автобуса) и за някой евтин костюм с който да се изживяваш на трейдър

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Лека корекция надоле ще има да оберат стопове на балами и после пак ъп - поне до средатата на тази година.

              Успех!
              за малко съм влезнал за 50 кинта да има за цигари не за друго ... виждам ги че са побъркани няма спор
              Абе до средата на годината само Up не ми се веруе дат кажа, ама да видим има луди много те да купуват ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                short DAX at 9660 да го видиме колко сила има ....
                Лека корекция надоле ще има да оберат стопове на балами и после пак ъп - поне до средатата на тази година.

                Успех!

                Коментар


                • short DAX at 9660 да го видиме колко сила има ....

                  Коментар


                  • идеа на седмицата

                    Aareal Bank

                    успех

                    Коментар


                    • пиши в гугъла шикългрубер и ще разбереш

                      Коментар


                      • Кой беше тоа дакс? Ако обичате пояснете.Благодаря.

                        Коментар


                        • Ее ... БГ-стан сте си мулти-еническа държава - над 300 партии и над 300 вероизповедания.

                          П.П. Аз не съм "ние" - свиквайте.

                          Ку те закарам в Столипиново, Меден рудник и сие и ми демонстрираш как бавиш 5 българчета от мургавичките - тогава ще ми говориш за "ние" по форуми.

                          Не съм длъжън за нищо на никого - свиквайте, че лафчетата вие/ние не фърфи Българчетата.

                          К'фи българи, бря? Я, ми прати снимка лична карта да те прегледам - къв БГ-станец си, че ми дрънчиш тук за "вие и ние".

                          Ей, ти формулки - действай - елементарна е формулата. Ма, аз мангали не гледам - дет' ми наглеят насреща - и ми пищят, че съм им длъжен. Ами - не съм длъжен.
                          Last edited by marandi; 15.02.2014, 04:03.

                          Коментар


                          • Няма се учудя, ако кавал Х вземе да твърди, че подобни данни ще му ги дадат за Добър ден докат' си пие кафенцето още.

                            Глей да успееш да вникнеш в елементарен текст, дет' съм ви написал.

                            Кат' вземете да разбирате ко ви пише някой - мо'е и да се помогне после. Дотогава къпим на "вие" и толкоз.

                            Щот' не моа' се сетя ко общо имаме "ние"? Я, подскажи? Някой ще ти прати подобни данни ли, че не моа' се сетя.

                            Па, ти 2 дена още не мо'е ги разбереш. Те са същите - чети си долу, дет' съм ви пояснявал нещата.

                            И за капак - храчка отгоре. Ай, духайте БГ-стан - заради 5-10 ника после го духат всички

                            Като се научите на Благодаря и сие думички - мо'е и да се помогне.
                            Last edited by marandi; 15.02.2014, 03:30.

                            Коментар


                            • Ей, ти картинката от долното, че през ПДФ файл е излязло на маймуница.

                              Да си гледаш.

                              Кажи ми ко разбираш ся от целата схема, че съ пърчиш на пчеларка. Още вчера ви ги писах тия неща, че денсят с математиматичски модели.

                              Не денсят в стил БГ-стан - тука има - тука нема - а обират всичко и при пазар нагоре и при пазар надоле.

                              П.П. Ха, ся си помисли кой мо'е ви извади подобни данни - дет' няма да ги разбереш - па аз 2 часа съм въртял телефони + 2 консулта с математици, че малко я позабравих висшата математика.

                              Сричай и ми кажи да те препитам
                              Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                Българите сте що ти къф си Марсианец? или Българския го научи така добре от онлайн курсове?
                                То е много лесно да четеш на готово и да гледаш сеир, ама ако всички бяхме като теб нямаше да има кво да четем, щяхме само да чакаме някой да напише нещо.
                                И да се включваш с общи приказки също е много лесно.
                                Ако искаш да допренесеш нещо във форума направи един сериозен анализ, обяви какво трейдваш, как виждаш пазарите и икономиката в следващите няколко месеца години и най-важното застани зад мнението си и го отстоявай във форума.
                                Е, поредният безсмъртен в БГ-стан да'е ... - дет' се мъчи да ми сипва.

                                Момче, някой ден разбери кой е батко ти и тогава дрънкай простотии. Просто батко ти не е безсмъртен за разлика от теб и някой ден ще го няма.
                                -------------------------------------------------------------------------

                                Е, техн. условия да се ограмотиш по продукт, който изтича 2024 година - мо'еш ли гарантира, че ще съм жив тогава или не мо'еш? ( риторично ).
                                --------------------------------------------------------------------------

                                Целева волатилност (TV): 10%
                                Реализирана волатилност на Датата на наблюдение t (σt) : Ðеализираната волатилност σt на Äатата на наблþдение t ùе бúде калкулирана, както следва: 60lnx25212606160=−+−+Σ⎟⎟⎠⎞⎜⎜⎝⎛=iitittIIσ
                                кúдето Ij е Ñтойността на индекса на Äатата на наблþдение на волатилността j.
                                Изчисление на Модифицираното представяне: Ìодифиöираното представÿне на Äата на наблþдение t се из÷ислÿва както следва: ⎟⎟⎠⎞⎜⎜⎝⎛⎥⎦⎤⎢⎣⎡−+=−−−1x1x111tttttIIPPω, кúдето t > 0 и P0 = 100% .
                                Íа Äатата на наблþдение t=0 тежестта ω0 представлÿва по-малкото от [100]% и сúотноøението на Öелевата волатилност, разделена на Ðеализираната волатилност на Äатата на наблþдение, (σ0). Íа всÿка следваùа Äата на наблþдение t, t>0, тежестта ωt представлÿва тежестта ωt-1 на предиøната Äата на наблþдение, ако по-малкото от [100]% и сúотноøението на Öелевата волатилност, разделена на Ðеализиранaта волатилност на Äатата на наблþдение t, ωt е по-голÿма от 95% от ωt-1 и по-малка от 105% от ωt-1. Â противен слу÷ай тежестта представлÿва по-малкото от [100]% и сúотноøението на Öелевата волатилност, разделена на Ðеализираната волатилност на Äата на наблþдение t. It e офиöиалната стойност на затварÿне на индекса на Äатата на наблþдение t.
                                Окончателна сума

                                Коментар

                                Working...
                                X