IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук ако Даймлер падне на 40-45 евро, може да се мисли за вход...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

      Някъде бях чел че телекомите са един от секторите които най-сериозно би пострадал от вдигането на лихвите. Отделно Брекзит също свали доста цените на акциите от Великобритания. Теленор също ми е на минус засега, но положителното е че всяка година си увеличават дивидента. За Водафон не знам, но сериозно обмислям дали да не си купя малко Бритиш Американ Табако. Някой може ли даде някакво по-сериозно инфо за компанията. Гледам че дават нелошо 3 месечни дивиденти, а и цената доста е паднала...
      Мога за 300€

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Имате ли мнение за Vodafone ? Сериозно спускане прави.... Май е добро за дебнещите дивиденти, но мен точно техния висок % ме притеснява ...
        https://m.investing.com/equities/vodafone
        Някъде бях чел че телекомите са един от секторите които най-сериозно би пострадал от вдигането на лихвите. Отделно Брекзит също свали доста цените на акциите от Великобритания. Теленор също ми е на минус засега, но положителното е че всяка година си увеличават дивидента. За Водафон не знам, но сериозно обмислям дали да не си купя малко Бритиш Американ Табако. Някой може ли даде някакво по-сериозно инфо за компанията. Гледам че дават нелошо 3 месечни дивиденти, а и цената доста е паднала...

        Коментар


        • Имате ли мнение за Vodafone ? Сериозно спускане прави.... Май е добро за дебнещите дивиденти, но мен точно техния висок % ме притеснява ...
          https://m.investing.com/equities/vodafone
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Long Bawag @ 39.87

            Коментар


            • Това е друго нещо. Мислих, че имаш нещо против компанията.

              Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

              Very good company: hedge on my long since 75 Euro (target 115)

              All time high
              Oracle under pressure
              Sold 20% of the position to finace yday buy on Oracle

              Коментар


              • Long @ 0.64

                https://www.zertifikate.commerzbank....71743821/pc-45

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                  с каква стратегия шортиш?
                  Very good company: hedge on my long since 75 Euro (target 115)

                  All time high
                  Oracle under pressure
                  Sold 20% of the position to finace yday buy on Oracle

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                    short @ 104.9
                    с каква стратегия шортиш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Няколко дни по-късно и вече сме на 105 евро...

                      Почва да ме хваща яд, че не вкарах малко повече пари в САП на 87.59



                      short @ 104.9

                      Коментар


                      • Няколко дни по-късно и вече сме на 105 евро...

                        Почва да ме хваща яд, че не вкарах малко повече пари в САП на 87.59


                        Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                        Ако тушират евро банковите драми, може да им вземеш и над 110.
                        Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                        Давам 75% вероятност, че в следващите 9-12 месеца ще мога да продам САП на 110. Малко ме е яд, че влязох тука в дискусия за САП с колегите и не взех още на 83-84, както го бях замислил.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                          За деривати се изисква огромен капитал, малко брокери предлагат такава търговия, като изключим CFD тата, сертификати с лостов механизъм и други тем подобни хибриди което си е .............. Голямата игра си е на EUREX, но колко реално могат да си позволят да търгуват там. Болшинството се забавляват с хибридни измишльотини, които са си като билети на лотарията.
                          na kleiner, wieder grosse Klappe aber nichts dahinter?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                            sold 1.30

                            yday loss of 16. cents and buy at 1.01 (+29 cents)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Ако САЩ наложат и нови мита в комбинация с повдигане на обвинения като при костенурките мисля, че ще слезе и по надолу ...
                              Да не говорим, че и пазара като цяло го чакат поне за корекция ... Доста станаха неизвестните и ако не се изчистят поне първите две е рисково за мен. От друга страна не виждам кое може да изиграе роля на гориво за ракетата - те и сега продажбите удрят тавана...
                              Made in America: The German cars Trump doesn't want

                              http://money.cnn.com/2018/06/11/news...ade/index.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Кофти сделка , особено ако се запътят към 1.25
                                Никога не съм търгувал деривати, защото времете те притиска
                                За деривати се изисква огромен капитал, малко брокери предлагат такава търговия, като изключим CFD тата, сертификати с лостов механизъм и други тем подобни хибриди което си е .............. Голямата игра си е на EUREX, но колко реално могат да си позволят да търгуват там. Болшинството се забавляват с хибридни измишльотини, които са си като билети на лотарията.

                                Коментар

                                Working...
                                X