IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

    Върна на 65. Явно изтървахме момента... А това за 8-те милиарда май ще се окаже фалшива новина Някой направи яко пари с това...
    пак ше се качи там и то в най-скоро време .... без да знам за квито и да било новини ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение

      Предложили са 8 милярда за да уредят 18 000 искове срещу Монсанто
      Върна на 65. Явно изтървахме момента... А това за 8-те милиарда май ще се окаже фалшива новина Някой направи яко пари с това...
      Last edited by mancev; 09.08.2019, 16:42.

      Коментар


      • Напълних портфейла - добавих Banka IFIS на 13.11 ....
        сега ще ги чакам другата седмица Салвини и Матео да се прегръщат при президента ...ако ли не - продължавам с плацикането
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Не от Теслата а от Мъск ме е страх
          Тия долЕ само от голема Финансова криза ще го закъсат...
          За кредита и ДВ говоря не за Коба....
          ми нормално, "свободен пазар" кво искаш частна компания с държавни пари и подпори 1:1 кат в България и само блеят наще примати колко е прекрасно пазара да е либерастен кат в Америка, а държавата лош стопанин ...... е кво нема да е готино, парите от данъкоплатците да те подпират отсекъде, дори и да потъваш и да величаеш неолиберализма, а всъщност си си пладнешки грабител и измамник ....

          Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Интересен , феномен колкото повече ЕЦБ помпа ликвидност толкова повече банките в Европа сдават багажа , а тези от периферията буквално изтичат между пръстите.

          Това е акт на отчаяние от ЕЦБ и ще свърши катастрофално ако не за нея то за периферията комлект с банкова криза на целия континент.
          Ми подводници .... айде Швабия иди дойди поне бачкат кат фурии там, ама Жабария .... и там има неква индустрия ама нали ... ааа наще ше трепят кочината с имотите, ей виж ония челавите там с х1500€ наеми ... а чакали сме в чакалнята за влизане на еврото тогава щело да е лудница и пари отсекъде ..... не знам кво ти каем ....
          Last edited by michaelis12; 09.08.2019, 12:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            неспасяеми батко ....






            при тез и църква нема помогне освен ако Папата нешо ама и той ше е слаба ракия за тва ...
            Интересен , феномен колкото повече ЕЦБ помпа ликвидност толкова повече банките в Европа сдават багажа , а тези от периферията буквално изтичат между пръстите.

            Това е акт на отчаяние от ЕЦБ и ще свърши катастрофално ако не за нея то за периферията комлект с банкова криза на целия континент.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

              ньет, то вече като е излетяло е късно .... на теслите им се чудех като бяха 28$ през 2012та, но поне съм голям тарикат реших да си джиткам на DAX и за 2г. 4 бона ресто от day trading толкова ми струваше да разбера и науча за трейдинга, че дневни търговии не работят при мене с CFDта с 50/50 шанс .... а теслата отиде на 390$ културно х10 ....
              А тебе от Теслата те е страх, а от тва доле не те е страх и си караш почивката и нема ядове ?? ... Ти си ебаси пича ....
              Не от Теслата а от Мъск ме е страх
              Тия долЕ само от голема Финансова криза ще го закъсат...
              За кредита и ДВ говоря не за Коба....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                По ме е страх някой да фърчи право нагоре и група клакьори да ме успиват колко са яки ...
                Имаше тесла група фенове ...ти от тях ли беше
                ньет, то вече като е излетяло е късно .... на теслите им се чудех като бяха 28$ през 2012та, но поне съм голям тарикат реших да си джиткам на DAX и за 2г. 4 бона ресто от day trading толкова ми струваше да разбера и науча за трейдинга, че дневни търговии не работят при мене с CFDта с 50/50 шанс .... а теслата отиде на 390$ културно х10 ....
                А тебе от Теслата те е страх, а от тва доле не те е страх и си караш почивката и нема ядове ?? ... Ти си ебаси пича ....
                Last edited by michaelis12; 09.08.2019, 12:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  неспасяеми батко ....






                  при тез и църква нема помогне освен ако Папата нешо ама и той ше е слаба ракия за тва ...
                  По ме е страх някой да фърчи право нагоре и група клакьори да ме успиват колко са яки ...
                  Имаше тесла група фенове ...ти от тях ли беше
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • неспасяеми батко ....






                    при тез и църква нема помогне освен ако Папата нешо ама и той ше е слаба ракия за тва ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Unicredit - напълних кошницата на 9.36 ...
                      а уж бях на почивка ...
                      Аз още се назлъндисвам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                        Тъкмо това щях да пиша и аз. Някой знае ли причината. Имам на 67,50. Чудя се дали да продавам. Според вас?
                        Предложили са 8 милярда за да уредят 18 000 искове срещу Монсанто

                        бавно и тихо нагоре

                        Коментар


                        • И аз си пълня там
                          бавно и тихо нагоре

                          Коментар


                          • Unicredit - напълних кошницата на 9.36 ...
                            а уж бях на почивка ...
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                              Тъкмо това щях да пиша и аз. Някой знае ли причината. Имам на 67,50. Чудя се дали да продавам. Според вас?
                              multy year support, resistance може би ... мани го нека си дивее ....



                              p.s. продаай му calls бе нали имаш акциите, виж колко струват на 85 до месец и продавай опции не акциите ...
                              Last edited by michaelis12; 09.08.2019, 11:16.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
                                Bayer скача яко
                                Тъкмо това щях да пиша и аз. Някой знае ли причината. Имам на 67,50. Чудя се дали да продавам. Според вас?

                                Коментар

                                Working...
                                X