IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
    Изглежда имаме формирани върхове при DAX , CAC при американските или са е приключило покачването или най - скоро ще приключи. Движения надолу и настрани в близките седмици.
    Забравяш китайското договорче ,днес спада беше за тази глупост наречен импийчмънт и на намалените лихви.....единият ден в едната посока ,другия в другата така действа решенията на ФЕД на ДАУ...вчера се качи.....днес пада...
    О утре почват да излизат европеиските отчети....та така!

    Коментар


    • Изглежда имаме формирани върхове при DAX , CAC при американските или са е приключило покачването или най - скоро ще приключи. Движения надолу и настрани в близките седмици.
      Last edited by Todor Sabev; 31.10.2019, 20:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Протокол, днес ако ФЕД не сринат качествено маркета ,нокиа ще се закрепи и при някакви новини 5,6% нагоре ще има.....как ти се вижда като идея ,сън или надежди..
        В колко е фед около 8 часа или 10 часа....
        Не знам как може ФЕД да повлияе на пазара …..освен отрицателно .
        Големите хиени , алгосите или който и е друг само чакат удобен предтекст да срутят пазара…
        Може би си въобразявам това , щото гледам как индексите се отъркват в облаците .
        Nokia ... както бях казал - ако не сменят CEO ще се махам . т.е да избират между него и мен като акционер
        Само чакам подходящ момент
        п.с.
        30.10.2019
        20:00 Основен лихвен процент на Федералния Резерв Октомври 1.75% 2.00%
        Last edited by Protokol; 30.10.2019, 17:27.
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Абсолютно си прав, аз разсъждавам аналогично...но това не ми пречи да правя щуротии...
          Монти също е прав.....каква главоблъсканица.
          Забелязал съм, че ловците на падащи ками са много повече "негативно анализирани" отколкото другия тип ....да ги наречем космонавти-аматьори... Според теб по- малко опасно ли е да се купува Tesla на 330 ?
          Протокол, днес ако ФЕД не сринат качествено маркета ,нокиа ще се закрепи и при някакви новини 5,6% нагоре ще има.....как ти се вижда като идея ,сън или надежди..
          В колко е фед около 8 часа или 10 часа....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            Пак гледам некви щуротии се вършат купува се акция коята е в силен. мечи тренд и се опитва да се лови дъно когато индексите са свръх купени и властва отимизъм. Когато индексите коригират а това ще е съвсем скоро цена 2 или под две . Тогава е подходящо да се пробва да се лови дъно. Лично аз такава рискова стратегия. не бих предприел щот акцията въобще не се знае до къде ще спадне и дали ще почне да катери след това при общ бичи сентимен на пазара. Нарая портофейла ще се напълни с шитове и акции с ..изтекла годност..И ако не се кешират преди мечия пазар. Като налазят мечоците Портофейла практически ще клони към нула.
            Абсолютно си прав, аз разсъждавам аналогично...но това не ми пречи да правя щуротии...
            Монти също е прав.....каква главоблъсканица.
            Забелязал съм, че ловците на падащи ками са много повече "негативно анализирани" отколкото другия тип ....да ги наречем космонавти-аматьори... Според теб по- малко опасно ли е да се купува Tesla на 330 ?
            Last edited by Protokol; 30.10.2019, 08:50.
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
              Пак гледам некви щуротии се вършат купува се акция коята е в силен. мечи тренд и се опитва да се лови дъно когато индексите са свръх купени и властва отимизъм. Когато индексите коригират а това ще е съвсем скоро цена 2 или под две . Тогава е подходящо да се пробва да се лови дъно. Лично аз такава рискова стратегия. не бих предприел щот акцията въобще не се знае до къде ще спадне и дали ще почне да катери след това при общ бичи сентимен на пазара. Нарая портофейла ще се напълни с шитове и акции с ..изтекла годност..И ако не се кешират преди мечия пазар. Като налазят мечоците Портофейла практически ще клони към нула.
              Е същите приказки ги чухме и за ДБ на 6 и при Коба на 4,6.....всеки има глава на раменете и пробва късмета си....
              Забравяш че ще има рали рано или късно ......в края на годината или след НГ а после квото стане но Тръмп няма да изпусне маркета преди изборите ...

              Коментар


              • Пак гледам некви щуротии се вършат купува се акция коята е в силен. мечи тренд и се опитва да се лови дъно когато индексите са свръх купени и властва отимизъм. Когато индексите коригират а това ще е съвсем скоро цена 2 или под две . Тогава е подходящо да се пробва да се лови дъно. Лично аз такава рискова стратегия. не бих предприел щот акцията въобще не се знае до къде ще спадне и дали ще почне да катери след това при общ бичи сентимен на пазара. Нарая портофейла ще се напълни с шитове и акции с ..изтекла годност..И ако не се кешират преди мечия пазар. Като налазят мечоците Портофейла практически ще клони към нула.
                Last edited by Todor Sabev; 29.10.2019, 19:58.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                  Аз голяма тъпотия направих с Нокиа,много рано влязох и то с много бройкиА пък с UBS kak съм се нахлопал,вече 6-месеца стискам зъби
                  Тук всички сме ловци на падащи ножове......!
                  Знаеш какво правиш и знаеш резултатите ..!
                  Пишем за малко надежда ако сме много назад с материала....!
                  Аз съм така с Вирекард ,воюва с един вестник една година и тя като банките пада с по 30-40% на статия ....после ги качва бавно,сега съм 8 евро на акция назад!
                  Ама поне вярвам в парите им и резултатите им а това че лъжат в търговските им сметки ..ако е верно ще си остана дългосрочен ,но резултатите стоят !
                  Протокол ако бяхме мирно стояли и гледали разумна щехме да си купим както направих ,но рано продадох Аареалбанк , сега водещите американски банки я подават в 10 бъдещи перспективни акции на мястото на Вирекард...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    https://www.finanznachrichten.de/nac.../nokia-oyj.htm

                    ей тука се вижда, че опитва да вдигне нос...ама като гледам през 2012 как е потеглил спада - от същото ниво и т.н..... страх да те хване...
                    https://m.investing.com/equities/nok...and?cid=964283
                    За страх е рано , имаше близо 33% спад и това е обикновенно най дълбокия рез на ножа в нормалните борси ...след такъв спад близо 10% корекция и после тестване на дъното .....
                    Чакам ги тия 45 -50 цента да излезнат и тогава ще го мислим.....даже и в коба и ДБ ги имаше тези 10% ..?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Дано , на близо 3,2 и аз съм при вас с Илядо бройки и и ..... кеша свърши! Вирекард и тя не върви добре ..даже ич..!
                      Аз голяма тъпотия направих с Нокиа,много рано влязох и то с много бройкиА пък с UBS kak съм се нахлопал,вече 6-месеца стискам зъби

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                        Дали видяхме дъно при Нокиа,че нещо взех да се напрягам много
                        https://www.finanznachrichten.de/nac.../nokia-oyj.htm

                        ей тука се вижда, че опитва да вдигне нос...ама като гледам през 2012 как е потеглил спада - от същото ниво и т.н..... страх да те хване...
                        https://m.investing.com/equities/nok...and?cid=964283
                        Last edited by Protokol; 29.10.2019, 19:15.
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                          Дали видяхме дъно при Нокиа,че нещо взех да се напрягам много
                          Дано , на близо 3,2 и аз съм при вас с Илядо бройки и и ..... кеша свърши! Вирекард и тя не върви добре ..даже ич..!

                          Коментар


                          • Дали видяхме дъно при Нокиа,че нещо взех да се напрягам много

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              поръчка за 3,25 но не ме огрея ....гледам спада е някаква компенсация за дивидента от 15 цента ,не го разбрах , пишешия в един форум ...? Може би би не съм заинтересован достатъчно...
                              нокиа , вече 3,2 ...
                              Илядо бройки на 3,1.....да се надяваме че ще има турболенция по време на Фед....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Кофти тръпка...ще чакам ... Мога и 10 г., живот и здраве.,.
                                Изхарчих кеша - за последно добавих на 3.34 ...
                                Успех с Wirecard
                                поръчка за 3,25 но не ме огрея ....гледам спада е някаква компенсация за дивидента от 15 цента ,не го разбрах , пишешия в един форум ...? Може би би не съм заинтересован достатъчно...

                                Коментар

                                Working...
                                X