IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
    търгувам DAX от 1,5 години и повече, и колко тояги на голо съм изял ужс в OANDA иам акаунт и сега мигрирам в SAXO Bank те са скъпи да му се невиди, ама има всичко и гледам да мигрирам на ETF като лъвовете SPY, SPXU и други такива че с тея CFD съм нон стоп на марджин и leverage е грозна работа. Даже и оции цъках ей това много готина работа, ама и там е малко токсично Не знам вие тука само CFD ли цъкате или и други нещица и другите индекси търгувате ли или не ?
    Дакс търгувам от близо 3 години,но не е за слаби сърца и малки акаунти.
    Много е палав,дащен е и в същото време опасен,хубаво го оприличи на бесен кон!
    ЦФД,предимно,на NYSE-s&p 500,от Европейските преди се заигравах с CAC 40 и EUROSTOX 50,акции на s&p 500,Валутни двойки,злато и сребро,когато е в цикъл на даване абе всичко което мърда
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      А добре дошъл в лудницата,жалко,че малко читави хора останаха тук,и от все по малко хора,можеш да чуеш смислени коментари.
      И все пак,намират се тук там,но троловете са в пъти повече
      На риъл ли си,и какво търгуваш?
      търгувам DAX от 1,5 години и повече, и колко тояги на голо съм изял ужс в OANDA иам акаунт и сега мигрирам в SAXO Bank те са скъпи да му се невиди, ама има всичко и гледам да мигрирам на ETF като лъвовете SPY, SPXU и други такива че с тея CFD съм нон стоп на марджин и leverage е грозна работа. Даже и оции цъках ей това много готина работа, ама и там е малко токсично Не знам вие тука само CFD ли цъкате или и други нещица и другите индекси търгувате ли или не ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
        от вчера съм в тоя форум и много яки образи сте тука да му се невиди, тряя някой път да се съберем и да се напием подобаващо, ай наздраве
        А добре дошъл в лудницата,жалко,че малко читави хора останаха тук,и от все по малко хора,можеш да чуеш смислени коментари.
        И все пак,намират се тук там,но троловете са в пъти повече
        На риъл ли си,и какво търгуваш?
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • за по ракия

          от вчера съм в тоя форум и много яки образи сте тука да му се невиди, тряя някой път да се съберем и да се напием подобаващо, ай наздраве

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Кое?

            10 000 или 8 000
            A hemilioto e малко повече от прав ще ходи към 10 ама първо ше мине на преко през 7
            SMA200 Weekly, а DAXa какъвто е полудел кон от засилката може и да прескочи оградата от 7

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Само не разбрах сега?
              Ти къс ли си дълъг ли си?
              ... или си на ДЕМО и няма значение?
              Аз съм дълъг ДАКС от петък на 9000
              А ти виде ли каде спре влака казах ти аз че там има дебела тояга ама ти не верваш

              А иначе на мене ми е къс и съм само зрител

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение


                Нищо не знам за позицията ти?
                Пак се измъкна по терлици както обиновенно ...
                Ако на някой от форума му се е изяснила позицията на hemilio за ДАКС-а моля да обясни?
                Дългосрочно къс,специално за тебе многознайко!!!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  много добре знаеш позицията ми!


                  Нищо не знам за позицията ти?
                  Пак се измъкна по терлици както обиновенно ...
                  Ако на някой от форума му се е изяснила позицията на hemilio за ДАКС-а моля да обясни?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                    Пред целия форум се овърташ и шикалкавиш за да можеш после пак да се извъртиш като фурнаджийска лопата и да кажеш ... Аааа аз такова нещо никога не съм казвал!

                    Вземи поне 1 път позиция като мъж и застани зад думите си.
                    много добре знаеш позицията ми!
                    за мъжественост няма да говорим,че........
                    ще стане страшно!
                    Успехи желаем!
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      тук не е селската кръчма ,за да се обзалагаме.
                      нервят ме недъгави умствено хора да леят мозък!
                      1. Какво казваш ти-нито ме интересува,нито е миродавно.
                      2.какво миля аз,не е твоя работа,не си ти човека на когото ще споделя,не заслужаваш,а и не е добре да се тургува по препоръки,имаш си глава на раменете,и гъз който да бършеш ако се насереш.
                      Извинявам се на аудиторията,че съм малко по-образен отколкото е нормално,но форума много се разми с Дрисни,за което ме е яд,не случайно избягаха знаещите и пишещите читави неща хора.
                      Пред целия форум се овърташ и шикалкавиш за да можеш после пак да се извъртиш като фурнаджийска лопата и да кажеш ... Аааа аз такова нещо никога не съм казвал!

                      Вземи поне 1 път позиция като мъж и застани зад думите си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Кое?

                        10 000 или 8 000
                        7416

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Шашче,може ли аз да изкажа мнение???
                          Може и да ги подмине!!!
                          Кое?

                          10 000 или 8 000

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Нервен си нещо?

                            Добре кажи сега ДАКС-а преди да стигне 10 000 ще мине ли през 8000?

                            Аз казвам НЕ
                            тук не е селската кръчма ,за да се обзалагаме.
                            нервят ме недъгави умствено хора да леят мозък!
                            1. Какво казваш ти-нито ме интересува,нито е миродавно.
                            2.какво миля аз,не е твоя работа,не си ти човека на когото ще споделя,не заслужаваш,а и не е добре да се тургува по препоръки,имаш си глава на раменете,и гъз който да бършеш ако се насереш.
                            Извинявам се на аудиторията,че съм малко по-образен отколкото е нормално,но форума много се разми с Дрисни,за което ме е яд,не случайно избягаха знаещите и пишещите читави неща хора.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Нервен си нещо?

                              Добре кажи сега ДАКС-а преди да стигне 10 000 ще мине ли през 8000?

                              Аз казвам НЕ
                              Шашче,може ли аз да изкажа мнение???
                              Може и да ги подмине!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                ама,не ме чети като дявола-евангелието бе чадо!!!!!
                                писал съм,че се очертава,а не,че е станало,+ това на седмична и месечна още е валидно,ти наясно ли си с фреймовете въобще ????????
                                не може на седмична за няколко дни да се развие,трябва време.
                                Абе какво се занимавам с теб?
                                ако пишеш тук се опитай да си полезен и конструктивен!
                                не само-дакс 10000,дакс 15000,време момче времето е важно ,времето е пари!!!
                                някъде да съм казал,че дакса няма да стигне 10к?
                                въпроса е дали преди това няма да падне до 8к!
                                АНАДЪНМО?
                                Кафа от смешници и спамери!
                                като ти се блещят щуротии-просташки форуми колкото щеш!!!
                                Нервен си нещо?

                                Добре кажи сега ДАКС-а преди да стигне 10 000 ще мине ли през 8000?

                                Аз казвам НЕ

                                Коментар

                                Working...
                                X