IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Гледам няколко акули къси пускат ода за победата във форумите ,още не могат да да зачеркнат миналата забрана за къси
    , но ако пуснат обратното и изкарат много добри резултати на 8 ноември може и да не се стига до 90 евра...
    Иначе маркета в последните 10 дни очакваше нещо и не реагираше на добрите новини от Компанията....ама кой да прогнозира ....
    иначе Блак рок или някой като него плюс обратното почнат акции да купуват , ще стане весело....
    Така говорят нашите оптимисти т БФБ като им отрежат спатиите и аз така...
    Не забравяй опцията за твърд Брекзит... може да е 10 процента но ще ги размаже.... не пипам преди 1.11 ...
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Мисля, че прибързваш…… много са желаещите да видят тест на дъното около 85 …
      Натам отиват нещат – освен ако не появи някой голям батко за подкрепа …

      Гледам няколко акули къси пускат ода за победата във форумите ,още не могат да да зачеркнат миналата забрана за къси
      , но ако пуснат обратното и изкарат много добри резултати на 8 ноември може и да не се стига до 90 евра...
      Иначе маркета в последните 10 дни очакваше нещо и не реагираше на добрите новини от Компанията....ама кой да прогнозира ....
      иначе Блак рок или някой като него плюс обратното почнат акции да купуват , ще стане весело....
      Така говорят нашите оптимисти т БФБ като им отрежат спатиите и аз така...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Не не мисля , но влезах на около 110 и 117 с по 100 акции и с останалите заформих стабилно пакетче..... и кеша остана съвсем малко...
        Мисля че ще се стабилизира временно над 120...
        За мен Байер остава около 55-57 ама не ми е силния месец...
        Мисля, че прибързваш…… много са желаещите да видят тест на дъното около 85 …
        Натам отиват нещат – освен ако не появи някой голям батко за подкрепа …


        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

          Не го казах за да злословя, а по-скоро да видя какво мислиш да правиш. Аз лично обмислям дали да не изляза от Тотал за сметка на някой REIT. Нищо не ми привлича вниманието в Германия (ниска дивидентна доходност+ плащане на дивидент един път в годината). Чудя се за Байер пак, но там също страховете ми са повече отколкото перспективите, а и цената качи последните няколко дни. (Може би ще чакам цена около 61-62 евро).
          Не не мисля , но влезах на около 110 и 117 с по 100 акции и с останалите заформих стабилно пакетче..... и кеша остана съвсем малко...
          Мисля че ще се стабилизира временно над 120...
          За мен Байер остава около 55-57 ама не ми е силния месец...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Да станах дългосрочен ,ФТ пусна пак доклад и вече е между 10 и 20 % надолЕ...
            Надеждата е че ще пуснат обратно за около 900 милиона ама ако не го пуснат...
            Не го казах за да злословя, а по-скоро да видя какво мислиш да правиш. Аз лично обмислям дали да не изляза от Тотал за сметка на някой REIT. Нищо не ми привлича вниманието в Германия (ниска дивидентна доходност+ плащане на дивидент един път в годината). Чудя се за Байер пак, но там също страховете ми са повече отколкото перспективите, а и цената качи последните няколко дни. (Може би ще чакам цена около 61-62 евро).

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

              Днеска е 10% надолу, значи до петък трябва да качи 15%
              Да станах дългосрочен ,ФТ пусна пак доклад и вече е между 10 и 20 % надолЕ...
              Надеждата е че ще пуснат обратно за около 900 милиона ама ако не го пуснат...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Пак от мен....
                Вирекард до седмица + 5% най малко....
                Гледам Блек рок се е появил....
                Още 100 на 140 евра....
                Не е препоръка....
                Днеска е 10% надолу, значи до петък трябва да качи 15%

                Коментар


                • Някой следи ли Befimmo SICAFI? Струва ми се нелош избор, при наближаващите "лоши времена"? Мисля че пазара на офиси ще бъде по-малко засегнат, от този на жилища, търговски центрове и търговски площи по принцип. Белгия и Люксембург дават допълнителна стабилност. Мисля че не е лош вариант, ако успее да се купи на 51-52 евро. Какво мислите? Има ли някакви "подводни камъни" които аз не виждам?

                  Коментар


                  • Пак от мен....
                    Вирекард до седмица + 5% най малко....
                    Гледам Блек рок се е появил....
                    Още 100 на 140 евра....
                    Не е препоръка....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      За днес добре , мисля да събирам еврата.....даже и да не се изпълни лимита....от 12250
                      Къси в Коба от от 5,37 и Вирекард от 149,5......
                      Вече поръчки за дълги Коба от 5,1 и Вирекард от 141...
                      Михаел нема да ходим на черква.....за коба .
                      П.П. Влизането на дълги е само в Коба на 5,1...късите закрити на 5,1...ДАХ закрит на 12270...
                      държа къси Вирекард още....
                      08.10.2019
                      Май стана време и аз да се наиграя на ДАХ..
                      Лимит изпълнен на Вирекард на 38,15 къси....СФД.
                      Стопа ударен на Коба на 4,90...СФД. Михаел позна този път....признавам му го.
                      Поръчка за реална доставка на 100 акции на Вирекард на 138,15 изпълнена...
                      Поръчка на Коба за реални акции на 4,55....
                      30 % в ДАХ и БФБ....главно холдинг Варна и Вирекард...
                      Та таК ...Малко да погледаме телевизора и проблемите на другите.....по интересно е...
                      Ако се провали сделката с ЧЕЗ некой да каже дали не е ли добре влизане на 130 ,150....?

                      Коментар




                      • Лихвите по Италианските 10 годишни облигации достигнаха исторически минимум септември месец от 0.76

                        https://tradingeconomics.com/italy/g...ent-bond-yield


                        По същото време доходност на 10 годишните Aмерикански облигации е 1.5

                        https://www.macrotrends.net/2016/10-...te-yield-chart



                        Отново доста перверзна ситуация.
                        Last edited by Todor Sabev; 06.10.2019, 16:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          За днес добре , мисля да събирам еврата.....даже и да не се изпълни лимита....от 12250
                          Къси в Коба от от 5,37 и Вирекард от 149,5......
                          Вече поръчки за дълги Коба от 5,1 и Вирекард от 141...
                          Михаел нема да ходим на черква.....за коба .
                          П.П. Влизането на дълги е само в Коба на 5,1...късите закрити на 5,1...ДАХ закрит на 12270...
                          държа къси Вирекард още....
                          офф мамоу пак същите абе ше хоим на църква тъй или иначе ей са DAXa кат напрай един сериозен винкел надоле, виж с Колбите кво ше се получи ....
                          Last edited by michaelis12; 02.10.2019, 08:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Само че да има Новогодишно рали требва сега да падне , не може да тръгне от тези нива пак нагоре ,няма да има сила а ако нема НГ рали а спад следващия скок ще е след НГ с отчетите а вие виждате спад тогава ,нещо не е както требва и във Вашите прогнози....?
                            еми уж тва прай сега, а Коледно рали и лани имаше ама в обратна посока ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Успокой се бе човек ... това 5.11 ще го подмине кат матор - като казват у Хюстън , ..т.е. нашето Хасково
                              Поеми дъх за няколко дни и ....ще видиш по-добри цени ....дори имам подозрение, че ще пробие дъното от август...
                              Лично аз ще купувам от 4.65 надолу ...
                              Протокол,
                              Днешния рейд го направих не защото фундамента показаха къси а защото логиката ми за движещите се дах и дау се обърка.
                              Днес и ДАХ и ДАУ се готвеха за поне 100 пункта плюс и понеже когато всички очаквам едно нещо то не става но спада не вярвам да продължи повече от утре и аз чакам затвърдяване на 27К на ДАУ , така че мнението ми е че до края на седмицата ще видим 27 К+ на ДАУ...
                              Иначе вервам че Коба ще има и 4,50 тези месеци....но аз съм краткосрочен...въпреки че днес бях изненадан приятно...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                За днес добре , мисля да събирам еврата.....даже и да не се изпълни лимита....от 12250
                                Къси в Коба от от 5,37 и Вирекард от 149,5......
                                Вече поръчки за дълги Коба от 5,1 и Вирекард от 141...
                                Михаел нема да ходим на черква.....за коба .
                                П.П. Влизането на дълги е само в Коба на 5,1...късите закрити на 5,1...ДАХ закрит на 12270...
                                държа къси Вирекард още....
                                Успокой се бе човек ... това 5.11 ще го подмине кат матор - като казват у Хюстън , ..т.е. нашето Хасково
                                Поеми дъх за няколко дни и ....ще видиш по-добри цени ....дори имам подозрение, че ще пробие дъното от август...
                                Лично аз ще купувам от 4.65 надолу ...

                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X