IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

    Даже през уикенда, неделя ще измислят нещо позитивно, за да се поуспокои пазара. Затова се колебая дали да си взема нещо още днес или да изчакам. Няколко слуая в САЩ могат да засилят още низходящото движение.
    Днес сутринта аареалбанк на 24,8 , после Вирекард на 112,5+ и Райфата на 18,1+ и Малко Лутвафе 11 ,5+, Последната е най рискована..?
    П.П.От българските малко Трасе.....там как ги виждаш нещата..?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Мисля ,че в понеделник ще извадят някой жокер да скочи маркета...?
      Даже през уикенда, неделя ще измислят нещо позитивно, за да се поуспокои пазара. Затова се колебая дали да си взема нещо още днес или да изчакам. Няколко слуая в САЩ могат да засилят още низходящото движение.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Казват, че сега немския пазар е рисков, но това не пречи да се намират добри възможности
        Кой не е рисков .....БФБ..?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          И аз така с Ареала ..2 евро дивидент и с 1,20 под таргета ги купих...
          Казват, че сега немския пазар е рисков, но това не пречи да се намират добри възможности
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • ok
            бавно и тихо нагоре

            Коментар


            • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
              от кой шел си взел R6C или R6C3
              RDSA - в платформата на IB
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • от кой шел си взел R6C или R6C3
                бавно и тихо нагоре

                Коментар


                • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                  Нали 18 по - долу писа? Аз при "ШЕЛ" си свалям поръчката купува от 26 надолу през 2, все не го чувствам за взимане, на 18 обаче може да се прежаля. Дългосрочно са си сигурно акция, дивидента е сигурен. "Газпром" пада здраво, там също се замислям.
                  Мисля ,че в понеделник ще извадят някой жокер да скочи маркета...?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Аз пък си взех Шел на 19.48 ...ако не обърне поне дивидент дават
                    И аз така с Ареала ..2 евро дивидент и с 1,20 под таргета ги купих...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                      Нали 18 по - долу писа? Аз при "ШЕЛ" си свалям поръчката купува от 26 надолу през 2, все не го чувствам за взимане, на 18 обаче може да се прежаля. Дългосрочно са си сигурно акция, дивидента е сигурен. "Газпром" пада здраво, там също се замислям.
                      Видях, че освен с индексите акцията се е вторачила в цената от 50 за барел ...
                      Стори ми се, че прочетох утрешния вестник - "цената на петрола сорт брент за кратко мина психологическата граница от 50 $ ...."
                      Та логиката ми е - бързо ще върне поне 1 евро ... ще видим
                      п.с. отделно смятам, че ще видим корекция на корекцията още довечера ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Аз пък си взех Шел на 19.48 ...ако не обърне поне дивидент дават
                        Нали 18 по - долу писа? Аз при "ШЕЛ" си свалям поръчката купува от 26 надолу през 2, все не го чувствам за взимане, на 18 обаче може да се прежаля. Дългосрочно са си сигурно акция, дивидента е сигурен. "Газпром" пада здраво, там също се замислям.
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Иначе нещата са много лоши в момента.....при колите ,банките и туристите ...
                          Всичко е лошо, а най - голямата изненада е , че злато и сребро също спада. Много интересни последни месеци, твърде се надуха индексите, особено някои акции, сега още по - рязък спад, вместо за седмици, с дни, рекордни движение в рамките на ден.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            От всичките падащи купих малко Аареалбанк под 25 ,причината беше че ако има обръщане на маркета ,требват пари и то в банките.....а и те изпълниха таргета
                            Иначе нещата са много лоши в момента.....при колите ,банките и туристите ...
                            Аз пък си взех Шел на 19.48 ...ако не обърне поне дивидент дават
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

                              Рено ги взех за бърза врътка. Ако им сложа печалбата която изкарах от тях преди десетина дни, то цената ми идва точно 27 ...
                              За TUI се чудя колко ли могат да издържат финансово при тая истерия. Имат ли много дълг ? Да не глътнат вода като Томас на кукувово ...
                              От всичките падащи купих малко Аареалбанк под 25 ,причината беше че ако има обръщане на маркета ,требват пари и то в банките.....а и те изпълниха таргета
                              Иначе нещата са много лоши в момента.....при колите ,банките и туристите ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

                                Рено ги взех за бърза врътка. Ако им сложа печалбата която изкарах от тях преди десетина дни, то цената ми идва точно 27 ...
                                За TUI се чудя колко ли могат да издържат финансово при тая истерия. Имат ли много дълг ? Да не глътнат вода като Томас на кукувово ...
                                И те прекалиха малко с инвестициите, но са далеч от ситуацията на Томас и към момента няма риск за обслужването на дълга. Все пак, ако истерията с вируса не се разсее до лятото и пропаднат масово резервациите...
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X