IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Протокол как са премаркетите ,май италиянците не са много добре..?
    Не ги следя на премаркета през почивните дни, откакто едва не се сдобих с инфаркт покрай Teva ... Ти къде ги гледаш ? Дано петрола да расте
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Мда, колите май се оказват лош избор... Компенсирах минуса при Пежо с плюс при Шел ..
      Там набих всичкия останал кеш и цената ми идва на 19.4 Мисля, че ще върне бързо 5-10% ...
      Протокол как са премаркетите ,май италиянците не са много добре..?
      Някакви арабски ама не им вервам към долара и дирхама ...?
      Last edited by Монти; 01.03.2020, 19:27.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        https://www.finanznachrichten.de/nac...reifen-617.htm

        Това също е застраховка....8%...
        Колите много рискови...
        Мда, колите май се оказват лош избор... Компенсирах минуса при Пежо с плюс при Шел ..
        Там набих всичкия останал кеш и цената ми идва на 19.4 Мисля, че ще върне бързо 5-10% ...
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

          Е не иска. Затова разкарах опциите си. На такъв волатилен пазар препочитам опцията като инструмент. Ограничава доста евентуалната загуба, но печалбата е доста по интересна.
          VW защо не търгуваш? Аз бих си взел ако е на още 20-30 еврака надолу
          https://www.finanznachrichten.de/nac...reifen-617.htm
          https://www.nebenwerte-magazin.com/m...etzt-zugreifen

          Това също е застраховка....8%...
          Колите много рискови...
          Last edited by Монти; 01.03.2020, 19:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            В банките ще бъде помоща на фед....
            За цената на превозвачите и туристите...
            ще падат много но ако се малко пооправят работата стават ракети....Трасе мажо и дивидент и става водеща акция.....ако реализирам печалба от вчера купените ще ги вкарат на тези цени в трасе...
            Не казвам, че ни чака бъдеще без банки, но и с тези все по - ниски лихви, оперират трудно и през месец говорят за преструктуриране, което пък в БГ се явява константно увеличаване на такси, което пък рефлектира в допълнително отдръпване на клиенти и по - малко работа за тях.

            +1 превозвачи и туристи

            TRACE даже донякъде изненадващо, след добрите отчети, върна под 4 значително, но доверитето е леко поизгубено, 25 ст. дивидент биха допринесли за нови висини и 100% влизане в следващата врътка за СОФИКС, ако изобщо ги интересува.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

              Нивата са добри, лично бягам от банки, но може да съм предубеден, не вярвам в бъдещето им и не ми харесват като институции и услуги, след като открих редица алтернативи. LHA съобразно вируса е най - рискова, но пък немците са сериозни хора и с тези проблеми в момента няма и да се чуе за стачки и синдикат, така че се баланасират нещата. Тях и WHA ги чакам с около 10% по - ниско, но това са си мои пожелания от лакомия, дългосрочно и сега са чудесни покупки.

              Ако гледаме отчети и поръчки, които вадят, също строителството на инфраструктура от правителството е модерно в криза, която може да настъпи, с всичко това TRACE е най - подценената акция на БФБ в момента, само че ми липсва доверие в мажо. Ако върнат дивидента и преустановят за постоянно неприятните практики със свързаните фирми, спокойно може да удвои. В близките месеци ще е развръзката.
              В банките ще бъде помоща на фед....
              За цената на превозвачите и туристите...
              ще падат много но ако се малко пооправят работата стават ракети....Трасе мажо и дивидент и става водеща акция.....ако реализирам печалба от вчера купените ще ги вкарат на тези цени в трасе...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Много бързате - ще пада под 8к със сигурност, а по скоро до 6к. И поне до есента
                Хахахаха…Големи сте разбирачи тукДа не стане обаче вместо 6 на 16К до есента

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Дау 25260 не иска повече спад....?вече 25550..
                  Вече 25689,Пауъл обърна палачинката в края на сесията

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Дау 25260 не иска повече спад....?
                    Е не иска. Затова разкарах опциите си. На такъв волатилен пазар препочитам опцията като инструмент. Ограничава доста евентуалната загуба, но печалбата е доста по интересна.
                    VW защо не търгуваш? Аз бих си взел ако е на още 20-30 еврака надолу
                    Last edited by Muller; 28.02.2020, 23:10.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                      Щом ще го играете толкова краткосрочно по едни опции хем по-голяма печалба, хем по-ниско рисково. Пазара е препродаден ама.....
                      Дау 25260 не иска повече спад....?вече 25550..
                      Last edited by Монти; 28.02.2020, 23:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Много бързате - ще пада под 8к със сигурност, а по скоро до 6к. И поне до есента
                        6000 пункат- Меркел трябва да е умряла вече от чумата, а в Берлин да се разхождат хазмати развяващи знамена със сърпове и чукове. Иначе мен ме устройва. Ама с тия ниски лихви и ликвидност.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Е ние няма да зимуваме в тези акции.
                          Понеделник ,вторник бичи индекс и Чао на акциите..
                          Време е за корекция...?
                          Щом ще го играете толкова краткосрочно по едни опции хем по-голяма печалба, хем по-ниско рисково. Пазара е препродаден ама.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                            Момци не бързате ли с покупките. И аз гледам за нещо апетитно, ама ми се струва че още кръв има да се лее. Когато Дау кихне Дакса пада мъртъв. А сега Дау може да заразен с COVID SARS MERS и кой знае какви още патогени.
                            11.812,28 точки. Скъп е още.....
                            Е ние няма да зимуваме в тези акции.
                            Понеделник ,вторник бичи индекс и Чао на акциите..
                            Време е за корекция...?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                              Момци не бързате ли с покупките. И аз гледам за нещо апетитно, ама ми се струва че още кръв има да се лее. Когато Дау кихне Дакса пада мъртъв. А сега Дау може да заразен с COVID SARS MERS и кой знае какви още патогени.
                              11.812,28 точки. Скъп е още.....
                              Много бързате - ще пада под 8к със сигурност, а по скоро до 6к. И поне до есента
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Момци не бързате ли с покупките. И аз гледам за нещо апетитно, ама ми се струва че още кръв има да се лее. Когато Дау кихне Дакса пада мъртъв. А сега Дау може да заразен с COVID SARS MERS и кой знае какви още патогени.
                                11.812,28 точки. Скъп е още.....

                                Коментар

                                Working...
                                X