IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Върна (TUI), защото се изчерпа новината (че ще им се дават пари, не знам при какви условия). Еднократна помощ, не е като да имаш стабилни собствени приходи. Като се съчетае с известно омекване на целия пазар днес, това е резултата.
    Но днес пък Тисен-а кърти 15% надолу

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Причината за вчерашния ръст при TUI била че правителството ще налее 1.2 млрд евро
      това всички го знаят, но интересното е защо върна?

      Коментар


      • Причината за вчерашния ръст при TUI била че правителството ще налее 1.2 млрд евро

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          Много силно представяне на TUI в последните няколко дни от 3.40- 3.50 на 4.50 евро
          Хубави движения прави, но се движат по ръба да не последват Thomas.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Много силно представяне на TUI в последните няколко дни от 3.40- 3.50 на 4.50 евро

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Извинявай,шел докога са с дивидент...?
              13.08. е ex-dividend date.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                Ееее, не така, към групата на VW са вкючени още "Сеат", "Шкода", "Ауди", "Порше", "Бугати", "Бентли", "Ламборджини", "Дукати" и др. Все по - големи еталони за мен, пък ти си карай мерото. Дългът на VW е и по - малък, те са по - голямата сила.
                Извинявай,шел докога са с дивидент...?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Invest Man Разгледай мнение

                  Фолксваген имат много дългове май. Ако кризата е дълга и пазара се скапе? Те и Мерцедес имат, но те са еталон на желаната кола за мнозина. Мерцедес ще си е мерцедес, а Фолксваген е просто качествена немска кола. Малко по-добре от опел или немски форд.
                  Фолксваген е държавата. Мерцедес е просто една компания на чаршафите.

                  Коментар


                  • Немските акции са като изпаднали германци, а това ще значи и за цяла европа. Целия пазар в европа е като умряла котка. Единствен ръст има при ETF-a върху Dow Jones

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                      Припомни ни кои са, едната май беше банка?
                      Имаше тези дни статия но ми се видяха скъпи ,свързани са с храните..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Най добре е без коли...Засега? Икономически срив есента и ще си караме старите коли още петилетка...На местото на Вирекард ще влезе това В ДАХ и тя ще направи поне 20 % плюс..две са кандидатите...
                        Припомни ни кои са, едната май беше банка?
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Invest Man Разгледай мнение

                          Фолксваген имат много дългове май. Ако кризата е дълга и пазара се скапе? Те и Мерцедес имат, но те са еталон на желаната кола за мнозина. Мерцедес ще си е мерцедес, а Фолксваген е просто качествена немска кола. Малко по-добре от опел или немски форд.
                          Ееее, не така, към групата на VW са вкючени още "Сеат", "Шкода", "Ауди", "Порше", "Бугати", "Бентли", "Ламборджини", "Дукати" и др. Все по - големи еталони за мен, пък ти си карай мерото. Дългът на VW е и по - малък, те са по - голямата сила.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Invest Man Разгледай мнение

                            Фолксваген имат много дългове май. Ако кризата е дълга и пазара се скапе? Те и Мерцедес имат, но те са еталон на желаната кола за мнозина. Мерцедес ще си е мерцедес, а Фолксваген е просто качествена немска кола. Малко по-добре от опел или немски форд.
                            Най добре е без коли...Засега? Икономически срив есента и ще си караме старите коли още петилетка...На местото на Вирекард ще влезе това В ДАХ и тя ще направи поне 20 % плюс..две са кандидатите...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                              Това са вечни компании, но VW стои малко по - добре. Светът и автоиндустрията се променя много - ток, водород, появиха се нови играчи и концепции. Като инвестиция не съм особено вдъхновен от която и да е било в момента и на тези нива.
                              Фолксваген имат много дългове май. Ако кризата е дълга и пазара се скапе? Те и Мерцедес имат, но те са еталон на желаната кола за мнозина. Мерцедес ще си е мерцедес, а Фолксваген е просто качествена немска кола. Малко по-добре от опел или немски форд.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Invest Man Разгледай мнение
                                Какво мислите след кризата Фолксваген или Мерцедес ще стоят по-добре на пазара ако сега се заеме позиция?
                                Това са вечни компании, но VW стои малко по - добре. Светът и автоиндустрията се променя много - ток, водород, появиха се нови играчи и концепции. Като инвестиция не съм особено вдъхновен от която и да е било в момента и на тези нива.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X