IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
    Докато се занимавах с европейското си портфолио се замислих.
    Защо никой не пише в тази тема?
    И се сетих: - Защото вероятно е много ядосан и му се псува.
    А както знаем всички, това е неприемливо.
    Е, то в Европа си е за псуване. Мен от всички само Ориндж ме дразнят, защото искам да се отърва от тях, но не на загуба.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
      Докато се занимавах с европейското си портфолио се замислих.
      Защо никой не пише в тази тема?
      И се сетих: - Защото вероятно е много ядосан и му се псува.
      А както знаем всички, това е неприемливо.
      Хахаха... не е задължително, защото в темата за БФБ продължава да се пише

      От моите едногодишни наблюдения, в тази тема се пишеше изключително за Wirecard и RDS. Първата излетя яко дим през комина, а за Шел колко стотин поста можеш да напишеш и да кажеш нещо ново.

      Като цяло борсите в Европа са несериозна работа и за хора с малко капитал не си струва много много. Аз поне така реших за себе си.

      Коментар


      • Докато се занимавах с европейското си портфолио се замислих.
        Защо никой не пише в тази тема?
        И се сетих: - Защото вероятно е много ядосан и му се псува.
        А както знаем всички, това е неприемливо.

        Коментар


        • Абе хора какво стана с Монти някой имали инфо?

          Коментар


          • Toва са колебания, за да можем да влезем, доста върна от 6 и нещо, до 3.85 €. TUI ще хвърчи, като почнат хората пак да обикалят света.
            Обаче DAX-овци не ги виждам в темата, да са активни да действат на капиталовите пазари.

            Коментар


            • Някой има ли инфо на какво се дължат днешните колебания при TUI ?

              Коментар


              • Дали не дойде най-накрая ред на Шела? Държа от малко над 17 еврака и мисля да взема още малко и да изляза на 19 и нещо. За момент се бях зачудил дали да не осредня като беше 11 евра, но не посмях и пропуснах голямо движение. Все пак възстановяването на мидичката е доста впечатляващо.

                Коментар


                • Някой знае ли какво става с Wirecard, че така изригна за два дни?
                  Всичко е възможно,само желание да има!
                  Делян Костов ;-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Хвърлих серкмето на 5,1... то пък паднало до 5,110 и излетяло нагоре. Тюх.
                    Слагай го на 4.84. Още не се знае.

                    И аз оня ден изтървах Коти за три цента.

                    Коментар


                    • Хвърлих серкмето на 5,1... то пък паднало до 5,110 и излетяло нагоре. Тюх.

                      Коментар


                      • Аз също мисля, че дори и да паднат ограниченията, народа няма да се втурне да ходи на почивки.
                        И ние сме свикнали през 3 месеца да се разхождаме из България, но снощи коментирахме с жена ми, че този път ще поизчакаме с екскурзиите.
                        Вече няколко познати изкараха тежко Ковид-а, а някои (Бог да ги прости) починаха.
                        Та, в тази връзка, по-добре да се самоограничим за известно време.

                        Коментар


                        • Според мен всичкото туризъм фигня. Няма да се юрне за пътува народът скоро. От друга страна се видя, че фалити няма да бъдат допускани, та при добър вход си е далавера.

                          elior и аз го пропуснах, но и алармата по някаква причина не се задейства. Като цяло пазарът дава последна възможност за вход. За жалост сигурните залози тип Сименс са много скъпи и трябва да се гледат резервите

                          Коментар


                          • Ами някакви сложни сметки не съм правил, дори отчетите на TUI не съм гледал. Някои беше споменал за голяма задлъжнялост. Едно 4.20 - 4.30 ако отиде ще е добре. Населението акумулира пари, за сметка на увеличение на пасивите в балансите, но като го отпущят ще хукнат по целия свят. Нещо което си го натискал, като тенжера под налягане.Визирам екскурзии, почивки по света. Па като го отпущиш ще лети .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              Dax-овци , не забравяйте тази тема, Чакаме малко TUI да падне под 4 и скачаме смело.
                              Ти на колко би купил?
                              Аз сложих една чакаща на 3.62.
                              ------------
                              Terziev миналата седмица нещо се побърках и продадох Елиор-ите на 5.39.
                              По-късно купих 50 на 5.33 и още по-късно 100 на 5.20. Вчера, за съжаление, ги изпуснах на 4.80.
                              Last edited by Никола20; 22.12.2020, 07:50.

                              Коментар


                              • Dax-овци , не забравяйте тази тема, Чакаме малко TUI да падне под 4 и скачаме смело.

                                Коментар

                                Working...
                                X