IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    Инфлация в ЕС и цени на акциите http://newsline.bg/read_more.php?post=1446
    тоя пич,сериозно ли говори за инфлация от 2% в европа???
    Та те вече се страхуват от дефлация!!!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Инфлация в ЕС и цени на акциите http://newsline.bg/read_more.php?post=1446
      Last edited by Jay Gould; 31.08.2014, 12:40.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • а 9358 да чукнем и надолу много им даваш .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          късо късо . две три бройки нагоре кво толкоз . ще ме стреснат некви миризливи мошета
          псссст, чек първо да си затворим опцията нека излита мани го са, до към 500 стин да ходи после къси ...

          Коментар


          • късо късо . две три бройки нагоре кво толкоз . ще ме стреснат некви миризливи мошета

            Коментар


            • нашата любима тема нещо я забравихме, но сега като запали нашия приятел ще го изчакам да се набеснее и да му бия една панасерка после за на долу ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nick Leeson Разгледай мнение
                Колега, много от нашите посредници спряха да търгуват с DAX заради увеличените комисионни.
                DAX си се търгува май от всички, дай пример ако не съм прав, но за акции останаха малко.

                Коментар


                • 200 пункта червен кендъл,не бяхме виждали скоро!

                  На печелившите честито!!
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Хахо,радвам се ,че си в играта още

                    Колега,кои са тези посредници които са вдигнали изискванията?
                    Моя посредник още не е направил това!
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      С риск да ме помислите за некрофил,ама бива ли тая тема да тъне в такова забвение?

                      Никой ли не търгува Дакс?
                      Колега, много от нашите посредници спряха да търгуват с DAX заради увеличените комисионни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        С риск да ме помислите за некрофил,ама бива ли тая тема да тъне в такова забвение?

                        Никой ли не търгува Дакс?

                        Хахото изчезна и темата замря
                        Аз търгувам Хемилио, само ЛОНГ с малки суми през 50.
                        Капе всеки ден по нещо.
                        Иначе кво да пиша то нищо не се случва, волатилността съвсем умря.
                        Америка балон - там не пипам (за дълги е късно, за къси е опасно)
                        Европа е по умерено там цъкам.
                        Незнам до кога ще е така без волатилност, сега идва Август, съвсем ще умре, и есента сигурно нагоре.

                        Коментар


                        • Между другото го трейдвам по графиката на STOXX-a, че иначе мноо се напрягам като го гледам и праа глупости
                          До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                          Коментар


                          • Е как бе, нали на мене веселбата днес ми е точно там, ама ме мързеше да търся назад темата
                            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                            Коментар


                            • С риск да ме помислите за некрофил,ама бива ли тая тема да тъне в такова забвение?

                              Никой ли не търгува Дакс?

                              Хахото изчезна и темата замря
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                Колеги, които търгуват немски книжа, какво се случва тука: Merck KGAA O.N. - -50.51%, да няма някакъв сплит ?
                                split

                                Коментар

                                Working...
                                X