IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    Толкова ли е силно това влияние на обезценка на китайската парица-юан
    Интересна работа, влияние върху всички пазари
    подтекста е, че нещата там не са добре, давай да се изнасяме. В действителност колко е зле ще се разбере след като отмине всичко.

    Коментар


    • Толкова ли е силно това влияние на обезценка на китайската парица-юан
      Интересна работа, влияние върху всички пазари
      Дори на фирми като Rwe (производител на енергия, няма нищо общо с Китай) оказа силно влияние вчера
      Last edited by ПИЧ; 12.08.2015, 09:43.

      Коментар


      • Сеееееееч къси за 11111

        Коментар


        • малка лудница

          да видим дали ще стане голяма лудница баш по отпускарския месец
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
            Даймлера наистина 5%, а показа чудесни резултати, а и не се влияе толкова от китай, както другите двама.
            Да бе, нямам идея защо така се капична.
            БМВ и Фолксваген имат доста по-голям дял от чайна пазара.
            По спомен на Даймлер около 5%-8% са в Китай или около 300к коли ...

            Коментар


            • Даймлера наистина 5%, а показа чудесни резултати, а и не се влияе толкова от китай, както другите двама.

              Коментар


              • Daimler 5.5% за един ден - вундаба

                Коментар


                • дали днешното 11308 ще бъде дънце ?
                  Много волатилен индекса , не съм мислил , че ще е така ?
                  Last edited by ПИЧ; 11.08.2015, 16:55.

                  Коментар


                  • Защо по дяволите днес се издъни този цървул, а и Франция, Британия и Швейцария, проклети да са?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Неможе да задържи над 100МА (11550)
                      Last edited by Blackhat; 11.08.2015, 12:14.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        аз не знам някога да е било въобще нещо, но кой бил там знае, то само като видя държавата в нея за ко става въпрос и няя нужда да гледам, че има и борса .....
                        бфб си беше балон и пирамида от около 2000 до 2007 октомври това беше възхода...след това вси4ко приклю4и
                        Вся Власть Советам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                          бфб беше кво беше преди 10 години сега там е завинаги пята песен
                          аз не знам някога да е било въобще нещо, но кой бил там знае, то само като видя държавата в нея за ко става въпрос и няя нужда да гледам, че има и борса .....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                            даам може да те побърка, но ако му свикнеш на циганските номера става, а онея там бълват глупости с БФБ, та "сини чипове" та не знам си кво, че то в България на кое му викат "Син чип" ?? На Sin City или Cacao Beach или на ко
                            бфб беше кво беше преди 10 години сега там е завинаги пята песен
                            Вся Власть Советам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                              аз преди търгувах валути но сега намирам дакса за по привлекателен спрямо тях
                              даам може да те побърка, но ако му свикнеш на циганските номера става, а онея там бълват глупости с БФБ, та "сини чипове" та не знам си кво, че то в България на кое му викат "Син чип" ?? На Sin City или Cacao Beach или на ко

                              Коментар


                              • аз преди търгувах валути но сега намирам дакса за по привлекателен спрямо тях
                                Вся Власть Советам

                                Коментар

                                Working...
                                X