IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дакса по принцип е тегав за късите най добре е да се влиза само дълго когато има сигнал за това
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Как/къде ги виждаш тия дупки - на графики на техническия анализ ли ?
      еми на графиката има gaps при тебе няма ли такова нещо виж на 4h или на 1h
      тва е за фючърсите на DAX

      Коментар


      • На нива 10700, пък дори и 11 000 не ми се вярва да отиде вече.
        Вие по-ги разбирате чартовете, ама нали казват че има сериозен фундамент.

        Коментар


        • дупките са запълнени поне при мен е така около фарса с гърците имаше много дупки но те са запълнени дори последната 11.031 на 4 часа
          Вся Власть Советам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            .. има дупка на 11066 и една дупка на 10700 де да го знам кога ама ше ходи по некое време там ....
            Как/къде ги виждаш тия дупки - на графики на техническия анализ ли ?

            Коментар


            • Аз бях влезнал доста на 11510 -11520, но после и на 11300, сега разчпродадох почти всико на 11600 - 11550 . към днес в края изглеждат пооправени нещата, ама да видим къде ще се влиза

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                Днес тука, имаше възможности за всички, ту надолу, ту нагоре , някой компании по 3% само в рамките на деня. Клюмна нещо към 18 часа.Ще видиме в понеделник какво ще е ?
                ти опрай ли си дългите бе, той фашагата сега кротува както никога, ама ако вземе да се засилва ше стане зле ... има дупка на 11066 и една дупка на 10700 де да го знам кога ама ше ходи по некое време там ....

                Коментар


                • Днес тука, имаше възможности за всички, ту надолу, ту нагоре , някой компании по 3% само в рамките на деня. Клюмна нещо към 18 часа.Ще видиме в понеделник какво ще е ?

                  Коментар


                  • Архи, да шортим ли? Какъв е анализа?
                    Дай фундамент

                    Коментар


                    • DAx както и всички останали индекси са просто едни големи балони надминаващи цепелина многократно....тяхните стойности не се базират на нищо и само се помпат изкуствено
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                        и то голяма.
                        Китайския фондов пазар не се сурна през нощта.
                        Китайското пазар прави само затихващи вълни. Инвеститорите по света не вземат ного насериозно китайските хора защото пазарът им - хем хаотически, хем държавно регулиран.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • късо 11 560 стоп 11615 таргет 11 300
                          Last edited by bertram; 05.08.2015, 12:05.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • -
                            Last edited by bertram; 05.08.2015, 11:34.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              Има ли някаква новина, че днес дакса отвори 100 пункта нагоре ?
                              DAX-a e зависим от еврото като пада еврото без някакви драми по другите пазари + приличен ЕС фундамент - тогава ДАКСа катери яко без видима причина.

                              PMI ИСПАНИЯ обаче днес излизе добро и това е повод за оптимизъм сега ще видим другите важни
                              Last edited by bertram; 05.08.2015, 10:52.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Прилича на к*р капан ,ама може и да бъркам .

                                Коментар

                                Working...
                                X