IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Протокол ,качваме се и петрола и банките също.........ама днес излезе доклада на Вирекард от одитори и късите я налазиха ,нещо му намериха кусури и съм решил да влизам яко там ама къде е може би дъното....80-85 утре ...?
    Точно ги гледах, не им е чиста работата, но и -25% за деня въз основа единствено на недостатъчно предоставена информация от страна на Wirecard е малко пресилено.
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      За щатския пазар ли говориш или за Европа ? Щото докато не се споразумеят за точната схема на помощите по скоро е за надолу.. Чакам Вьопке да се изцепи за да заредя отново с BBVA и UniCredit
      Протокол ,качваме се и петрола и банките също.........ама днес излезе доклада на Вирекард от одитори и късите я налазиха ,нещо му намериха кусури и съм решил да влизам яко там ама къде е може би дъното....80-85 утре ...?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        чичо Тръмп - Президент... требва работеща икономика и силен маркета....
        Иначе оная демократичната деменция може да направи изненада....
        Аз съм за другата седмица нагоре... ще пуснат некоИ Щати да пируват ,некъде ще открият заводи ,по малко болни и умрели....Подкрепа за кои ми не....
        За щатския пазар ли говориш или за Европа ? Щото докато не се споразумеят за точната схема на помощите по скоро е за надолу.. Чакам Вьопке да се изцепи за да заредя отново с BBVA и UniCredit
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          Kакви са прогнозите за следващата седмица, колеги търговци. Ще има ли голямо избушване нагоре, или ще се въртим около тия нива? Или ще чакаме лоши макро-новини и да слизме ?
          чичо Тръмп - Президент... требва работеща икономика и силен маркета....
          Иначе оная демократичната деменция може да направи изненада....
          Аз съм за другата седмица нагоре... ще пуснат некоИ Щати да пируват ,некъде ще открият заводи ,по малко болни и умрели....Подкрепа за кои ми не....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
            Kакви са прогнозите за следващата седмица, колеги търговци. Ще има ли голямо избушване нагоре, или ще се въртим около тия нива? Или ще чакаме лоши макро-новини и да слизме ?
            Пазара ще се движи настрани цяло лято. Ралито за на горе в по - голямата си част вече е отиграно. Ако има избушване на горе ще е към края на годината. Така че най доброто което може да се направи е да бездействаме. Или да си намерим по - приятни занимания да си трошим парите.
            Last edited by Todor Sabev; 26.04.2020, 16:20.

            Коментар


            • Kакви са прогнозите за следващата седмица, колеги търговци. Ще има ли голямо избушване нагоре, или ще се въртим около тия нива? Или ще чакаме лоши макро-новини и да слизме ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                Шела ако си търпелив ще качи- Трябват им 30 долара на барел BRENT, а при него нямахме такава касапница. Въпроса е какво ще се случи с флотилията към Перуката. Да не вземат и там да сътворят отрицателни цени. Аз бих си го откупил отново, макар че суровия ми нулира печалбите от Шъврона и Черупката. Ти нямаше ли и рено или греша?
                Търпелив,нетърпелив чакам че на 16 съм назад....даже и малко добавих...Флотилията ли ,ами ще я върнат...?Имам малко и аареалбанк повече..При теб как ги оправи амер.барели...рено държавна помощ чака,като аир франс ама маркета не реагира..или слух
                Last edited by Монти; 24.04.2020, 23:45.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Мюлер,излезе ми лимита на Вилекартичката - 137 евра от 91 евро....първо ме спаси миналия месец на 111 когато подскочи и сега сериозен профит....Не се сдържах да не се похваля щото беше много пренебрежителен към нея...
                  Как е петрола...Шел нещо не се качва както ми се иска...?
                  Шела ако си търпелив ще качи- Трябват им 30 долара на барел BRENT, а при него нямахме такава касапница. Въпроса е какво ще се случи с флотилията към Перуката. Да не вземат и там да сътворят отрицателни цени. Аз бих си го откупил отново, макар че суровия ми нулира печалбите от Шъврона и Черупката. Ти нямаше ли и рено или греша?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                    Хлябът ще е безплатен, а интернационала ще звучи по целия свят, от реален социализъм ще навлеземе в зрелия комунизъм. Китайците ще имат рекорден пшеничен добив това лято след като реколтата беше заснежена и унищожена от априлския свят. Идилия на социнтерна. При янките почнаха да изчаткват доста корпорации със средна значимост и думата защита от кредитори скоро ще е по актуална от Сарс. Ама черупката ко не ми я върнат напниската цена да си взема пак.
                    Мюлер,излезе ми лимита на Вилекартичката - 137 евра от 91 евро....първо ме спаси миналия месец на 111 когато подскочи и сега сериозен профит....Не се сдържах да не се похваля щото беше много пренебрежителен към нея...
                    Как е петрола...Шел нещо не се качва както ми се иска...?

                    Коментар


                    • За първи път ги чувам и идея си нямам за тях .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Нямам идея и много не ме интересува имам ECR -средната ми е под 2.16 и скоро не мисля да се махам
                        какво мислиш за APPS?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Явно не съм толкова умен - все в банките се набивам...
                          Че ще страдат е ясно, но доколко цената отразява бъдещите загуби...а печалбите
                          Четох, че само Caixa е раздала 28 млрд. нови кредити От тия гарантираните от държавата. Вярно, само на 80% гаранция... Междувременно вчера продадох BBVA с приличен профит и днеска си я взех отново на 2.52
                          Нямам идея и много не ме интересува имам ECR -средната ми е под 2.16 и скоро не мисля да се махам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                            Умен човек си защо се хванал с теб испански банки те най ще страдат според мен виж ACS ITX AENA ANA MEL за ERC няма смисъл да говорим ето нещо за BBVи SAN
                            https://www.bolsamania.com/noticias/...--7432247.html
                            Явно не съм толкова умен - все в банките се набивам...
                            Че ще страдат е ясно, но доколко цената отразява бъдещите загуби...а печалбите
                            Четох, че само Caixa е раздала 28 млрд. нови кредити От тия гарантираните от държавата. Вярно, само на 80% гаранция... Междувременно вчера продадох BBVA с приличен профит и днеска си я взех отново на 2.52
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                              Умен човек си защо се хванал с теб испански банки те най ще страдат според мен виж ACS ITX AENA ANA MEL за ERC няма смисъл да говорим ето нещо за BBVи SAN
                              https://www.bolsamania.com/noticias/...--7432247.html
                              Явно не съм толкова умен - все в банките се набивам...
                              Че ще страдат е ясно, но доколко цената отразява бъдещите загуби...а печалбите
                              Четох, че само Caixa е раздала 28 млрд. нови кредити От тия гарантираните от държавата. Вярно, само на 80% гаранция... Междувременно вчера продадох BBVA с приличен профит и днеска си я взех отново на 2.52
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                биченето на дакса беше безмислено пак ги върнах на бомбата .

                                въпрос за милиарди . защо пада дакса

                                Коментар

                                Working...
                                X