IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
    Арела здраво я защитава трета Вафен дивизия и не я пуска до цената която трябва да достигне, а именно 3-4 евро. Вермахта я защитава със всички налични сили, но Англоамериканците са я обкръжили от всички страни и краят е неминуем и близо.
    За Дюнкерк и Ардените чул ли си?

    Коментар


    • E, как бе Muller, толкова ли е куха ситуацията при Areal-a. Аз нямам книжа от там и не съм гледал отчети, но това което казваш е смущаващо по принцип, цената толкова да се отклонява от реалното положение от 14€ до 3-4. Това е смущаващо, особено за един дългосрочен инвеститор, когато в един момент ще лъснат нещата. Очакваш нормално развитие и растеж и някой ден те избумка една бомба (както казва архитекта)

      Коментар


      • Арела здраво я защитава трета Вафен дивизия и не я пуска до цената която трябва да достигне, а именно 3-4 евро. Вермахта я защитава със всички налични сили, но Англоамериканците са я обкръжили от всички страни и краят е неминуем и близо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение

          пазара че е откачен откачен,,,, гледай тесла и не питай повече /добри,лоши, по-лоши новини няма значение все катери/. За картичката 78-80 е дъното според мен, и то само ако продължат да я натискат надолу, което си е временно
          Влязох в картичката на 86.60. С вас съм.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Допълних част от продадени вчера на 94 на 86+ ,сега ще чакам и аз около 83 пак да допълня...Да се надяваме че пътя е нагоре след 80+,тези спадове са изцепки на къси....
            Протокол , Аарела губи 80% от печалбата пък качва ....тази борса се е побъркала ,аз мислех там да допълвам....?
            пазара че е откачен откачен,,,, гледай тесла и не питай повече /добри,лоши, по-лоши новини няма значение все катери/. За картичката 78-80 е дъното според мен, и то само ако продължат да я натискат надолу, което си е временно

            Коментар


            • Днес е един никакъв пазар в Европа, пък Dow катери, ще избумка пак яко- не можем го стигна. Shell-a и той залиня нещо
              Last edited by ПИЧ; 12.05.2020, 14:31.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение

                не го! Виж днес да.... с вас съм от 88, ако падне до 80 ще се товари още малко .... че кеша е на привършване
                Допълних част от продадени вчера на 94 на 86+ ,сега ще чакам и аз около 83 пак да допълня...Да се надяваме че пътя е нагоре след 80+,тези спадове са изцепки на къси....
                Протокол , Аарела губи 80% от печалбата пък качва ....тази борса се е побъркала ,аз мислех там да допълвам....?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Според мен ще го удари към 16 + ч. Утре е отчета Аареалбанк някой нещо да сподели...Протокол..?
                  не го! Виж днес да.... с вас съм от 88, ако падне до 80 ще се товари още малко .... че кеша е на привършване

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    Prosieben 15% нагоре, Thyssenkrupp надолу 11%, някои компании правят големи движения, в един спокоен пазар.
                    Да не би Меркел да подкрепя телевизийте...това бяха от акцийте който оотнесоха много бой....

                    Коментар


                    • Prosieben 15% нагоре, Thyssenkrupp надолу 11%, някои компании правят големи движения, в един спокоен пазар.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Според мен ще го удари към 16 + ч. Утре е отчета Аареалбанк някой нещо да сподели...Протокол..?
                        Аз немски банки не пипам - на два пъти се измъквам с печалба при DB и Комерца ...и да не стане като стомната за вода ...Нека да върне малко Дакса и отново ще ги наглеждам
                        Сега италЯнките ми се виждат по-малко рискови ...ама и там чакам нови дъна - уж им дават добри таргети, но като мигне индекса и те 2% надолу ...
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение

                          изпуснах влака в петък за картичката, пуснах един лимит на 89, ако го удари с вас съм .... еуфорията интрадей може да се успокой с Хамериката надоле
                          Според мен ще го удари към 16 + ч. Утре е отчета Аареалбанк някой нещо да сподели...Протокол..?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Утре гледам премаркета на ДАУ е близо 2 % така че и аз се чудя за мойте...да видим първо жълтите пък тогава ще решим...?
                            изпуснах влака в петък за картичката, пуснах един лимит на 89, ако го удари с вас съм .... еуфорията интрадей може да се успокой с Хамериката надоле
                            Wall Street posted consecutive rallies to end last week amid the prospects of the global economy reopening.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Този път смятам да поизчакам повече,не мисля да продавам скороКоба и Рено са ми на чисто към момента и не знам с тях какво да правя
                              Утре гледам премаркета на ДАУ е близо 2 % така че и аз се чудя за мойте...да видим първо жълтите пък тогава ще решим...?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                В момента е 95...премаркета беше и 97...?
                                Този път смятам да поизчакам повече,не мисля да продавам скороКоба и Рено са ми на чисто към момента и не знам с тях какво да правя
                                Last edited by strol; 09.05.2020, 09:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X