IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    Taka е 6.12 за Unicredit е безпрецедентно в историята. Да не говорим, че преди кризата се търгуваше на 14. Бравус.
    Ако се напънат да движат към 20 - 21 К за Dow, нищо чудно и да отиде на 5,50. А октомври ще плащат и дивидент, който е отложен по молба на ЕЦБ
    https://www.soldionline.it/notizie/a...i-2020-ftsemib (дивиденти FTSE MIB)
    Разчитах да върнат веднага след изявлението от ЕЦБ ...така се и получи, но можех да ги взема по-ниско - отмених си поръчката на 6.02 на 6.12
    Знам си аз , че трябва да се действа като пилотите - първото решение е най-вярното
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      монтьо. кажи - ръъъъъъъъъъс на дакса . хяхяхяхяхяхяяяя
      Не мога , до 9700 ще кротувам.....мисля даже да заредя малко кеш за по добри цени утре....

      Коментар


      • монтьо. кажи - ръъъъъъъъъъс на дакса . хяхяхяхяхяхяяяя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          Taka е 6.12 за Unicredit е безпрецедентно в историята. Да не говорим, че преди кризата се търгуваше на 14. Бравус.
          Ако се напънат да движат към 20 - 21 К за Dow, нищо чудно и да отиде на 5,50. А октомври ще плащат и дивидент, който е отложен по молба на ЕЦБ
          Не е добре ситуацията , ако не се вземе днес ,утре мерки ,в петък ще падаме към 9300-9500 на ДАХ ,До довечера Коба ще тества дъното от март.....Петрола се качва а Шел пада с 6 % ...нещо объркаха мениджърите на шел...Май тотал ще стане по рентабилна....

          Коментар


          • Taka е 6.12 за Unicredit е безпрецедентно в историята. Да не говорим, че преди кризата се търгуваше на 14. Бравус.
            Ако се напънат да движат към 20 - 21 К за Dow, нищо чудно и да отиде на 5,50. А октомври ще плащат и дивидент, който е отложен по молба на ЕЦБ
            https://www.soldionline.it/notizie/a...i-2020-ftsemib (дивиденти FTSE MIB)
            Last edited by ПИЧ; 14.05.2020, 14:49.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Взех UniCredit на 6.12 ... направо без пари
              За мен лимита е 5,50 ама може ида съм голем песимист.....ама от жабарите не очаквам чудеса в икономиката...изобщо? Там работата става както в Гърция давайте пари че ще има Чао ,чао Еврозона....

              Коментар


              • Взех UniCredit на 6.12 ... направо без пари
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  Да, компанията не е лоша, има приличен дивидент и сектора в които оперира е същия. Цената също е на дъно което е много добре. Аз съм се насочил обаче към европейска компания.А и те като испанците са доста задлъжнели. Благодаря все пак. Ще я наблюдавам като цена.
                  За Шел малко информация ...?
                  За шел А 14 май , в долари- 16 цента на 22 юни с 16 % данък..
                  За шел в-14 май в паунди - 16 цента на 22 юни-0 %
                  Така ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    специалисти . къде ще е дъното сега като тръгне надолу . облизвате ли се за покупки .
                    пак мълчите пак никой няма да каже къде е дъното но иначе купувате хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяя
                    Малко под 10 К ......

                    Коментар


                    • специалисти . къде ще е дъното сега като тръгне надолу . облизвате ли се за покупки .
                      пак мълчите пак никой няма да каже къде е дъното но иначе купувате хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        на Wire - картата влезохте ли на 82 ?
                        За Шела не го виждам на 11
                        картата я взех на 88, в момента съм червен! ако падне до/под 80 ще взема още, но кеша е на привършване за яко набиване.

                        да видим как ще затворят Щатите днес, утре ще е интересно вди пускат q1 i Хамериканците трябва да кажат за безработните...
                        Last edited by pirdop; 13.05.2020, 20:47.

                        Коментар


                        • на Wire - картата влезохте ли на 82 ?
                          За Шела не го виждам на 11
                          Last edited by ПИЧ; 13.05.2020, 11:13.

                          Коментар


                          • как го виждате Шел-а в близките месеци? според мен има още къде да пада - таргет за стартиране ан позиция 11-12/ЕУР B акцията.
                            само лоши новини от авиоундустрията поне до септември и пак надали ще се върне и на 70% от това което беше дотогава

                            Монти отиде жицата картова, май ще се товари още
                            Last edited by pirdop; 13.05.2020, 10:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                              Погледни и графиката само. Достигнала своя пик през 2018 та рисува истински Армагедон досега- Да не говорим и за сегашната ситуация. Счупи ли 11 евро отива директно при новородените 3-4 евро. Това беше готина инвестиция когато му казах на Монти да забрави за умрялата Дойчебанк и да си вземе нещо читаво има го там някъде преди доста години това когато тази банка набираше инерция да прибере парите от ипотеките. В момента няма много компании, които да стават за инвестиране. Може само да спекулираш в био фармата в акции на компании, които никога няма да изкарат ваксина или дори да я изкарат няма да реализират и пет процента от моментната си пазарна оценка. Но съотношение риск-печалба там е доста по-добро от компаниите в Дакса- ABBV за която писа един колега в Нисето, но никой не му обърна внимание по принцип е инвестиция, но такива в момента са толкова малко.
                              https://www.finanznachrichten.de/nac...al-bank-ag.htm

                              То и аз си падам малко реалист-песимист ,но ти си троен апокалиптик....
                              Само дъщерните дружества са над 8 евра.....
                              Цената пада както и при Шел че спряха временно дивидента и се уплашиха за платците , платците са живи а и след септември съм сигурен , като върнат дивидента ,че ще кове 24 пак......верно не 34 но все е нещо...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                E, как бе Muller, толкова ли е куха ситуацията при Areal-a. Аз нямам книжа от там и не съм гледал отчети, но това което казваш е смущаващо по принцип, цената толкова да се отклонява от реалното положение от 14€ до 3-4. Това е смущаващо, особено за един дългосрочен инвеститор, когато в един момент ще лъснат нещата. Очакваш нормално развитие и растеж и някой ден те избумка една бомба (както казва архитекта)
                                Погледни и графиката само. Достигнала своя пик през 2018 та рисува истински Армагедон досега- Да не говорим и за сегашната ситуация. Счупи ли 11 евро отива директно при новородените 3-4 евро. Това беше готина инвестиция когато му казах на Монти да забрави за умрялата Дойчебанк и да си вземе нещо читаво има го там някъде преди доста години това когато тази банка набираше инерция да прибере парите от ипотеките. В момента няма много компании, които да стават за инвестиране. Може само да спекулираш в био фармата в акции на компании, които никога няма да изкарат ваксина или дори да я изкарат няма да реализират и пет процента от моментната си пазарна оценка. Но съотношение риск-печалба там е доста по-добро от компаниите в Дакса- ABBV за която писа един колега в Нисето, но никой не му обърна внимание по принцип е инвестиция, но такива в момента са толкова малко.

                                Коментар

                                Working...
                                X