IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • нЕма пАрЕ, нема и коментарЕ

    Коментар


    • Има ли колеги запознати по-подробно с предстоящото IPO на Healtineers / Siemens ?

      https://money.bg/finance/zadava-se-n...ot-godini.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

        Жалко - да - както и американските имотаджийски, дето коментирахме. Аз днес загледах Sanofi - тия яко се гувичат - купили някакви силни белгийци миналия месец - и цената по-сгодна - някой има ли поглед - защо тоя спад на акцията напоследък? Та те - ного силни стават.


        Мале-е-е-е, тия мерзотняци вярно ли искат да ми очешат Daimler-чето? Това ще е ного нечестно и долно Не че не съм го предвидил като риск - неслучайно ми е само 1.08% от портфейлът, а целият автомобилен сектор 3.2%, ама пак ще е кален номер

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
          жалко че wereldhave не са на ксетра да напълня малко през ефокс. международния портфейл не искам засега да го пипам. както и да е, по темата - с частта от около 25% предвидена за бфб взех aurelius, schaeffler и innogy. най-голям дял в момента в аврелий. да видим дали ще успеят да обърнат бизнеса на офис депо европа
          Жалко - да - както и американските имотаджийски, дето коментирахме. Аз днес загледах Sanofi - тия яко се гувичат - купили някакви силни белгийци миналия месец - и цената по-сгодна - някой има ли поглед - защо тоя спад на акцията напоследък? Та те - ного силни стават.


          Мале-е-е-е, тия мерзотняци вярно ли искат да ми очешат Daimler-чето? Това ще е ного нечестно и долно Не че не съм го предвидил като риск - неслучайно ми е само 1.08% от портфейлът, а целият автомобилен сектор 3.2%, ама пак ще е кален номер
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • "In absehbarer Zeit wollen wir die Marktkapitalisierung verdoppeln", sagte Müller.

            ха, когато това стане, ето я и 5тата акция, която ще е с +400% за близо 2г

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

              Schäffler точно с идеята за едни 20% ги взех, този спад от 16.5 на 13 за няма и месец е супер пресилен. нещо друго немско да ти е хванало окото?
              ако си по-рисков, погледни Нага груп и Биткойн груп. оттам могат да се направят за кратко бързи пари, но иска време за постоянно следене при тях.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                Aurelius е стабилна. аз им се вързах след шорт-атаката и взех на 35.50 за 10к миналата година. мин таргет 70-75
                Schäffler нада ли ще удвои за 12м, но стават за едни 25-30%
                Schäffler точно с идеята за едни 20% ги взех, този спад от 16.5 на 13 за няма и месец е супер пресилен. нещо друго немско да ти е хванало окото?
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  жалко че wereldhave не са на ксетра да напълня малко през ефокс. международния портфейл не искам засега да го пипам. както и да е, по темата - с частта от около 25% предвидена за бфб взех aurelius, schaeffler и innogy. най-голям дял в момента в аврелий. да видим дали ще успеят да обърнат бизнеса на офис депо европа
                  Aurelius е стабилна. аз им се вързах след шорт-атаката и взех на 35.50 за 10к миналата година. мин таргет 70-75
                  Schäffler нада ли ще удвои за 12м, но стават за едни 25-30%

                  Коментар


                  • жалко че wereldhave не са на ксетра да напълня малко през ефокс. международния портфейл не искам засега да го пипам. както и да е, по темата - с частта от около 25% предвидена за бфб взех aurelius, schaeffler и innogy. най-голям дял в момента в аврелий. да видим дали ще успеят да обърнат бизнеса на офис депо европа
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Хубаво - триете моите коментари, ама на Оплезеният: не - нищо, че в моят коментар основата бе информация, твърде полезна за колегите инвеститори - а коментарът на Оплезеният е само някакво безмислено бълнуване.

                      Е, тогава аз няма да си пускам коментарът с инфото наново - щом триете избирателно - прецаквате тях.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                        Благодаря за подробния анализ. А дивидента с колко смятат да го намалят, колко ще раздават, че не успях да намеря?
                        ами предлагат по 63 цента на тримесечие или общо 2.52 евро вече какво ще гласува общото събрание не се знае предполагам ще има недоволни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

                          Ами като цяло падат заедно с unibail rodamco и klepierre, разгледах ги 3-те компании и общо взето да wereldhave са изкарали по-слаби резултати от другите 2 но пък те и затова си се търгуваха толкова евтино. Отделно тая седмица всичко падна горе-долу. Според мен ще има някакво стабилизиране ама дали ще скочи над 35-40 тая година не знам, сентиментът е доста негативен иначе и 3-те компании май си оценяват имотите на 5% net initial yield просто другите 2 са в индекси, имат по-ниска цена на капитала и се финансират страшно евтино. klepierre имаха наскоро емисия на 15-годишни облигации на 1.65% фиксирано wereldhave постигнаха 2.09% за 10-годишни облигации но пък това беше преди да скочат лихвите преди месец-два. unibail миналага година са издали 20-годишна облигация на 2% доходност някъде но до 31 евро не съм мислил че ще падат мене декември като изтече пут опцията средната ми става 36.43
                          вече пък тия се търгуват още по-евтино https://finviz.com/quote.ashx?t=cbl

                          изводът е винаги може по-евтино
                          Благодаря за подробния анализ. А дивидента с колко смятат да го намалят, колко ще раздават, че не успях да намеря?
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                            Гледам сега Wereldhave, че ги бях изпуснал от полезрението си последните седмици, влошени резултати, ще намалят дивидента. Толкова ли е тежко положението, че около 25% изтрили за нула време? Ако някой е правил по - задълбочен анализ.
                            Ами като цяло падат заедно с unibail rodamco и klepierre, разгледах ги 3-те компании и общо взето да wereldhave са изкарали по-слаби резултати от другите 2 но пък те и затова си се търгуваха толкова евтино. Отделно тая седмица всичко падна горе-долу. Според мен ще има някакво стабилизиране ама дали ще скочи над 35-40 тая година не знам, сентиментът е доста негативен иначе и 3-те компании май си оценяват имотите на 5% net initial yield просто другите 2 са в индекси, имат по-ниска цена на капитала и се финансират страшно евтино. klepierre имаха наскоро емисия на 15-годишни облигации на 1.65% фиксирано wereldhave постигнаха 2.09% за 10-годишни облигации но пък това беше преди да скочат лихвите преди месец-два. unibail миналага година са издали 20-годишна облигация на 2% доходност някъде но до 31 евро не съм мислил че ще падат мене декември като изтече пут опцията средната ми става 36.43
                            вече пък тия се търгуват още по-евтино https://finviz.com/quote.ashx?t=cbl

                            изводът е винаги може по-евтино

                            Коментар


                            • Гледам сега Wereldhave, че ги бях изпуснал от полезрението си последните седмици, влошени резултати, ще намалят дивидента. Толкова ли е тежко положението, че около 25% изтрили за нула време? Ако някой е правил по - задълбочен анализ.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                                Докторе,дъното май е некъде под 2008 г. - примерно 5000 - 6000 но зависи от клиничната пътека на Дакса...(не на пациента).
                                Дъртака беше 7000 ,тук беше 3-4000.

                                Коментар

                                Working...
                                X