IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    А не е ли сега добър момент да се вземе малко SAP?
    Интересен спад ...
    Ще ги добавя в списъка за наглеждане ... Нещо загубих ловкост при хващане на падащи ножове и напоследък само ...сухи тренировки
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      А не е ли сега добър момент да се вземе малко SAP?
      Ontex

      Коментар


      • А не е ли сега добър момент да се вземе малко SAP?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Мисля, че до лятото VOW ще са 10% нагоре


          И аз така ги виждам, ама като ще пазарувам преди мечи пазар поне да е на промоция ...
          п.с. понеже се получи противоречия в написаното да поясня - смятам, че в рамките на 12 м е много вероятно да дойдат мечките на DAX и затова едни 10% up от тези нива не ме блазнят ...
          Last edited by Protokol; 06.03.2018, 14:01.
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Мисля, че до лятото VOW ще са 10% нагоре

            Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Напоследък натискат яко банките и авто производителите...Как ги виждате нещата ? Мисля, че ще се отвори сгоден момент до лятото и се оглеждам за Unicredit, UBS, Volkskvagen, Daimler...чакам ги още 10% надоле...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Напоследък натискат яко банките и авто производителите...Как ги виждате нещата ? Мисля, че ще се отвори сгоден момент до лятото и се оглеждам за Unicredit, UBS, Volkskvagen, Daimler...чакам ги още 10% надоле...
              aareal bank

              Коментар


              • Напоследък натискат яко банките и авто производителите...Как ги виждате нещата ? Мисля, че ще се отвори сгоден момент до лятото и се оглеждам за Unicredit, UBS, Volkskvagen, Daimler...чакам ги още 10% надоле...
                Last edited by Protokol; 06.03.2018, 08:00.
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                  Предполагам, че "Гинка" е подала оферта за придобиване
                  Да бе: това сигурно не е и чувало за Хъ-Съ-Бъ-Цъ.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • ...защо така ни бият днес? Тинтата ми-и-и-и, Даймлерчето ми-и-и-и, Беемвенцето ми-и-и-и-и
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Защо така упорито от дни наред пада бамчицата ми: Хъ-Съ-Бъ-Цъ - и то след толкова добър отчет? Не че ми пука особено де, ама някак не е честно това така да се каже, а и тревожно е, че не виждам причина - някой знай ли нещо?
                      като не ти пука, не ти трябва и да знаеш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Защо така упорито от дни наред пада бамчицата ми: Хъ-Съ-Бъ-Цъ - и то след толкова добър отчет? Не че ми пука особено де, ама някак не е честно това така да се каже, а и тревожно е, че не виждам причина - някой знай ли нещо?
                        Предполагам, че "Гинка" е подала оферта за придобиване

                        Коментар


                        • Защо така упорито от дни наред пада бамчицата ми: Хъ-Съ-Бъ-Цъ - и то след толкова добър отчет? Не че ми пука особено де, ама някак не е честно това така да се каже, а и тревожно е, че не виждам причина - някой знай ли нещо?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • тук определено може да си я закарат на 17
                            Something may happen with Commerzbank after the Italian elections. The book value per share is almost half of its share price. The cash per share is equal to mo

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Добър отчет на Allianz:

                              11.1 МБ печалба, след 135 МБ (в зеленички) платени обезщетения.

                              И - осмак като дивидент
                              couldn't care less

                              Коментар


                              • Добър отчет на Allianz:

                                11.1 МБ печалба, след 135 МБ (в зеленички) платени обезщетения.

                                И - осмак като дивидент
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X