IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ако ви е интересно утре дебнете тук
    https://www.commerzbank.com/en/haupt...Aktuelles.html
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
      При положение, че пазарната капитализация на гръцките банки в момента е 4,5 млрд. евро, а те държат между 50 и 60 млрд. гръцки ДЦК, да се надяваш на 40% процента национализация е меко казано оптимистично.
      Нали правиш разлика между пазарна капитализация и собствен капитал, освен това стойността на бизнеса може и да е в пъти над моментната пазарна капитализация, като добре знаем. Отделно не слагам всички гръцки банки под общ знаменател, тъй като позициите им са доста различни, и не само през призмата на облигациите.

      Да обобщя, говоря за 40% национализация, а не за увеличение на капитала с 40% нови акции. Там може 200% да е, стига да има заинтересувани частни международни капитали.

      Поздрави

      Коментар


      • И VOW3 си е супер
        нале?
        де е апокалиптика да вземе отношение

        Коментар


        • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
          Е... фактите говорят.... струва ти се невероятно.... всички които купуват са луди... знаеш ли какви отчети се изкараха сутринта... каква криза....
          Нали ще изчакаш до понеделник да видим как ще реагират в петък вечерта или понеделник и ако ралито продължи ще ти го призная.....

          П.П. Даймлера още не съм продал .... и съм вече евро и половина на плюс...
          Last edited by Монти; 03.11.2011, 12:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Не знам дали правиш разлика от едно малко емирство и Еврозона ,но аз правя....а и да си прав ралито никога не е продължило един ден ако има....

            Е... фактите говорят.... струва ти се невероятно.... всички които купуват са луди... знаеш ли какви отчети се изкараха сутринта... каква криза....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
              При положение, че пазарната капитализация на гръцките банки в момента е 4,5 млрд. евро, а те държат между 50 и 60 млрд. гръцки ДЦК, да се надяваш на 40% процента национализация е меко казано оптимистично.
              На хартия е така, но не забравяй, че бизнеса им на балканите е доста.
              според мен като опре ножа до кокала първото нещо, което ще направят е да се опитат да пласират на прилична цена бизнеса си в България и Румъния, който не е за подценяване. Германските банки на практика нямат представяне в БГ (като изключим МКБ, но там чак бабата е германска + че пазарния дял в БГ е малък)

              Според мен ще има разместване в банковия НИ сектор.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                МОНТИ, в такава обстановка обикновено хората като теб остават без акции и гледат големия ръст без да участват. Трябва да различаваш истинските новини. когато дубай фалира преди 2 години имахме подобен ден. Азия беше надолу, Европа отвори много зле и през деня растеше главоломно.
                Не знам дали правиш разлика от едно малко емирство и Еврозона ,но аз правя....а и да си прав ралито никога не е продължило един ден ако има....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Здравей,
                  сега гледам премаркета на ДАХ ,отива на минус 3 %......което означава че ще отпишат Гърция в най добрият случай до 4 декември,от което следва че акциите ще падат, банките най много....и ще се купува долари според мен /което направих когато разбрах за идиотщината на Папандреу ,въпреки че ако съм грък щях да го оправдая че пита всички който ще плащат... /....
                  Мисля че Гърците ще кажат да и тогава ще почне Коледно рали до края на януари...
                  Трябва да издържим до тогава някак си....
                  мисля да е влизам този месец повече в ДАХ за по дълго време Остана ми една позиция но тя днес ще я мисля дали да я продам след малко на малка загуба....
                  Поздрави!
                  МОНТИ, в такава обстановка обикновено хората като теб остават без акции и гледат големия ръст без да участват. Трябва да различаваш истинските новини. когато дубай фалира преди 2 години имахме подобен ден. Азия беше надолу, Европа отвори много зле и през деня растеше главоломно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                    Ако национализацията е до 40% ще се изкарат много пари, разбира се има и вариант гърците да си теглят ножа, но за мен е малко вероятен.
                    При положение, че пазарната капитализация на гръцките банки в момента е 4,5 млрд. евро, а те държат между 50 и 60 млрд. гръцки ДЦК, да се надяваш на 40% процента национализация е меко казано оптимистично.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                      Ако национализацията е до 40% ще се изкарат много пари, разбира се има и вариант гърците да си теглят ножа, но за мен е малко вероятен.
                      Здравей,
                      сега гледам премаркета на ДАХ ,отива на минус 3 %......което означава че ще отпишат Гърция в най добрият случай до 4 декември,от което следва че акциите ще падат, банките най много....и ще се купува долари според мен /което направих когато разбрах за идиотщината на Папандреу ,въпреки че ако съм грък щях да го оправдая че пита всички който ще плащат... /....
                      Мисля че Гърците ще кажат да и тогава ще почне Коледно рали до края на януари...
                      Трябва да издържим до тогава някак си....
                      мисля да е влизам този месец повече в ДАХ за по дълго време Остана ми една позиция но тя днес ще я мисля дали да я продам след малко на малка загуба....
                      Поздрави!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Ставаше въпрос че гърците оказват влияние на всички банки в ЕС ...но ми даде ценно направление да ги следя преди референдума какви ще са им цените на гръцките банки.....
                        Ако национализацията е до 40% ще се изкарат много пари, разбира се има и вариант гърците да си теглят ножа, но за мен е малко вероятен.

                        Коментар


                        • Явно е дошъл и моят ред да се заяжда с мен.На мен пък изобщо не ми пука.
                          Само ще ти кажа,че за такива като теб много често използвам израза "На калпавата овца и вълната й пречи"
                          Приятна вечер!
                          Не съм от тези , които се впечатляват

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            Доби, ти с няколко поста еб@ м@йк@т@ не само на темата, ами и на целия форум

                            ...................... а аз си мсилех, че от мисирката по-глупав ник няма да се появи
                            Не ти ли писна да бъдеш човека който е синоним на бездарие и каръщина ,наглост и простотия...
                            До там ли стигна за да ти обръща някой внимание във Форума да обиждаш лично.На полувината си в листата на игноре.Другите се забавляват с простотията ти.... но избягват да контактуват за да не им излезе име....
                            Когато с сдърпахме с един колега той каза следното... нивото ми паднало защото съм слезъл на твоето ниво и поне десет го потвърдиха в миналото като съвет да не се разправям с полуидиот.... Е поне си бил полуидиот имаш време да станеш цял....
                            Хайде пак в игноре.....
                            П.П. Този какво прави в тази тема онзи какво прави ами ти с твойте знания на циганин от Столипиново какво правиш ...да задаваш въпрос къде слага стопове на индекс или акции.....Простотия от класа.

                            Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            а стопа на какъв % го слагаш ........................ или всеки път е различно?
                            На час по стотарка и може да ти обясни.....
                            Last edited by Монти; 02.11.2011, 18:48.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              Доби, ти с няколко поста еб@ м@йк@т@ не само на темата, ами и на целия форум

                              ...................... а аз си мсилех, че от мисирката по-глупав ник няма да се появи
                              Не разбрах какъв ти е проблема
                              Може пък да искаме видимо да сме прости
                              Що ли пък само видимо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
                                Защото не ги харесвам, това е
                                Що бе момък !?Да не се жениш за тях!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X