IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Къс и от мен, за съжаление закъснях 7740.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Аз на BEI съм къс, кажете някоя от Дакса, която ви се струва надценена?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
        premarket +2.2%
        Short
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • premarket +2.2%
          Short

          Коментар


          • Дакса не е никак безинтересен.
            Корекция си е нужна и в момента се състои.
            Успешна нова година на всички.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              ДАХ ми и скучен като цяло. Малко дойче банк и комерц банк, за чиста спекула по за няколко дена, но в момента нямам нищо в германия. Сега КБС в Белгия ми е във фокуса направих от нея 50% за три месеца разкарах 2/3 от позицията ми преди няколко дена, и сега гледам как ще и се отразят американските простотии, ако падне ще взема, ако не падне пак ще взема
              И аз съм така за банките ...
              Весели празници!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Интересна съпоставка на цените на техните банки и застрахователи и нашите...
                Докато при тях само банките са надолу ,при нас и двете са много ,много надолу...
                Ти къде оперираш при ДАХ...защото Алианц е много добре а и Фолсваген и БМВ...
                ДАХ ми и скучен като цяло. Малко дойче банк и комерц банк, за чиста спекула по за няколко дена, но в момента нямам нищо в германия. Сега КБС в Белгия ми е във фокуса направих от нея 50% за три месеца разкарах 2/3 от позицията ми преди няколко дена, и сега гледам как ще и се отразят американските простотии, ако падне ще взема, ако не падне пак ще взема

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  И аз чакам това, средата на декември намалих с 20% позициите си и сега чакам да видя до къде ще паднат че пак да влеза. Просто при тренд нагоре влизам при корекции Но не бих играл на късо в такава ситуация
                  Интересна съпоставка на цените на техните банки и застрахователи и нашите...
                  Докато при тях само банките са надолу ,при нас и двете са много ,много надолу...
                  Ти къде оперираш при ДАХ...защото Алианц е много добре а и Фолсваген и БМВ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Има ли на борда при количките и банките.....
                    Мисля че ако се разберат американците да се направи едно хубаво рали поне до отчетите..
                    Ако не се разберат ще е чудесно за влизащите в близката седмица на прилични нива и аз чакам това ....
                    Весели празници!
                    И аз чакам това, средата на декември намалих с 20% позициите си и сега чакам да видя до къде ще паднат че пак да влеза. Просто при тренд нагоре влизам при корекции Но не бих играл на късо в такава ситуация

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Мисля че го казах пределно ясно

                      - ще си загубите парите.

                      Може да извадите късмет сега, де да знае човек може пък американските политици да са по-безотговорни и от българските. Но в крайна сметка с такива сделки ще се случи това което казвам.
                      Има ли на борда при количките и банките.....
                      Мисля че ако се разберат американците да се направи едно хубаво рали поне до отчетите..
                      Ако не се разберат ще е чудесно за влизащите в близката седмица на прилични нива и аз чакам това ....
                      Весели празници!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        не злорадствай колега
                        Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                        Коментар


                        • Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • aaaaaaaaaaaaand action..)

                            Коментар


                            • Дакса е на страхотни нива
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Да -точно така -никаква корекция-само напред и нагоре

                                Туй да не ви е комунизъм бре господа?

                                По повод на питанията по-долу-ами явно по различен начин ги виждаме нещата-лошо няма ,ама не с този тон(обичай ближния си)

                                Залагаш повече на фундамента(лошо няма)

                                Ние пък от чисто техническа гледна точка си търсим корекция и така.

                                Няма пълно щастие ей

                                Айде успехи желаем на всички!!!
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X