IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE - АРХИВ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Страшно нещо е това Нисето и техниката!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
      Да не кажете, че не съм ви казал.
      Биг Блуе ще е 2-3% нагоре довечера оттам и цялата технология, ако БоА покаже силни резултати го очаквайте ДАУ на 200+ точки.

      Златото ще затвори на под 1600 до края на седмица и няма да се върне скоро на такива нива.

      ЕУР/УСД първа спирка на 1.4444.

      Поздрави
      Днес освен BAC, рапортуват и голдмъните, Кока кола, но най-важно според мен ябълките

      Коментар


      • Да не кажете, че не съм ви казал.
        Биг Блуе ще е 2-3% нагоре довечера оттам и цялата технология, ако БоА покаже силни резултати го очаквайте ДАУ на 200+ точки.

        Златото ще затвори на под 1600 до края на седмица и няма да се върне скоро на такива нива.

        ЕУР/УСД първа спирка на 1.4444.

        Поздрави

        Коментар


        • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
          Попитай тези които скъсиха Netflix на 230... и там е балон, но отиде на 300.
          Само, че тия дето го скъсиха на 230$.....излезнаха след това на 195$....ако имаш в предвид мен де...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
            как ще скъсяващ компания която оперира в сферата на cloud services - DVD on demand, movies on demand..и т.н.

            може и да е балон, но такива технологични са или за холд или за бай, но не и за продажба сега.

            питай ще ти кажа
            не ти се обяснявам че аз съм скъсил ..почти никога не скъсявам компнании, а индекси

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
              . Виждам златото на в редйдж 1300-1400.
              пич, дай линк
              по кой телевизор
              гу дават,
              искам и аз да гледам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                Попитай тези които скъсиха Netflix на 230... и там е балон, но отиде на 300.
                как ще скъсяващ компания която оперира в сферата на cloud services - DVD on demand, movies on demand..и т.н.

                може и да е балон, но такива технологични са или за холд или за бай, но не и за продажба сега.

                питай ще ти кажа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
                  Защото е очевиден балон. А и що в Конгреса почнаха да си говорят, е златото било пари - а то не е и няма как да бъде пари, е нормално един балон в даден момента на уефория и прегрявне да достичне връхна точка, след което балонът да се спука. Виждам златото на в редйдж 1300-1400.
                  Попитай тези които скъсиха Netflix на 230... и там е балон, но отиде на 300.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                    Това за златото е го разбирам защо.
                    Защото е очевиден балон. А и що в Конгреса почнаха да си говорят, е златото било пари - а то не е и няма как да бъде пари, е нормално един балон в даден момента на уефория и прегрявне да достичне връхна точка, след което балонът да се спука. Виждам златото на в редйдж 1300-1400.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
                      sell GOLD
                      sell CHF

                      buy stocks
                      Това за златото е го разбирам защо.

                      Коментар


                      • sell GOLD
                        sell CHF

                        buy stocks

                        Коментар


                        • Гледам днес инекса на германския аштомобилен индекс.... Няма особени притеснения там.... иначе -5% не му мърдаше.... следователно днес заварям късите за пореден път.. Ще има и още шансове за къси но не сега.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                            Явка, ако някой си позволява новият Ай бай фон, значи оцеляването му не е под въпрос!
                            В Индия си видял хора които живеят в магазина си, построен от кашони на улицата, но те нямат кредит за подобно устройство. Често имат парите, но социалният им статус не предразполага да ги харчат за простотии. Та ако обобщим, докато не намлят работното време на запад, ще се налага един безработен да взима колкото 10 работещи индийци. Това хубаво, но не е устойчива система.
                            Чесно казано сам виждал за Ай-фон да се харчат и последните родителски спестявания а дори и се навлиза в задлъжняване за да са в крак с модата.Знаш ли,че ти ги виждаш нещата от твойта страна а аз ги виждам от мойта.Оделно,че и тарифата за да притежаваш Ай- фон е по-височка,което на масата се отразява доста негативно в последствие.
                            А в Индия явно не си бил а само си чел или видял педаване за там,което не съвпада с реалноста.
                            Знаеш ли,че те дори нямат възможноста да са консуматури за да стимулират растежа на икономиката?Трудно е за обяснение,ако не си го преживял.Първите 5 дни дори нямах възможноста да опитам месо или дори супа с месо,понеже почти никъде не се предлага.А бях в средно скъпи хотели с климатик,което е супер лукс за там.Оделно,че в едномилионни градове дори нямаш магазини,което е със сигорност трудно да асимилираш,ако не си видял.А не дай си боже да искаш да пиеш една бира или нещо повече дори.В едно милионен град имаш 3-4 малки магазинчета ,където можеш да си позволиш такъв лукс и точно поради това смятам,че написаното от Анон е тънко ножче ,но точно в сърчицето.Преди 2 години обиколих и Америка и.т.н.,което ми дава основа на моите виждания.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
                              be ready - next week

                              не ставаш за врачка

                              next week it will go up or it will go down , to the right for sure
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                                До преди няколко години статистиките бяха красноречиви и за доста страни по света,които меко казано издадоха по опис,но всичко с времето си.
                                И затова не бих ти дал международни справки а се осланям на собствените очи,които видяха не малко.
                                Преди месец беше последната ми разходка,където навъртях към 1000км в Индия например,една от статистическите държави чудо на днешно време.И трябва да ти споделя,че се възхищавам на това статистическо чудо,как хората въобще оцеляват.Трудно е да се опише а и още по-трудно е да се сравни с статистиките!
                                Явка, ако някой си позволява новият Ай бай фон, значи оцеляването му не е под въпрос!
                                В Индия си видял хора които живеят в магазина си, построен от кашони на улицата, но те нямат кредит за подобно устройство. Често имат парите, но социалният им статус не предразполага да ги харчат за простотии. Та ако обобщим, докато не намлят работното време на запад, ще се налага един безработен да взима колкото 10 работещи индийци. Това хубаво, но не е устойчива система.

                                Коментар

                                Working...
                                X