IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE - АРХИВ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Освен Баба Меца

    Коментар


    • Довечера празника на биковете продължава, до края на седмицата Дау очаквам да добави още 150-250 точки, като може и да има една червена сесия до края.

      ЕУР/УСД както казахме, първа спирка 1.4444, цели 1.500

      Голда, е говот за плонж, чака се новинта за дебт сейлга и ще е надолу 150 точки за към 1400..

      Въобще рейда на биковете няма какво да го спре....

      Коментар


      • видяхме 400 но нещо изпуска парата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          новият айфон май ще го пускат Q4..така, че не се знае знае ли се.
          имаше една статия че нещата изглеждат сякаш мениджмънта в повечето конкуренти на AAPL притежава много акции и му дреме на шапката... сугурно има доза истина за да са толкова импотентни.. Единствено Самсунг се оказа достоен конкурент...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            интересно става с ябълките. Утепаха рибата с резултат, но за Q4 кофти работа Да видим как ще отвори след халт-а
            новият айфон май ще го пускат Q4..така, че не се знае знае ли се.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • интересно става с ябълките. Утепаха рибата с резултат, но за Q4 кофти работа Да видим как ще отвори след халт-а

              Коментар


              • Dow's best day this year! + 202

                Коментар


                • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                  Ебати портфолиото имам щом като не може да бие индекстите днес... обемите са Стил БФБ и отново се помпат small caps.
                  Вторачил съм се във една акция и докато не брейкне няма да ставам оптимист. Продадох епъл, едни 14% стигат.. оставям на феновете да гледат отчета
                  Не може да Брейкне решително пустата му VLO

                  Коментар


                  • Ебати портфолиото имам щом като не може да бие индекстите днес... обемите са Стил БФБ и отново се помпат small caps.
                    Вторачил съм се във една акция и докато не брейкне няма да ставам оптимист. Продадох епъл, едни 14% стигат.. оставям на феновете да гледат отчета

                    Коментар


                    • Escape route?

                      Where will all bears go when the gold-bubble go bust?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от javor Разгледай мнение
                        Браво,моите поздравления за златото,но за 1300-1400 не съм още убеден,че ще стигне,но може и да си прав!
                        Като дойде новината за падането на дебт сейлинга, ще падне със 100-150 за около седмица само. Дотогава ще иде на 1550 минус 150 равно на 1400..

                        Коментар


                        • Кажете сбогом злато на над 1600, следват 1550, 1480, 1400...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
                            Вижте какво става. Big blue turns stocks green , IBM ъп 5% ДАУ ъп 180 точки..
                            дотук добре, но новините от последния час за мен са по-скоро беъриш, защото си мисля че доларът ще направи отит да поскъпне много, просто засега купуват леко докато дойде подходящия момент да ударят мощно.. комодитис ще се спихнат оттам една 15% и т.н.
                            много графики на кръстопът... важен е финала..
                            Last edited by desperado; 19.07.2011, 22:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
                              Защото е очевиден балон. А и що в Конгреса почнаха да си говорят, е златото било пари - а то не е и няма как да бъде пари, е нормално един балон в даден момента на уефория и прегрявне да достичне връхна точка, след което балонът да се спука. Виждам златото на в редйдж 1300-1400.
                              Браво,моите поздравления за златото,но за 1300-1400 не съм още убеден,че ще стигне,но може и да си прав!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
                                Да не кажете, че не съм ви казал.
                                Биг Блуе ще е 2-3% нагоре довечера оттам и цялата технология, ако БоА покаже силни резултати го очаквайте ДАУ на 200+ точки.

                                Златото ще затвори на под 1600 до края на седмица и няма да се върне скоро на такива нива.

                                ЕУР/УСД първа спирка на 1.4444.

                                Поздрави
                                Вижте какво става. Big blue turns stocks green , IBM ъп 5% ДАУ ъп 180 точки..

                                Коментар

                                Working...
                                X