IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE - АРХИВ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пепи
    Къде според теб свършва 3 вълна...........
    Ако последната и подвълна не пропадне мисля около 7000.
    Иначе мисля,че 2009 ще слезем до около 5000

    Коментар


    • Айдеее ,

      Старият отнесе 8600 , като куцо пиле домат.....хахахахахахаха.... ! ;-))

      Коментар


      • Къде според теб свършва 3 вълна...........

        Коментар


        • Ако има спускане ще е с бързо възстановяване...........

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Пепи
            крити,

            включих се в твоята тема , защото от теб винаги може нещо да се чопне...научи,

            след като фондовите пазари изпреварват реалната икономика 6-9 месеца и се обявиха

            спасителни планове и рецесии не смяташ ли , че Старият вече е формирал средносрочно дъно и трябва да катери...............,

            а и нефта къде по-надолу....
            Аз това съм показал долу в графиките - намираме се на ръба според мен.Допускам обаче още едно слизане Ясно съм го показал

            Поздрави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kefala
              Първоначално изпратено от kritelin
              jays трежъритата са яко зелени 2-ра сесия подред това е знак за нещо Може и да видим днеска спад
              Днеска се ебава с вас.Да труден е!!!Кой разтегля страниците бе.Пфууу!!!
              От мене е - явно ми е по-голяма разделителната способност на монитора.Сорри

              Коментар


              • крити,

                включих се в твоята тема , защото от теб винаги може нещо да се чопне...научи,

                след като фондовите пазари изпреварват реалната икономика 6-9 месеца и се обявиха

                спасителни планове и рецесии не смяташ ли , че Старият вече е формирал средносрочно дъно и трябва да катери...............,

                а и нефта къде по-надолу....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kritelin
                  jays трежъритата са яко зелени 2-ра сесия подред това е знак за нещо Може и да видим днеска спад
                  Днеска се ебава с вас.Да труден е!!!Кой разтегля страниците бе.Пфууу!!!

                  Коментар


                  • jays трежъритата са яко зелени 2-ра сесия подред това е знак за нещо Може и да видим днеска спад

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Billy
                      Краткосрочно не пробием ли днес 8615 се получава кофти конфигурация на свещите....
                      .0000000 cool

                      ...влизат пичовете

                      ......това май ще е моята тема

                      ........крителин озъртам се з а къс петрол дай малко време ........леле много е тежка тая сесия ..



                      ..........как да copy графика от платформата ?----не ми дава..

                      ....идеята ми е relationship от последните кризи като кацента е на тая от 30-те ..

                      .......... + 1 -------- 8 600 e klu4

                      Коментар


                      • Докато сме под 8923 възможността за едно слизане още мисля е на дневен ред.
                        Усеща се обаче,че апетитът за риск започва да се завръща.

                        Пепи един план не може да накара пазарът да прави дъно.Не се знае този план как ще подейства ? За колко време и т.н. .. аз като време виждам някакво дъно лятото/ранната есен на 2009 по-дългосрочно,но дали то ще е окончателно зависи то доста неща.

                        Фондовите борси изпреварват реалната икономика с 6-9 месеца.Монетарната политика има лаг около 3-6 месеца - т.е. сега от началото на 2009 трябва да видим реалният ефект на свалянето на лихвите.Ако успеят да стабилизират кредитния пазар и върнат потребителското доверие може 2009 да положи началото на нов бичи цикъл.

                        Коментар


                        • Краткосрочно не пробием ли днес 8615 се получава кофти конфигурация на свещите....

                          Коментар


                          • Re: NYSE

                            Първоначално изпратено от kritelin
                            Чакам коментарите
                            Поздрави за темата

                            Когато имам идея за пазара, ще споделям тук

                            Днес нямам многа идеи и само гледам и чакам да се включя в играта, но засега поне не откривам подходящ вход
                            "Nothing shakes the faith of a true believer."

                            Коментар


                            • Айде аз положих някакво начало jays чакам коментарите

                              Коментар


                              • Актуално броене Dow Jones

                                Коментар

                                Working...
                                X