IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

TESLA/TSLA- NASDAQ Tesla Inc - АКЦИЯ - балон или все още не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Ами ще отиде, ако има кой да я помпи, може и до 500000 да стигне, въпросът е каква е базата- според мен е никаква. Няма как фирма с амнайсе произведени коли да струва повече от фирма с амнайсе милиона произведени коли. пРИКАЗКИТЕ че това е бъдещето са за малоумници/ добре де наивници/
    Добре де.А,„ Частица от бъдещето” става ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Теслата ще отиде на 5000 долара, каза ми го един приятел(може би преди 2-3 години), още когато бяха 250 usd преди сплита 1:5. След сплита това е 1000 $ (прогнозата му е била за 20 пъти ръст)
      Аз тогава не му повярвах, ама сега се вижда, че нещата наближават тези стойности.
      Ами ще отиде, ако има кой да я помпи, може и до 500000 да стигне, въпросът е каква е базата- според мен е никаква. Няма как фирма с амнайсе произведени коли да струва повече от фирма с амнайсе милиона произведени коли. пРИКАЗКИТЕ че това е бъдещето са за малоумници/ добре де наивници/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
        Теслата ще отиде на 5000 долара, каза ми го един приятел(може би преди 2-3 години), още когато бяха 250 usd преди сплита 1:5. След сплита това е 1000 $ (прогнозата му е била за 20 пъти ръст)
        Аз тогава не му повярвах, ама сега се вижда, че нещата наближават тези стойности.
        Светът е откачил.

        Коментар


        • Теслата ще отиде на 5000 долара, каза ми го един приятел(може би преди 2-3 години), още когато бяха 250 usd преди сплита 1:5. След сплита това е 1000 $ (прогнозата му е била за 20 пъти ръст)
          Аз тогава не му повярвах, ама сега се вижда, че нещата наближават тези стойности.
          Last edited by ПИЧ; 09.12.2020, 20:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            JPMorgan: Акциите на Tesla са драстично надценени

            Анализаторите повишиха ценовите си таргети за акциите на концерна с около 450%, като същевременно свиха прогнозите за печалба на Tesla за годините до 2024 г.


            Вчера 650, днес 620- да не са потънали гемиите на мъскчо
            Ако не е играл с ол-ин при 20х ливъридж а само при 10х, поне ще му оцелее сметчицата от 65 пари

            Коментар


            • ама като пада с 20 пункта не дига врява ед/дейв ...
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • JPMorgan: Акциите на Tesla са драстично надценени

                Анализаторите повишиха ценовите си таргети за акциите на концерна с около 450%, като същевременно свиха прогнозите за печалба на Tesla за годините до 2024 г.


                Вчера 650, днес 620- да не са потънали гемиите на мъскчо
                Last edited by v_tin; 09.12.2020, 19:51.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                  Казаното на ум все едно - не е казано и веднъж.

                  Покажи ни къде си казал точно ТОВА? Никъде.
                  Е, чак твоя ум не съм дорасъл, разкайвам се.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Абе драги, то точно ТОВА, и аз го казвам неведнъж. Старост - нерадост, а?

                    Казаното на ум все едно - не е казано и веднъж.

                    Покажи ни къде си казал точно ТОВА? Никъде.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      По-скоро ти НЕ си разбрал!

                      Цената на акцията е висока и нарастването (ако го има) - би било нищожно, сравнено с нарастването на други атрактивни акции от много по-ниски котировки към момента.

                      Това не са мои хипотези, а ти го казаха още доста колеги в темата!
                      Абе драги, то точно ТОВА, и аз го казвам неведнъж. Старост - нерадост, а?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Пак НЕРАЗБРАЛ: Говоря за юокупките на акции от Тесла.
                        Както и да е доста се забавлявам с твоите хипотези. Имаш една бира от мен.

                        По-скоро ти НЕ си разбрал!

                        Цената на акцията е висока и нарастването (ако го има) - би било нищожно, сравнено с нарастването на други атрактивни акции от много по-ниски котировки към момента.

                        Това не са мои хипотези, а ти го казаха още доста колеги в темата!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                          Продават други, а именно: Тойота, Фолксваген... по 10 милиона броя годишно
                          Тесла продава много под половин милион годишно.

                          ...............

                          Половин милион може да са много продажби за теб, АКО можеше да реализираш толкова тръбички, но за Тесла - на фона на световните продажби това е прекалено малко!
                          Пак НЕРАЗБРАЛ: Говоря за юокупките на акции от Тесла.
                          Както и да е доста се забавлявам с твоите хипотези. Имаш една бира от мен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            „Отдават се” едни други работи. На Тесла, продажбите, се Удават. Виж, защо купуват Тесла...сещам се само за една причина:
                            причинаТи и червениякретен, ама баш тугедър, още не сте излезли на пазара. В момента, в който излезете вие, всички дружно, (Забележи, няма „ще”) почваме да купуваме ВАШИТЕ акции. Тъй де, „Подкрепи Българското”, за нас, ИМА значение.
                            Продават други, а именно: Тойота, Фолксваген... по 10 милиона броя годишно
                            Тесла продава много под половин милион годишно.

                            ...............

                            Половин милион може да са много продажби за теб, АКО можеше да реализираш толкова тръбички, но за Тесла - на фона на световните продажби това е прекалено малко!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Той няма да купи. Само, ще клейми.
                              - Не е ли Цар?

                              Фактът, че не купувам е вид инвестиционно решение!

                              Ти възприемаш коментарите ми в темата - като заклеймяване..Напротив - това е част от фундамента, който кара едни хора да вземат решения за закупуване на активи, други - за продажба на същите, а трети - да стоят встрани от пазара по конкретна позиция.

                              Зная, че самият ти НЕ си любител на инвестициите на фондовата борса.

                              Ти си любител на инвестициите в твои "проекти".

                              При това положение - няма как да бъдем на едно мнение. Аз не желая да "инвестирам" в твои "проекти", защото съм убеден, че ще изгубя "инвестираните" средства.

                              Няма да търся хонорар за консултацията!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                Така и не каза нищо за трудностите, които останалите автомобилни производители отдавна са преодолели.

                                Тия важни части с устойчивостта и управлението на превозното средство!!!

                                9000 върнати в сервизите на Тесла - електрички?!? Окачване не могат да правят, но "резултати" има.

                                За продажбите, които не се отдават на Тесла - също знаем!

                                И акции купуваме при затворен пазар... Защо повторих?

                                Защото вие купувате акции, когато Тесла обяви, че продава акции /кешира/ за 5 млрд...

                                Аве - сложно нещо са инвестициите..., в събота...
                                „Отдават се” едни други работи. На Тесла, продажбите, се Удават. Виж, защо купуват Тесла...сещам се само за една причина:
                                причинаТи и червениякретен, ама баш тугедър, още не сте излезли на пазара. В момента, в който излезете вие, всички дружно, (Забележи, няма „ще”) почваме да купуваме ВАШИТЕ акции. Тъй де, „Подкрепи Българското”, за нас, ИМА значение.

                                Коментар

                                Working...
                                X