IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Contrarian investing

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Та те са откъдето и да го погледнеш двойно по евтини от другите биотехи, та дори и отчичовата ти хартия. Какво по контрарно от това ?

    А да наричаш безспорния световен лидер във вирусологията ( а тя е може би с най голям потенциал в медицината) "тамошна сфарм" си е баси обидата...
    без лоши чувства ей! ще погледна - благодаря!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      тази сутрин гилд-а чак от уса един приятел ми го препоръчаше! били тамошната сфарм , много скъпи вееее! Контрариан нали е нещо дето се е скапало като Раша, едив?
      Та те са откъдето и да го погледнеш двойно по евтини от другите биотехи, та дори и отчичовата ти хартия. Какво по контрарно от това ?

      А да наричаш безспорния световен лидер във вирусологията ( а тя е може би с най голям потенциал в медицината) "тамошна сфарм" си е баси обидата...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        A ти нещо от препоръчаното в началото на ноември вкара ли в употреба ?
        Ако беше щеше да си докараш поне 40% за няма 4 месеца, и то без левъридж .
        Вместо това си вече на - 20% при чичо..

        Ама айде от мене да мине.
        Понеже ти знам слабоста към сектора - купи си сега GILD и малко ENTA.
        Половината, ако се спихнат добре при корекция - удвои и утрои.После забрави.
        След година ги погледни и предполагам ще имам едно мерси.
        тази сутрин гилд-а чак от уса един приятел ми го препоръчаше! били тамошната сфарм , много скъпи вееее! Контрариан нали е нещо дето се е скапало като Раша, едив?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          нещо ново да следите момчета?
          A ти нещо от препоръчаното в началото на ноември вкара ли в употреба ?
          Ако беше щеше да си докараш поне 40% за няма 4 месеца, и то без левъридж .
          Вместо това си вече на - 20% при чичо..

          Ама айде от мене да мине.
          Понеже ти знам слабоста към сектора - купи си сега GILD и малко ENTA.
          Половината, ако се спихнат добре при корекция - удвои и утрои.После забрави.
          След година ги погледни и предполагам ще имам едно мерси.

          Коментар


          • нещо ново да следите момчета?

            Коментар


            • една отправна точка за 2015 и то писана от българин, май!

              Коментар


              • Злато и Виксове. Достатъчно е едно от двете да се изстреля ,ще има брутален шорт скуиз

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  ей забравихте я тая тема за наопаки инвестиращите?!?!
                  я дайте някоя нова идея за нахендряне Пиб ти си цар дай нещо!
                  Дълъг $, къс злато, къс олио, а с профита отдоле пълниш силно дивидентни.
                  Системата е ОК и работи ! При това те и хеджира.

                  Ааа, да не забравя и друг добър плей - и къс чичо

                  Коментар


                  • ей забравихте я тая тема за наопаки инвестиращите?!?!
                    я дайте някоя нова идея за нахендряне Пиб ти си цар дай нещо!

                    Коментар


                    • спрете Райфата +11%

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        правилно!
                        Купил съм в петък на 18 ще гледаме мача

                        Коментар


                        • напоследък се чудя - брои ли се че сме контрариан при положение че всички се изнасят към Англия, САЩ и т.н., а ние останахме в БГ?

                          Коментар


                          • Абе гледам хубава темичка сте отворили ама само да ви кажа че когато някой цитира че Бъфет ползва този стил не е точно прав.

                            Всъщност Бъфет ползва този стил само веднъж през далечната 1987-ма година по време на петролната криза когато народа масово започва да продава Coca-Cola акции без видима причина тогава Бъфет съвесем примерено се сдобива с контролният пакет на Coca-Cola на много изгодна цена доста под пазарната. Запитан защо го е направил Бъфет отговаря:"Когато компанията която ти носи 20% годишна доходност от както си бил на 6 има затруднения си длъжен да и помогнеш !"

                            Всички знаем как свършва историята и факта че Coca-Cola е в основата на финансовото състояние на Бъфет.

                            Ето и линкче да прочетете:

                            http://247wallst.com/banking-finance...s-of-all-time/
                            http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Ми аз не я следя, ала по принцип - щом те е пъз много - влизай !

                              правилно!
                              Купил съм в петък на 18 ще гледаме мача

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                някой контрариан следи ли райфата?
                                Многоо ниски нива е и голяма опастност от Русия де!
                                Ми аз не я следя, ала по принцип - щом те е пъз много - влизай !

                                Коментар

                                Working...
                                X