IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам. Аз очаквам, че утре може да пораздруса, но не едва ли ще чуем нещо ново. То няма и какво да излезе. Дори и да каже нещо Брадатият, най-много да коригираме малко.
    Тези последните дни се възползвах от повишенията в Америка и Европа и олекотих дългите позиции. Днес си продадох Тотал-а и съм къс тексаски петрол от тук нататък.

    От отчетите на FedEx, UPS и Coca-Cola, ми се струва, че който почне да влиза на късо ще се справи доста добре за напред.

    Не е препоръка.

    Коментар


    • Мяза ми ... утре да има голяма тухла..
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
        Това е слаба работа....може да направим лека корекция,но за къси според мен още не е време.Върхът ще го минем,след това обаче става интересно...
        хубаво , ще поживеем,ще видим
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Това е слаба работа....може да направим лека корекция,но за къси според мен още не е време.Върхът ще го минем,след това обаче става интересно...
          The stock market is never wrong. Traders are wrong.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
            Утре Бен-Шалом да не каже, че се е пошегувал и S&P-то да се окаже на двоен връх...
            хм,по скоро обратното
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Утре Бен-Шалом да не каже, че се е пошегувал и S&P-то да се окаже на двоен връх...
              "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                РЪСТ !!!
                Спокойствие и силна храна
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • РЪСТ !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                    Замислил съм се и за къси Нетфликс, дайте мнение?
                    Рано е според мен за къси там. Готино балонче е, но през последните тримесечия абонатите растяха добре. Смятам, че трябва поне да се изчака да се позабави ритъма.

                    Коментар


                    • Замислил съм се и за къси Нетфликс, дайте мнение?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                        Мнението ми води до фалит !
                        Bringer of constructive criticism

                        Коментар


                        • Мисля да се самопоздравя за точната си прогноза от четвъртък за петъчната сесия. Направо го ковнах това 1680!

                          Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                          И утре ще сме нагоре, предполагам. Не вярвам утре баМките да публикуват кофти резултати. Към 1680 за утре ми е прогнозата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                            snaky,

                            Европа са пълни аутсайдери! Горе-долу Британците са добре, но Еврозоната е пълен кошамер! ЕС ще стане и в бъдеще много мършава структура.
                            Но САЩ мачкат! Икономиката направо кърти! Както казва Бен Бернанке 2014- и 2015-а ще са много силни години за САЩ. Т.ч. до 2-3 години не изключвам нива към 2000 по S&P 500.
                            Ако трябва да сме честни бизнесът в САЩ е много иновативен, но това е подкрепено от факта, че държавата им е пъдар номер 1 на планетата с мощна военна машина, която им позвлолява да правят каквкото си искат + доларът е все още основна резврвна валута.

                            Ако Европата намали малко социализма дето го строи последните 20 години ще издуха Хамериканците и Анлгичаните, защото те в момента с това яко печатане точно това правят залитат към социализъм със стълбове големите им банки...

                            не мога да кажа какво ще стане ако Китай се приземи твърдо, но в никакъв случай не мисля, че ще се отрази позитивно на САЩ, чиито компании са много свързани с Китайците... Най-малкото ако жълтурите изпуснат края и почнат да не купуват, а и да продават американски дълг (да се включат и Японците) тогава няма да е хич розово положението за долара.

                            Имотния пазар в Англия и САЩ го подпират и стимулират и не са спирали.... особено англичаните ако олабят малко политиката на печатане ще стане страшно за БВП-то им.

                            И въпреки всичко истината е, че който държи самолетоносачите ..дръжи световната икономика.

                            Поздрави
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • New All Time High
                              Ръст !!!

                              Коментар


                              • Според мен 2 до 4% корекция предстои заедно с корекция и на металите. Няма устрем днес пазара. Заложил съм на среброто ордер на 19,45. Разцепих го от трейд за 3 седмици предполагам че всички са изкарали доста кинти и понеже им се е усладила рейджовата търговия няма да надуват цената а ще трейдват. Това че след отскока на китайската борса металите не възстановиха много от загубите е доста притеснително за притежателите на ценни метали.

                                Коментар

                                Working...
                                X