IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това с ресурсите е временно - BHP изкара рекорден обем желязна руда и това даде оптимизъм на ресурсните компании, и на държавите разчитащи на ресурси като Бразилия. Но този оптимизъм няма да трае дълго - тренда в сектора си е яко надолу и не изглежда като да се обръща скоро.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      може и да се позабави корекцията, Бернанке яко подържа вербално пазара. Поне прави всичко възможно да не го срути. Ако първоначалната идея, че ще почват да намаляват КИ през септември бе горе долу общо призната сега поне на мен ми се вижда че ще се позабавят някой друг месец, което най-малкото не пресира времето за корекцията.
      Бернанке само блъфира с това спиране. Ще го направи по нежелание веднъж щом петрола изтрещи и хората пак започнат да се бунтуват по бензиностанциите ..
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • Не ми се е вдигало толкова като днес портфолиото от поне година и половина... на това му се вика ден половин година храни в буквалния смисъл. И среброто ми се изпълни ордера , абе кеф отвсякъде

        Коментар


        • Явно ще се забави корекцията. Нали и баех да не идва преди края на Август
          Портмоненцето + 2.01 днес, а аржентинския петробрас + 7.59

          Снейки - и аз мисля че другата година може и да тестваме 80-85$, ама първо викам да се пробваме на 110
          Нямам какво да олекотявам. С изключение на 1-2 повечето ми позиции са дългосрочни, а и съм влязъл с 1/4 до 1/3 от планираното. Пространство дори за утрояване при яко спихване не е да няма.

          Коментар


          • може и да се позабави корекцията, Бернанке яко подържа вербално пазара. Поне прави всичко възможно да не го срути. Ако първоначалната идея, че ще почват да намаляват КИ през септември бе горе долу общо призната сега поне на мен ми се вижда че ще се позабавят някой друг месец, което най-малкото не пресира времето за корекцията.

            Коментар


            • Ааа, и днес ще ги шамаря яко индексите, 8 пореден ден.
              Над 1% се движа над тях.
              Двата петробраса полудяха, и Ебикса,а и Статойлците държат здраво.

              Яд ме е за BBL и VALE де не влязох онзи ден.
              Чудех се маех се, ма реших да ги чакаля 10% по надолу да се сурнат. Уви
              Дано на есен има шанс...че и сосни дивидентчета кихат.

              Коментар


              • Отворих къса със стоп малко над днешният high, да видим какво ще стане...
                The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                  Не знам какво имаш предвид под 5000 емисии акций, но до сега при всички брокери при който съм бил на много видно място ти пише колко round trip day trades си направил.Също така преди да те маркират ти се обаждат лично по телефона да те питат разбираш ли правилата и тем подобни, тоест не би трябвало да те изненадат по какъвто и да било начин.
                  Нямам идея как информират. Винаги съм бил с дейтрейдърски акаунт. Но съм шило в торба и трудно бих се удържал без дейтрейдинг с малък акаунт. Това, че за опции и фючърси няма изисквания е добре.

                  Коментар


                  • Не знам какво имаш предвид под 5000 емисии акций, но до сега при всички брокери при който съм бил на много видно място ти пише колко round trip day trades си направил.Също така преди да те маркират ти се обаждат лично по телефона да те питат разбираш ли правилата и тем подобни, тоест не би трябвало да те изненадат по какъвто и да било начин.
                    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                      За да трейдваш фючъри и опшъни НЕ трябва да си маркиран като дейтрейдър.Тоест 25 000 минимум на Интерактив не важат.За да ги трейдваш обаче трябва да те одобрят.Също така не съм 100% сигурен как стоят нещата с маржин-а там.й
                      Аз също не съм сигурен, ама като имам 5000 емисии акции, дали няма да се забутам с дейтрейдване скоропостижно А санкциите са сериозни

                      Коментар


                      • За да трейдваш фючъри и опшъни НЕ трябва да си маркиран като дейтрейдър.Тоест 25 000 минимум на Интерактив не важат.За да ги трейдваш обаче трябва да те одобрят.Също така не съм 100% сигурен как стоят нещата с маржин-а там.й
                        The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
                          Тежка работата с този брокер.
                          Аз търгувам на Булброкерс платформата МТ4 но за индекси не стават-много са им големи изискванията -поне за мен-минимума е примерно за Дакса-10 парчета-което ми е много-искам 3-4 примерно-не може,за кросове са ОК,индексите на друга платформа.
                          Няма пълно щастие!
                          Last edited by hemilio; 17.07.2013, 15:38.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Говоря за 25000 долара минимум за дейтрейдинг и дали важи и за фючърси и опции.
                            Тежка работата с този брокер.
                            NO SIGNATURE FOUND

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                              За всичко има минимум изисквания, Мамуне. Ама то си е нормално. Брокера иска да може да ти затвори позицията при по рязко движение и риска да си го носиш ти, а не той. Ако ги премахнеш тези неща, то ИБ се превръща в бъкет
                              Говоря за 25000 долара минимум за дейтрейдинг и дали важи и за фючърси и опции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Както виждаш, само за да откриеш позиция от 1 е-mini върху С&П ти трябват минимум 2200 долара. Поддържането ти струва 1750 долара, а през нощта 3300.
                                Брокерският лост съществува, но е макс 1:4 и могат да ти го откажат по всяко време. Добре е да имаш пари над минимума за дейтрейдинг, макар че не съм сигурен това изискване дали важеше и за фючърси и опции. Но при всички случаи при възможност за търгуване на акции ще се натресеш на изискванията, така че....
                                За всичко има минимум изисквания, Мамуне. Ама то си е нормално. Брокера иска да може да ти затвори позицията при по рязко движение и риска да си го носиш ти, а не той. Ако ги премахнеш тези неща, то ИБ се превръща в бъкет

                                Коментар

                                Working...
                                X