IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Никей ще тръгне пак нагоре, за момента въпроса е само кога ще им се успокои бонд маркета и на какви нива. Дори само слабата йена ще е доста добре за японските корпорации. А йената има още доста да пада. Ако приемем че в момента се получава структурна промяна на състоянието от 1990 насам, то йената може да падне още 50% че и отгоре. Реално нищо от това което се е случвало последните 10 години с йената вече не определя по никакъв начин какво ще се случва за напред.

    Така че следващото десетилетие може пак да е на Япония след 23 години стагнация.
    Last edited by ravnovesie; 05.06.2013, 21:20.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Някой смята ли Nikkei колко % падна за 10 дни?
      Това е то - само с пари не става

      Мисля, че ще омете цялата парабола от Ноември след което Абе ще е или ол-ин или още 10 години мъки
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • екстремума на 14941 влече със страшна сила

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Някой смята ли Nikkei колко % падна за 10 дни?
          Около 16% от върха
          На тва му викат Корекция

          Коментар


          • Някой смята ли Nikkei колко % падна за 10 дни?

            Коментар


            • Който има пари да купува (евтино) ще се качва
              Имам 2 дълги позиции днес почнах да купувам SPXL

              Коментар


              • хахо купувай от тука следва ръст . плешивеца ей сега ще спаси всичко с магическата си пръчица

                Коментар


                • По заспал пазар не съм виждал. Дреме около нулата.
                  Все едно гледам повторение на вчера, само дето сигурно днес на края на деня ще падне с 0.5%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
                    Поради embeded leverage, всички такива 2-ки и особено 3-ки са добри само за интрадей. В дьлгосрочен план те underperform-ват много техния индекс.

                    Много професиолнални играчи има позиции кьси тези и дьлги futures.Доста печеливша стратегия ако имаш добьр borrow.

                    Аз не бих ги играл, понеже немога да ги шортна с моя брокер, а да ги купя е загуба на пари.
                    Кои са тия професионални играчи?
                    "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
                      Поради embeded leverage, всички такива 2-ки и особено 3-ки са добри само за интрадей. В дьлгосрочен план те underperform-ват много техния индекс.

                      Много професиолнални играчи има позиции кьси тези и дьлги futures.Доста печеливша стратегия ако имаш добьр borrow.

                      Аз не бих ги играл, понеже немога да ги шортна с моя брокер, а да ги купя е загуба на пари.
                      Като гледам от началото на годината добре се представя нагоре е 50%, така че следва индекса х 3.
                      Ако падне още малко S&P 500 мога и да купя, мисля че ако Top-up-ваш редовно като пада няма риск.

                      А както знаете аз очаквам голям ръст на S&P 500 така че защо да не умножим печалбите х 3

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Кво мислите за тва SPXL
                        S&P500 x 3
                        Някой трейдва ли го?
                        Поради embeded leverage, всички такива 2-ки и особено 3-ки са добри само за интрадей. В дьлгосрочен план те underperform-ват много техния индекс.

                        Много професиолнални играчи има позиции кьси тези и дьлги futures.Доста печеливша стратегия ако имаш добьр borrow.

                        Аз не бих ги играл, понеже немога да ги шортна с моя брокер, а да ги купя е загуба на пари.

                        Коментар


                        • Кво мислите за тва SPXL
                          S&P500 x 3
                          Някой трейдва ли го?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                            Тоя XIV какво следва?
                            Я обяснете малко.
                            XIV е обратното на VIX и по специално на VXX (фючърси за следващия и по-следващия месец, които се ролват при изтичане на контракта). Все едно шортиш VIX, т.е. твоята любима стратегия. Качва доволно когато СиП катери бавно, но продължително в най-общия случай.

                            Коментар


                            • Тоя XIV какво следва?
                              Я обяснете малко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
                                Една лястовица провет не прави, а в този случай - половин лястовица/ден... Стопа ти е доста далеч, аз изчавам да видя дали това наистина е дьно или е капан.
                                Прочел си ме малко набързо и не си ме разбрал. Не съм влизал сега, само се услушвам Имах преди месец, ама избягах с печалбичка. И се чудя къде може да е дънцето. Убеден съм, че няма да тръгне към $20. Чуденката ми е дали ще коригира още малко към $22. Ако ги стигне, си мисля, че това ще е подходящ вход.

                                П.С. Усетих се, защо не си ме разбрал. Помислил си, че $22 се отнася за XIV. Аз говорих за Фейса. И той се търгува в този рейндж А иначе XIV ще го продам още днес без значение дали ще съм на - или на +.
                                Last edited by snaky; 04.06.2013, 11:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X