IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение
    @Терзиев все се канех да те питам каква ти е играта с Пей Пал? За хард кор фен на всичко танджибъл все се чудех как си се спрял на тех шитня ?

    @ Панда ако е удобно би ли споделил накратко за избора ти на позиция в Нексанс? Стана ми интересно понеже са френска компания. Доста малък марж на прима виста, но като минах през сектора по скоро се оказва че това е харакетерно и за останалите като НКТ и Призмиан. Имаш ли допълнителен фундамент за избора си тук.

    Покрай доброто развитие на Шнайдер и твоята позиция се разчетох малко повече и изглежда доста интересн сектор, ясно че нямам да ти направи по 3 парите за 1-2 години, но с цялата електрификация, смарт сити сегмента това изглежда като интересна дългосрочна възможност. Нещо като Шин Ецу с техните химикали който се ползват и при производството на чипове.

    Поздрави,
    Привлече ме новият кораб заради растящия беклог (към 300 милиона вървят подобни в момента май) както и многото кеш, последното предполага M&A в близките години

    https://www.rivieramm.com/news-conte...g-vessel-79639

    https://www.globenewswire.com/en/new...neta-Cavi.html

    "The transaction represents an acquisition multiple of 5.6x La Triveneta Cavi’s 2023 EBITDA pre-synergies and 4.6x post-synergies and will be high-single-digit accretive to earnings per share (EPS) from year one"

    бтв ползвам пейпал, пълна скръб откъм съпорт и такси ама няма много алтернативи за парите от алфата как да идват при мен. нула customer loyalty от моя страна
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • @Терзиев все се канех да те питам каква ти е играта с Пей Пал? За хард кор фен на всичко танджибъл все се чудех как си се спрял на тех шитня ?

      @ Панда ако е удобно би ли споделил накратко за избора ти на позиция в Нексанс? Стана ми интересно понеже са френска компания. Доста малък марж на прима виста, но като минах през сектора по скоро се оказва че това е харакетерно и за останалите като НКТ и Призмиан. Имаш ли допълнителен фундамент за избора си тук.

      Покрай доброто развитие на Шнайдер и твоята позиция се разчетох малко повече и изглежда доста интересн сектор, ясно че нямам да ти направи по 3 парите за 1-2 години, но с цялата електрификация, смарт сити сегмента това изглежда като интересна дългосрочна възможност. Нещо като Шин Ецу с техните химикали който се ползват и при производството на чипове.

      Поздрави,

      Коментар


      • Баш това интервю. Ама като погледнах, не става нищо такова. Просто споменава Росатом.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

          нищо не става, нещата са нъръбъ
          нещата продължават да са нъръбъ, днес репорта ще ги довърши

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            Панда, global atomic можели да се обърнат към руско финансиране, ако не получат от канадски банки.

            ... Тука добре захлебих, но много малка позиция. Тръбите с едно 25% като скочат и ми бият печалбата от позиции, където съм направил х5. Те сега същата история с Braskem. Няма ли опции си е тегаво да рискувам с двата крака. Ако и да съм доста сигурен.
            това къде го чете? иначе гледам дават платени интервюта, така че са бая отчаяни. роман преди водеше харте голд където яко осра нещата

            https://www.youtube.com/watch?v=5lq04hwxJ3c
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Панда, global atomic можели да се обърнат към руско финансиране, ако не получат от канадски банки.

              ... Тука добре захлебих, но много малка позиция. Тръбите с едно 25% като скочат и ми бият печалбата от позиции, където съм направил х5. Те сега същата история с Braskem. Няма ли опции си е тегаво да рискувам с двата крака. Ако и да съм доста сигурен.
              Last edited by terziеv; 05.04.2024, 11:21.

              Коментар


              • абе що падна сипа така

                кофти е че измамника давид соломон шеввв на голдман сащ ще го върне до прецаканата . но нищо . аз дебна и ще му ...............................

                хяхяхяхяхях

                Last edited by the architect; 04.04.2024, 23:26.

                Коментар


                • не цакайте бомби на архитекта

                  рано или късно той ще ви разкаже играта както не сте сънували

                  хяяххяхяхях

                  Коментар


                  • Toя дип трябва да се купи...

                    За ДЦК-то алгосите купуват при всеки намек за криза.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      Не ве, нямало да свалят лихвите. Иначе това за евреите и айрана си върви.
                      Ако е така, защо бондовете се качват?

                      Едит:Май някой голям глътна вода ?
                      Last edited by antani; 04.04.2024, 22:53.

                      Коментар


                      • Не ве, нямало да свалят лихвите. Иначе това за евреите и айрана си върви.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Рязък скок на нафта, спад на сичко друго - очакване за патаклама в БИ.
                          То и златото трябваше да скочи с 100+ в такъв случай, може да е друсане на крушата

                          Коментар


                          • Рязък скок на нафта, спад на сичко друго - очакване за патаклама в БИ.

                            Коментар


                            • кво стана с тоя насдак що падна


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

                                нещосговнясахме
                                Архи ни тури на бомбата.

                                Коментар

                                Working...
                                X