IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Според вас ако спрат QE какво става с икономиката?
    Набрала ли е достатъчно скорост да продължи на собствен ход?
    целта на ку4 от края на 2012 беше да се преодолее елегантно фискал клиф. Е май е преодолян. икономиката изглежда здраво е захапала на по висока предавка този път. няма нужда от повече изкуствена ликвидност. това означава че сток пикинга ще е важен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Ще си загубиш парите с това твърдоглавие
      Според вас ако спрат QE какво става с икономиката?
      Набрала ли е достатъчно скорост да продължи на собствен ход?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        ,е как.
        Само го дръжте гадното добиче'че вече съм на западнияя бряг.
        В Лос Анджелис е друг свят'нищо общо с Ню Йорк.
        Утре отивам да потрейдвам в казината на Лас Вегас,да видим
        Поздрави на Хахото
        П.С. Мамуне тука пълно с мамуняци-и пак си живеят по-добре от нас
        Бе да си дойдем на думата, признай си че ти си по хазарта (казината) и по-малко по трейдването
        Поздрави и приятно изкарване в US and A

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Бях сигурен, че ти си виновен!!! Приятно изкарване!!!
          ,е как.
          Само го дръжте гадното добиче'че вече съм на западнияя бряг.
          В Лос Анджелис е друг свят'нищо общо с Ню Йорк.
          Утре отивам да потрейдвам в казината на Лас Вегас,да видим
          Поздрави на Хахото
          П.С. Мамуне тука пълно с мамуняци-и пак си живеят по-добре от нас
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Аз мисля че QE ще остане под една или друга форма доста дълго. Не мисля че някой мисли за сега сериозно да спира QE.
            Септември е много рано, аз го виждам най-рано септември 2014 (но само ако икономиката е набрала скорост и се движи стабилно напред) нещо което за момента не се наблюдава. Има някакво развитие и растеж но е много слаб и главно се дължи на стимулите в икономиката.
            Така че QE ще остане с нас за дълго.
            Ще си загубиш парите с това твърдоглавие

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Аз мисля че QE ще остане под една или друга форма доста дълго. Не мисля че някой мисли за сега сериозно да спира QE.
              Септември е много рано, аз го виждам най-рано септември 2014 (но само ако икономиката е набрала скорост и се движи стабилно напред) нещо което за момента не се наблюдава. Има някакво развитие и растеж но е много слаб и главно се дължи на стимулите в икономиката.
              Така че QE ще остане с нас за дълго.
              Напротив. Всички банки ми пращат анализи че приключваме с ку4 до септември максимум края на годината. Стимулите ще продължат само с ниската лихва обаче до 2015. Т.е. може пак лонг акции но с подрусване. т.е. лонг вол също. аз лично махам марджините да не си прееба без да искам някоии позиции. сега сме нещо като 2004-5.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                всички анализи които колегите ми дават индикрат спиране на ку4 през септември. Пак съм оптимист но с някой странгъл за гарнитура.
                Аз мисля че QE ще остане под една или друга форма доста дълго. Не мисля че някой мисли за сега сериозно да спира QE.
                Септември е много рано, аз го виждам най-рано септември 2014 (но само ако икономиката е набрала скорост и се движи стабилно напред) нещо което за момента не се наблюдава. Има някакво развитие и растеж но е много слаб и главно се дължи на стимулите в икономиката.
                Така че QE ще остане с нас за дълго.

                Коментар


                • всички анализи които колегите ми дават индикрат спиране на ку4 през септември. Пак съм оптимист но с някой странгъл за гарнитура.

                  Коментар


                  • На 1596 някъде отварям дълга със стоп към 1585.За да започнем серизна корекция трябва да се опитаме да направим нов връх и да фейлнем(това може да се повтори няколко пъти).1594 е много важна зона, не вярвам да я счупим от пътвия път.
                    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Защо мислиш че днес ли утре ще го стигнем?
                      Предчувствие нещо?
                      Предположенията идват от дьлгогодишен опит и това, че гледам много пазари и индекси. Вьпреки корекцията има много неща, които подсказват, че макар да падаме, нещата не са се обьрнали. Щом е все още булиш пазар, ралито няма да отнеме време.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
                        Дьното се познава само като се задмине. А, кьде ще е това малко божа работа.. Не сме го подминали днес, така че може да има повече.

                        Според мен, днес е голям шанс да е дьното, но аз няма да купя днес. Най-рано утре.
                        Защо мислиш че днес ли утре ще го стигнем?
                        Предчувствие нещо?

                        Коментар


                        • Дьното се познава само като се задмине. А, кьде ще е това малко божа работа.. Не сме го подминали днес, така че може да има повече.

                          Според мен, днес е голям шанс да е дьното, но аз няма да купя днес. Най-рано утре.

                          Коментар


                          • Ръстът беше прекалено голям, така че по-скоро малко под МА(дневна) 200.

                            Коментар


                            • Къде е дъното на тази корекция според вас?
                              RandomTrader кво мислиш?
                              Според мен или на 1,600 или на 1,550.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
                                Германците два пъти са се парили от световни войни и сега им държи топло. Парен каша духа.
                                Е те и сега ще загубят. Германия и Япония ще си сменят ролите следващото десетилетие. Япония ще дърпа, Германия ще тъне в депресия.

                                Коментар

                                Working...
                                X