IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Трежъритата много се дигнаха, Правителствата не могат да си позволят това, няма от къде да вземат пари да плащат такива лихви.
    Централните банки пак ще се намесят с една здрава доза QE
    Тоест дори няма нужда да се намесват, просто някой ще излезе и ще направи изказване че нямат намерение да спират QE в близко бъдеще.
    И тогава глей кво става ... отлитаме

    Коментар


    • Преди няколко години имаше една тенденция като расте йената и падаха пазарите. Струва ми се че сега същото нещо се случва. Изглежда сякаш бая народ е продал йени и е влагал парите в акции и сега тази сделка яко се развързва и следва покриване на пожар на дълги акции и на къси йени като така движението се самоподхранва и при двата типа активи.Само така си обяснявам едновременно високата волатилност и при йената и при акциите и то не само в САЩ, но и в европа.

      Коментар


      • Волатилността расте със страшна сила....по-късно ще напиша подробно според мен какво стана днес,защото беше много интересен ден.
        The stock market is never wrong. Traders are wrong.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
          Всичко стана както трябва,в момента няма причина някой да е къс.Отхвърлихме даунтренда който счупихме петък,направихме нов трендлайн нагоре.Сега ще видим какво ще направим на 1642.Моя таргет за следващите няколко дена е 1660, маркетът е доста булиш мисля че сравнително лесно ще стигнем до там.
          Туй се закучи нещо, може би днес няма да минем 1,640, но и аз мисля че в следващите няколко дена ще минем поне 1,645.

          Коментар


          • Евала на Никанорча
            https://www.facebook.com/photo.php?f...9418303&type=1

            Коментар


            • Всичко стана както трябва,в момента няма причина някой да е къс.Отхвърлихме даунтренда който счупихме петък,направихме нов трендлайн нагоре.Сега ще видим какво ще направим на 1642.Моя таргет за следващите няколко дена е 1660, маркетът е доста булиш мисля че сравнително лесно ще стигнем до там.
              The stock market is never wrong. Traders are wrong.

              Коментар


              • Аз съм вече 1% +
                Да кеширам ли? или да изчакам?
                1640 как ти се вижда? Май там ще се запънем?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Летим летим
                  RandomTrader дай някакъв update / анализ
                  К'во става, що литнахме така нагоре така бързо?
                  Анализа е, че днес е вторник!!! А когато е вторник и Европа затвори, в Америка излитат. Така са настроени алгоритмите.

                  Коментар


                  • Летим летим
                    RandomTrader дай някакъв update / анализ
                    К'во става, що литнахме така нагоре така бързо?

                    Коментар


                    • Неистово е... по голям спек на играчите отдавна не съм виждал... Европа са като насрани.... Руснаците ги разпиляха.. Японците се чудят дали ще направи обърнат хед енд шолдърс. Американските ми акции са учудващо добре но не са много. FB<INTC< GLW, AAPL

                      Коментар


                      • К'ва става? Днес здраво раздрусахме крушата.
                        Аз купих един SPXL почти на дъното така че съм доволен.
                        Японците се дънят, уж щяха да печатат до безкрай сега взеха да се дърпат.
                        Да са живи и здрави, че да раздрусат малко пазара.
                        Растежа е въпрос на време, до края на седмицата пак ще вдигнем 1% нагоре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                          Ето го и пулбак-а който чаках.Мисля че ще продължим още малко надолу като отворим до към 1619, там има доста важен трендлайн който трябва да тестваме.Около 1620 имаме много съпорт и мисля да отворя, със стоп към 1610.
                          Малко каруцата пред коня слагаш. Предишното дьно е 1597. Всички други стопове са относителни - трябва да купуваш on the way up, not on the way down. MHO.

                          Коментар


                          • Ето го и пулбак-а който чаках.Мисля че ще продължим още малко надолу като отворим до към 1619, там има доста важен трендлайн който трябва да тестваме.Около 1620 имаме много съпорт и мисля да отворя, със стоп към 1610.
                            The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                              Доларът е пробита тенекия.. Вчера много зле - да видим ребаунда какъв ще е. Очаквам 7-8 дена рали до следващата среща на ФЕД където според мен ще адресират борбата срещу високите лихви 'by all means necessary'
                              Много точен израз. И тенекия и пробита.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                                Аз чакам за пулбак.Днес предполагам ще сме в рейндж чял ден,искаме да продължим нагоре,но прекалено много хора са лонг,трябва да се поутръска клона малко.Aко паднем до към 1620-1625 бих отворил дълга,за момента съм пас.
                                Аз мисля, че ще рейнджим цяла седмица, че даже и другата. До пресконференцията на Брадатия.

                                Коментар

                                Working...
                                X