IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако SP500 падне на 1585-1590, то почвяам да отварям дълги!

    Мнението ми не е препоръка!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      А сакън, моля те недей, продължавай да пишеш във форума, то най-големите бисери ги пишеш ти.

      "Който купил, купил. Ще се видим пак на 1680. Успех на всички."

      Още не мога да спра да се смея
      1680 само в сънищата ти. Скоро не го виждам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
        @Haho,

        Извинявам се ако сьм те обидил. Причината за моето отношение кьм теб е,че от твоите постове излиза, че си много млад и недомислил като трейдьр. Не знам дали наистина е така.

        За мен този форум е просто да отбия време и да ми е весело. Явно ще престана да пиша, а ще чета бисери и вицове от сега нататьк.
        А сакън, моля те недей, продължавай да пишеш във форума, то най-големите бисери ги пишеш ти.

        "Който купил, купил. Ще се видим пак на 1680. Успех на всички."

        Още не мога да спра да се смея

        Коментар


        • @Haho,

          Извинявам се ако сьм те обидил. Причината за моето отношение кьм теб е,че от твоите постове излиза, че си много млад и недомислил като трейдьр. Не знам дали наистина е така.

          За мен този форум е просто да отбия време и да ми е весело. Явно ще престана да пиша, а ще чета бисери и вицове от сега нататьк.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Четейки ви от другата страна на океана,разбирам защо ситуацията в България е такава.
            Защо сте толкова злобни и хейтърски настроени бре хора?
            Тук само за 20 дниуспях да прогледна какво незряло и уродливо племе сме за жалост.
            Но,надежда има според мен,само,че трябвада сме наясно,че промяната трябва да дойде от самите нас-от мисленето и действията ни.
            Скоро се прибирам ище ви споделя какво ми направи впечатление тук.
            Обиколих доста бях и на източния и на западния бряг,много са различни,но със сигурност има какводаучим от USA.
            hemilio за теб има една приказка "кога стана калайджия, кога ти почерня гъза"
            Пази боже сляпо да прогледа, отиде за 20 дена до Америка и вече ще ни учи на "демокрация".
            Повечето от нас не живеят в България и през по-голямата част от съзнателният си живот са живяли или в Америка или в Западна Европа.
            Едно е да отидеш на екскурзия ... друго е да поживееш, ако поживееш 20 години в Америка тогава вече може да разговаряме.
            А това което става във форума си е просто най-обикновенна комплексарщина (има я навсякъде) вместо да обменяме мнения, да дискутираме и да си помагаме, си ги мерим на кой му е по-голям.
            И тия с най-малките най-много мучат.

            Коментар


            • Четейки ви от другата страна на океана,разбирам защо ситуацията в България е такава.
              Защо сте толкова злобни и хейтърски настроени бре хора?
              Тук само за 20 дниуспях да прогледна какво незряло и уродливо племе сме за жалост.
              Но,надежда има според мен,само,че трябвада сме наясно,че промяната трябва да дойде от самите нас-от мисленето и действията ни.
              Скоро се прибирам ище ви споделя какво ми направи впечатление тук.
              Обиколих доста бях и на източния и на западния бряг,много са различни,но със сигурност има какводаучим от USA.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Аххх че ние стигнахме ли 1,680 че да "се видим", цитатчето по долу да ти е познато? "разбирачо" ... да беше продал вчера щеше да спечелиш + 0.5%.
                Поредния мишок

                "Който купил, купил. Ще се видим пак на 1680. Успех на всички."
                Аз не сьм разбирач, а играч. Не греши само този дето не прави нищо. По-добре няколко стотин долара печалба, отколкото хиляди загуба. Всичко хубаво.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
                  Аз излизам тук с малко напред. Ще играем другата седмица пак.
                  Аххх че ние стигнахме ли 1,680 че да "се видим", цитатчето по долу да ти е познато? "разбирачо" ... да беше продал вчера щеше да спечелиш + 0.5%.
                  Поредния мишок

                  "Който купил, купил. Ще се видим пак на 1680. Успех на всички."

                  Коментар


                  • Аз излизам тук с малко напред. Ще играем другата седмица пак.

                    Коментар


                    • Май надолу няма да го бъде.Отворих дълга тук.


                      EDIT inverted head and shoulders на 1hour chart-a.
                      Last edited by RandomTrader; 14.06.2013, 21:41.
                      The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от XOVER Разгледай мнение
                        Защо питаш? Нали си buy and hope..
                        Мен ако питаш всеки втори е buy and hope.

                        Коментар


                        • Защо питаш? Нали си buy and hope..

                          Коментар


                          • Ако продължим така, днес ще е много интересен ден.Ако паднем под 1620 и се задържим , ще започне много бърза ликвидация.
                            The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                            Коментар


                            • Кво става?
                              Накъде сме днес RandomTrader кво мислиш?
                              А останалите "разбирачи"?

                              Коментар


                              • Утре ще видим какво ще стане.Тук има едно много интересно техническо движение, при наличие на лоши новини може да стане много интересно,много бързо.Имай в предвид че в момента всички са много булиш настроени,късите бяха обезглавени днес и всичко дето трейдва очаква маркетът да продължи нагоре.
                                The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                                Коментар

                                Working...
                                X