IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не мислех, че точно днес ще го кажа, но..... май тази вечер ще завършим с рали.

    П.П. Което леко се "хапе" с късите ми евро/йена, но няма пълно щастие....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
      И каква е разликата?
      Разликите са от земята до небето. Не бих купувал 8 годишно дъно навън

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Нъл знаеш, че не си на БФБ?
        И каква е разликата?
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • дау има още едно ходене до 15170 , но да се надяваме че ще бъде само до там

          Коментар


          • Хахахаха то преди няколко седмици нали goldman sachs бяха препоръчали да се купи Nikkei 225
            The stock market is never wrong. Traders are wrong.

            Коментар


            • по cnbc викат buying opportunity , buy buy

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                време е да се пълни гап на 13000
                ,точно

                Де го хахото,да му благодаря,че остави малко хляб и за мецаните
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • време е да се пълни гап на 13000

                  Коментар


                  • Е явно няма да го бъде Зехме да засилваме нещо...
                    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                    Коментар


                    • Според мен не отваряме никак зле.Повечето ми показатели са позитивни.Сега се опитваме да направим временно дъно около 1578.
                      The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Aйдее, на хаирлия да е.
                        250 артии на 13.87. New 8Y low.
                        Таргет - 23-24 $
                        Нъл знаеш, че не си на БФБ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Aйдее, на хаирлия да е.
                          250 артии на 13.87. New 8Y low.
                          Таргет - 23-24 $
                          Ами, дано! Днес обаче хич не стартираме добре, ако не отскочи СиП-то нагоре в зоната около 1580, което отговаря на стария връх, нищо добре не ни чака в близките седмици. Дано не сурне.

                          Коментар


                          • Aйдее, на хаирлия да е.
                            250 артии на 13.87. New 8Y low.
                            Таргет - 23-24 $

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Ooo, точни сте както винаги
                              И Статойл и Ени и Тотал са ми твърдо на монитора от над година и си ги следя.
                              Както и БиПи, Трансошън и Енско плюс КонокоФ. и Шеврон.
                              Всички с дивиденти от 3.5 до 6%
                              Но предпочитам да си ги търгувам като почна с интерактива август.
                              Браса най вече ме притеснява че отскочи ли сега може и да не го видя в обозримо бъдеще под 15.5-16$

                              За момента мога да отделя само 4К в $ да си взема през ИП-то ( 20$ ком-на )
                              250-300 артии петробрас или 150 браса плюс 40 енита. Ще видим.
                              Мен лично ме притеснява евентуалния спад на петрола при задълбочаването на кризата. Фундаменталните проблеми за мен си седят и не виждам как ще се решат така лесно. Аз също следя но засега само следя. По интересното е все повече хора почваме да гледаме навън. Тук явно няма къде да влязат парите от Еларг и Атера
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                                Аз защо не Статойл? Показателите и са по-добри а и перспективите ми харесват повече
                                Ooo, точни сте както винаги
                                И Статойл и Ени и Тотал са ми твърдо на монитора от над година и си ги следя.
                                Както и БиПи, Трансошън и Енско плюс КонокоФ. и Шеврон.
                                Всички с дивиденти от 3.5 до 6%
                                Но предпочитам да си ги търгувам като почна с интерактива август.
                                Браса най вече ме притеснява че отскочи ли сега може и да не го видя в обозримо бъдеще под 15.5-16$

                                За момента мога да отделя само 4К в $ да си взема през ИП-то ( 20$ ком-на )
                                250-300 артии петробрас или 150 браса плюс 40 енита. Ще видим.

                                Коментар

                                Working...
                                X