IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен не отваряме никак зле.Повечето ми показатели са позитивни.Сега се опитваме да направим временно дъно около 1578.
    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Aйдее, на хаирлия да е.
      250 артии на 13.87. New 8Y low.
      Таргет - 23-24 $
      Нъл знаеш, че не си на БФБ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Aйдее, на хаирлия да е.
        250 артии на 13.87. New 8Y low.
        Таргет - 23-24 $
        Ами, дано! Днес обаче хич не стартираме добре, ако не отскочи СиП-то нагоре в зоната около 1580, което отговаря на стария връх, нищо добре не ни чака в близките седмици. Дано не сурне.

        Коментар


        • Aйдее, на хаирлия да е.
          250 артии на 13.87. New 8Y low.
          Таргет - 23-24 $

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Ooo, точни сте както винаги
            И Статойл и Ени и Тотал са ми твърдо на монитора от над година и си ги следя.
            Както и БиПи, Трансошън и Енско плюс КонокоФ. и Шеврон.
            Всички с дивиденти от 3.5 до 6%
            Но предпочитам да си ги търгувам като почна с интерактива август.
            Браса най вече ме притеснява че отскочи ли сега може и да не го видя в обозримо бъдеще под 15.5-16$

            За момента мога да отделя само 4К в $ да си взема през ИП-то ( 20$ ком-на )
            250-300 артии петробрас или 150 браса плюс 40 енита. Ще видим.
            Мен лично ме притеснява евентуалния спад на петрола при задълбочаването на кризата. Фундаменталните проблеми за мен си седят и не виждам как ще се решат така лесно. Аз също следя но засега само следя. По интересното е все повече хора почваме да гледаме навън. Тук явно няма къде да влязат парите от Еларг и Атера
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
              Аз защо не Статойл? Показателите и са по-добри а и перспективите ми харесват повече
              Ooo, точни сте както винаги
              И Статойл и Ени и Тотал са ми твърдо на монитора от над година и си ги следя.
              Както и БиПи, Трансошън и Енско плюс КонокоФ. и Шеврон.
              Всички с дивиденти от 3.5 до 6%
              Но предпочитам да си ги търгувам като почна с интерактива август.
              Браса най вече ме притеснява че отскочи ли сега може и да не го видя в обозримо бъдеще под 15.5-16$

              За момента мога да отделя само 4К в $ да си взема през ИП-то ( 20$ ком-на )
              250-300 артии петробрас или 150 браса плюс 40 енита. Ще видим.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Пичове - дайте набързо 1 мнение че нищо чудно днес след няколко часа да похарча поне 1/3 от дивидента на терата за петробрас.
                Още не съм готов с акаунта на ИБ (планиран за август), а не ми се ще да изпусна питомното...а и после почти 5 дена няма да съм около компа.
                В момента на 8 годишно дъно след последните шамари от брадатия плешивец и вълненията в Бразилия. Най разпродаден заедно с Ени от целия O&G сектор.
                Наясно съм с аргументите против, ма мисля до голяма степен са калкулирани вече и дори преиграни. Има потенциал за мене от поне 50-60% на годишна база.
                Търгува се 2% нагоре на примаркет в момента на 14.35$

                http://finviz.com/quote.ashx?t=PBR&ty=c&ta=0&p=m

                ПС И на мене като змийчов малко фалшименто от страна на дирижъорите ми звучи това натискане. Слушах внимателно цялата реч на Барнито и ми е много чудно какво толкова каза, дето не е било до голяма степен очаквано...
                http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=PBR...d=p82933614143
                Личното ми мнение е, че е падащ нож. Има аргументи за корекция след гап-а и волюм спайка, но гледайки предният път след тази ситуация какво е направила акацията, не съм сигурен и за това.
                Каза, че си запознат с аргументите против за това няма да натяквам, не бих те посъветвал за покупка, ако няма нещо фундаментално, което не знам.

                Поздрави!
                From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
                България Над Всичко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Пичове - дайте набързо 1 мнение че нищо чудно днес след няколко часа да похарча поне 1/3 от дивидента на терата за петробрас.
                  Още не съм готов с акаунта на ИБ (планиран за август), а не ми се ще да изпусна питомното...а и после почти 5 дена няма да съм около компа.
                  В момента на 8 годишно дъно след последните шамари от брадатия плешивец и вълненията в Бразилия. Най разпродаден заедно с Ени от целия O&G сектор.
                  Наясно съм с аргументите против, ма мисля до голяма степен са калкулирани вече и дори преиграни. Има потенциал за мене от поне 50-60% на годишна база.
                  Търгува се 2% нагоре на примаркет в момента на 14.35$

                  http://finviz.com/quote.ashx?t=PBR&ty=c&ta=0&p=m

                  ПС И на мене като змийчов малко фалшименто от страна на дирижъорите ми звучи това натискане. Слушах внимателно цялата реч на Барнито и ми е много чудно какво толкова каза, дето не е било до голяма степен очаквано...
                  Аз защо не Статойл? Показателите и са по-добри а и перспективите ми харесват повече
                  Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Пичове - дайте набързо 1 мнение че нищо чудно днес след няколко часа да похарча поне 1/3 от дивидента на терата за петробрас.
                    Още не съм готов с акаунта на ИБ (планиран за август), а не ми се ще да изпусна питомното...а и после почти 5 дена няма да съм около компа.
                    В момента на 8 годишно дъно след последните шамари от брадатия плешивец и вълненията в Бразилия. Най разпродаден заедно с Ени от целия O&G сектор.
                    Наясно съм с аргументите против, ма мисля до голяма степен са калкулирани вече и дори преиграни. Има потенциал за мене от поне 50-60% на годишна база.
                    Търгува се 2% нагоре на примаркет в момента на 14.35$

                    http://finviz.com/quote.ashx?t=PBR&ty=c&ta=0&p=m

                    ПС И на мене като змийчов малко фалшименто от страна на дирижъорите ми звучи това натискане. Слушах внимателно цялата реч на Барнито и ми е много чудно какво толкова каза, дето не е било до голяма степен очаквано...
                    Пип, върни се 1-2 страници назад в темата. Драснах 1-2 реда за Тотал и Ени. Аз лично стискам Тотал, ама препоръчвам Ени. Тях ги размазаха, щото притежават 43% от Саипем. Саипем пусна 2-ри профит уорнинг за годината и го разпродадоха зверски, ама Ени са си бетон. Както и да е.

                    Аз лично, Петробрас не го следя и не мога да дам мнение, но вземи впредвид положението, в което се оказаха развиващите се пазари в последните дни и особено фиаското в Китай. Протестите за мен не са аргумент да не се инвестира там, но би ме възпрял валутния риск. Бразилската ЦБ, няма много поле за действие с тази висока инфлация, от която страдат, която между другото е една от причините за протестите. Не би било чудно проблема с ликвидността в развиващите се пазари да са засили и да предизвика остра криза.

                    Коментар


                    • Пичове - дайте набързо 1 мнение че нищо чудно днес след няколко часа да похарча поне 1/3 от дивидента на терата за петробрас.
                      Още не съм готов с акаунта на ИБ (планиран за август), а не ми се ще да изпусна питомното...а и после почти 5 дена няма да съм около компа.
                      В момента на 8 годишно дъно след последните шамари от брадатия плешивец и вълненията в Бразилия. Най разпродаден заедно с Ени от целия O&G сектор.
                      Наясно съм с аргументите против, ма мисля до голяма степен са калкулирани вече и дори преиграни. Има потенциал за мене от поне 50-60% на годишна база.
                      Търгува се 2% нагоре на примаркет в момента на 14.35$

                      http://finviz.com/quote.ashx?t=PBR&ty=c&ta=0&p=m

                      ПС И на мене като змийчов малко фалшименто от страна на дирижъорите ми звучи това натискане. Слушах внимателно цялата реч на Барнито и ми е много чудно какво толкова каза, дето не е било до голяма степен очаквано...
                      Last edited by pipbel; 21.06.2013, 12:13.

                      Коментар


                      • Е няма как, все още сме технически булиш.Тук разтовариха по-краткосрочни играчи, почнат ли големите да продават, тогава става страшно.
                        The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                        Коментар


                        • Някак не ми хареса тази корекция днес. Една такава фалшива ми е някак, също като ралито преди това. Поне малко паника да имаше, да повярва човек. Преди няколко години к'ви корекции имаше, ехеееееееееее. Като сурне и викса лепваше 30 от раз.

                          Коментар


                          • Лоши хора дори не се опитаха да замажат положението малко Утре с тоя quad witching каква волатилност ще има не ми се мисли.
                            The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                            Коментар


                            • хахо гледаш ли балчик как са го застроили , това са твойте ипотечни лъвове американските гниди

                              Коментар


                              • един бърз тест на чутурата на 1525 ще бъде добре , тия гниди от 5 години дори и фигурите си не тестват

                                Коментар

                                Working...
                                X