IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ES TEST


    Предполагам говориш за това.Там някъде и мен ме изкараха от късата....просто не виждам кой купува при такъв слаб маркет,но явно работи щом продължаваме нагоре....
    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

    Коментар


    • трейдър , най притеснителното е че гнидите си направих поредната 8657 обърната чутура на 4ч и дори в петък си тестваха неклайна , имам големи притеснения че ще се опитат да я изпълнят , но няма лошо защото пазарчето е вече пред пръсване , само ще налеят малко олио в огъня

      Коментар


      • Едва ли има смисъл да давам анализ, при положение че в момента не знам точно какво става...Като цяло едно и също нещо се повтаря няколко дни подред, отваряме на около 0.5% нагоре и после сме настрани през цялата сесия.Петък трябваше да се разпродадем, но не го направихме.Не разбирам защо продължаваме да се движим нагоре при положение че като цяло структурата на маркетът е доста слаба.....за момента късите явно не работят,а да се отварят дълги според мен е доса рисковано и не си струва.Днес се опитваме да направим topping tail, ще видим дали the architect ще излезе прав
        The stock market is never wrong. Traders are wrong.

        Коментар


        • хахо тихо че е много важен момента , може би къде отиваш ти

          Коментар


          • Кво става, умря нещо темата?
            RandomTrader дай един анализ
            hemilio кво става докъде я докара с късите?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Избързах с петробрас, страхувайки се да не отскочи бързо нагоре.
              Добре отскочи, няма що ...бързата кучка слепи ги ражда, ще си научим урока
              Поне да бях влязъл в аржентинското дъщерно...много по перспективно и подценено, а и навярно ще го продадат по някое време, а цената ще е Х 2 Х 3 тогава.
              http://finviz.com/quote.ashx?t=pze&ty=c&ta=1&p=d

              А и други бисерчета намирам тия дни на пазара.
              Нямам търпение скоро да метна интерактива...

              http://finviz.com/quote.ashx?t=tga
              Аз пак да кажа. Като купуваш нещо, гледай графиката на цената му да е на обратно. Стратегията за игра на контра върши работа само ако наистина много добре разбираш защо едно нещо пада, защо пазара го оценява все по ниско. И имаш много силни доводи при какво развитие пазара ще се обърне.

              Или с други думи игрането на контра изисква много повече знания от движението по тренда и използване на инерцията. Което го прави и много по-трудно. Както от информационна, така и от чисто психологическа гледна точка.

              Като пример веднага мога да дам многото ентусиасти и в този форум които се заиграваха с комерцбанк без да разбират какво всъщност се случва. И от която ако имат акции продължават да губят - вече не знам колко години под ред.
              Last edited by ravnovesie; 07.07.2013, 00:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                какво се мъчите по другите борси - на бфб-то трябва да надхитриш 1000-2000 човека и си на плюс там са милиони, имат алгоритми, чисто статистически шансът вие да сте се сетили нещо по-умно от другите е много малък неприятно но факт
                Ама възмойностите за печалба са малки на БФБ. Много са бавни акциите.

                Коментар


                • Избързах с петробрас, страхувайки се да не отскочи бързо нагоре.
                  Добре отскочи, няма що ...бързата кучка слепи ги ражда, ще си научим урока
                  Поне да бях влязъл в аржентинското дъщерно...много по перспективно и подценено, а и навярно ще го продадат по някое време, а цената ще е Х 2 Х 3 тогава.
                  http://finviz.com/quote.ashx?t=pze&ty=c&ta=1&p=d

                  А и други бисерчета намирам тия дни на пазара.
                  Нямам търпение скоро да метна интерактива...

                  http://finviz.com/quote.ashx?t=tga

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Ааа не, ще си търгувам това което смятам за обидно подценено и това е.
                    Акцията си я следя от над година и половина.
                    Проблема в момента с петробрас е че не мога да влизам на малки порции както е редно, щото не съм още на ИБ, а я търгувам акцията през ИП-то си на БФБ и комисионната е корава.
                    Живот и здраве края на другия месец ще се мятаме на интерактива...
                    Проблемът е че не знаеш че петробраз няма силна корелация с петрола тъй като реално субсидира бразилското потребление. В същото време има сеирозни съмнения за размера на резервите и. А петролна компания се оценява през резервите.

                    Като искаш дивидентни компании си вземи 3м, Джонсън и Джонсън и GE не се хвърляй в ресурсни, още по-малко ресурсни в развиващи се пазари.

                    Коментар


                    • какво се мъчите по другите борси - на бфб-то трябва да надхитриш 1000-2000 човека и си на плюс там са милиони, имат алгоритми, чисто статистически шансът вие да сте се сетили нещо по-умно от другите е много малък неприятно но факт

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Едно време имаше една акция. Почнаха да излизат неприятни новини за нея. От около 30 кинта почнах да я шортя яко. До към 13-14. После на 8-9 почнах да купувам. Купувах по целия път надолу. В един прекрасен ден в екселската кутийка на интерактива видях умопомрачителна бройка продава. Разкарах всичко на около долар и нещо. След секунди Енрон вече не съществуваше.
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Ааа не, ще си търгувам това което смятам за обидно подценено и това е.
                          Акцията си я следя от над година и половина.
                          Едно време имаше една акция. Почнаха да излизат неприятни новини за нея. От около 30 кинта почнах да я шортя яко. До към 13-14. После на 8-9 почнах да купувам. Купувах по целия път надолу. В един прекрасен ден в екселската кутийка на интерактива видях умопомрачителна бройка продава. Разкарах всичко на около долар и нещо. След секунди Енрон вече не съществуваше.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Важното е, че вече знаеш, че 8 годишен минимум на истински борси не се купува
                            Ааа не, ще си търгувам това което смятам за обидно подценено и това е.
                            Акцията си я следя от над година и половина.
                            Проблема в момента с петробрас е че не мога да влизам на малки порции както е редно, щото не съм още на ИБ, а я търгувам акцията през ИП-то си на БФБ и комисионната е корава.
                            Живот и здраве края на другия месец ще се мятаме на интерактива...
                            Last edited by pipbel; 05.07.2013, 23:39.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              То като си карък....днес тия ми се изсраха на акцията яко. -7% и вече съм 14% на червено.
                              Ма не е от янките тоя път. Пак от Бразилия причината.
                              Кво можеш да очакваш от хора с президентка комунистка с БГ корен
                              Затова са и по улиците...

                              http://blogs.barrons.com/emergingmar...d=yahoobarrons

                              Бе като е тръгнало да се лее кръв, нека се лее като хората.
                              Ще си чакам кота - 20% (11.55$) че като допълня още 60% да ги усредня на 13$
                              Важното е, че вече знаеш, че 8 годишен минимум на истински борси не се купува

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                То като си карък....днес тия ми се изсраха на акцията яко. -7% и вече съм 14% на червено.
                                Ма не е от янките тоя път. Пак от Бразилия причината.
                                Кво можеш да очакваш от хора с президентка комунистка с БГ корен
                                Затова са и по улиците...

                                http://blogs.barrons.com/emergingmar...d=yahoobarrons

                                Бе като е тръгнало да се лее кръв, нека се лее като хората.
                                Ще си чакам кота - 20% (11.55$) че като допълня още 60% да ги усредня на 13$
                                Май много статии си чел че си се набутал в най голямото дърво... това го гласяха за едва ли не най-скъпата компания в света преди 3 години...Категорично не купувай там и ще си благодарен

                                Коментар

                                Working...
                                X