IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • дръж си синергона и си гледай кефа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      имам къси и то дългосрочно , цел първо гапа на 13000 , пък после и 8400
      А имаш ли и дълги защото игра на голо е много рискова.... В момента пазара е много адекватен... тоест.. няма да расте ръзко и бързо... но днес имам акции с по 5% нагоре.. Продадох преди малко всичко което не е топ бай и сега ще си откривам къси индекси от време на време и стискам яко нещата които са в силен тренд. За моя радост (или мъка, че нямам толкова колкото ми се искаше) Голдман ъпгрейднаха 2 от най-основните ми европейски акции (от общо 4 които имам) и отхвърчаха здраво... В момента имам акция която е с 7% дивидент и Голдман казаха за изненада на лъзурите, че до 2015 ще има по 45% годишен ръст на печалбата... А тъпите анализатори до последно не я забелязваха.

      Коментар


      • Днес дългите май прибират профит.Около 6% за 13 дни...доволно.
        The stock market is never wrong. Traders are wrong.

        Коментар


        • пък и обемите никога не лъжат

          Коментар


          • тренда е толкова фалшив че се надяват бичетата единствено на едно изказване на някакъв миризлив плешивец , от дъжд на вятър

            Коментар


            • имам къси и то дългосрочно , цел първо гапа на 13000 , пък после и 8400

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                хахо уж еуфория ама нещо не летим нагоре а надоле , гледай след малко надолето
                Надявам се нямаш отворени къси... много си заблуден... къси днес ще стават само за малко като кокошките,,, клъвваш и бегаш докато петела не те е натиснал

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  хахо уж еуфория ама нещо не летим нагоре а надоле , гледай след малко надолето
                  Ми аз си кеширах последната дълга на 1,670
                  Сега мисля какво да правя ...
                  Ако паднем под 1,665 отварям нова...
                  За къси дори и не си помислям.

                  Коментар


                  • RandomTrader дай един анализ набързо кво става на пазара?

                    Коментар


                    • хахо уж еуфория ама нещо не летим нагоре а надоле , гледай след малко надолето

                      Коментар


                      • Е кво ние направихме New All Time High ли?
                        Браво бе, хубавци !!!

                        Коментар


                        • аз ще се смея последен а ти прай париииииииииииии

                          Коментар


                          • И да си кажа

                            Ръстттттттт !!!!

                            Коментар


                            • Аз чакам 1,660 ние отваряме на 1,670.
                              Мерсаж
                              Искренно съчувствам на късите, обаче не се научихте

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Цикълът едвам започва. Със сигурност ще има корекции по пътя нагоре, някой може да са доста продължителни, но пътя е нагоре - за акциите

                                За суровините е надолу Още много дълго време
                                Цикълът няма да започне докато не се промени фундамента. А сега фундамента е изстискване на мокър парцал освен ако не мислиш че моторът за растеж е паста за зъби, белина и виагра . То тежко на човечеството ако се стигне до там. Цените на мед, никел, поташ, захар, зърно предвещаваха дефлационен период, който може би още не е завършил. Акциите може да се задържат на нивата си но потенциала е там където в момента нещата са подценени...
                                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                                Коментар

                                Working...
                                X