IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Ми ха дано. Няма нищо по хубаво от дълбока корекция дори придружена с паника за мечи пазар когато човек си прави портфейл
    Ако може и да ме поизчака малко до края на август когато по добре ще съм си заредил акаунта на IB - перфекто ще е.
    Аз залагам на микс от дивидентни плюс контрарно инвестиране в пребити по различни поводи от маркета компании, но с ъп потенциал от поне 50-80%.
    Коефициентите ми са почти двойно по прилични от тези на маркета/секторите...та нямам притеснения за това. Падат ли още - ще допълвам.
    Откакто предния вторник редуцирах значително петробраса и съм купил вече 10 други артии (последните дни добавих и VLO и TCK) - всеки божи ден през тая седмица съм биел индексите. Добро начало. Кефффф
    Пипчо, помисли за едно олекотяване по по-печелившите позиции. Тексасеца доста поскъпна и ще коригира рано или късно. Дори и индексите да не мръднат, което е малко вероятно, като свърши отпускарксия сезон, артиите ти ще поевтинеят.
    Вчера един тексасец (от онези с шапките ) се беше изцепил, че петрола щял да падне на $50. Това го приемам по-скоро като шега де, но не е изключено без голяма корекция на индексите да се върнем към $80-85. Аз почнах да градя къса позиция.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      И аз смятам че сме много близо до сериозна корекция на американския пазар, не знам дали ще започне утре или след месец, но нищо чудно през четвъртото тримесечие да навлезе и в мечи пазар. А и не виждам голям потенциал за сериозен тренд нагоре, компаниите просто изглеждат скъпи, така че в най-добрия случай рейндж в най-лошия мечи пазар.
      Ми ха дано. Няма нищо по хубаво от дълбока корекция дори придружена с паника за мечи пазар когато човек си прави портфейл
      Ако може и да ме поизчака малко до края на август когато по добре ще съм си заредил акаунта на IB - перфекто ще е.
      Аз залагам на микс от дивидентни плюс контрарно инвестиране в пребити по различни поводи от маркета компании, но с ъп потенциал от поне 50-80%.
      Коефициентите ми са почти двойно по прилични от тези на маркета/секторите...та нямам притеснения за това. Падат ли още - ще допълвам.
      Откакто предния вторник редуцирах значително петробраса и съм купил вече 10 други артии (последните дни добавих и VLO и TCK) - всеки божи ден през тая седмица съм биел индексите. Добро начало. Кефффф

      Коментар


      • И аз смятам че сме много близо до сериозна корекция на американския пазар, не знам дали ще започне утре или след месец, но нищо чудно през четвъртото тримесечие да навлезе и в мечи пазар. А и не виждам голям потенциал за сериозен тренд нагоре, компаниите просто изглеждат скъпи, така че в най-добрия случай рейндж в най-лошия мечи пазар.

        Коментар


        • Не знам. Аз очаквам, че утре може да пораздруса, но не едва ли ще чуем нещо ново. То няма и какво да излезе. Дори и да каже нещо Брадатият, най-много да коригираме малко.
          Тези последните дни се възползвах от повишенията в Америка и Европа и олекотих дългите позиции. Днес си продадох Тотал-а и съм къс тексаски петрол от тук нататък.

          От отчетите на FedEx, UPS и Coca-Cola, ми се струва, че който почне да влиза на късо ще се справи доста добре за напред.

          Не е препоръка.

          Коментар


          • Мяза ми ... утре да има голяма тухла..
            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
              Това е слаба работа....може да направим лека корекция,но за къси според мен още не е време.Върхът ще го минем,след това обаче става интересно...
              хубаво , ще поживеем,ще видим
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Това е слаба работа....може да направим лека корекция,но за къси според мен още не е време.Върхът ще го минем,след това обаче става интересно...
                The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
                  Утре Бен-Шалом да не каже, че се е пошегувал и S&P-то да се окаже на двоен връх...
                  хм,по скоро обратното
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Утре Бен-Шалом да не каже, че се е пошегувал и S&P-то да се окаже на двоен връх...
                    "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      РЪСТ !!!
                      Спокойствие и силна храна
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • РЪСТ !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                          Замислил съм се и за къси Нетфликс, дайте мнение?
                          Рано е според мен за къси там. Готино балонче е, но през последните тримесечия абонатите растяха добре. Смятам, че трябва поне да се изчака да се позабави ритъма.

                          Коментар


                          • Замислил съм се и за къси Нетфликс, дайте мнение?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                              Мнението ми води до фалит !
                              Bringer of constructive criticism

                              Коментар


                              • Мисля да се самопоздравя за точната си прогноза от четвъртък за петъчната сесия. Направо го ковнах това 1680!

                                Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                                И утре ще сме нагоре, предполагам. Не вярвам утре баМките да публикуват кофти резултати. Към 1680 за утре ми е прогнозата.

                                Коментар

                                Working...
                                X