IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Говоря за 25000 долара минимум за дейтрейдинг и дали важи и за фючърси и опции.
    Тежка работата с този брокер.
    NO SIGNATURE FOUND

    Коментар


    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
      За всичко има минимум изисквания, Мамуне. Ама то си е нормално. Брокера иска да може да ти затвори позицията при по рязко движение и риска да си го носиш ти, а не той. Ако ги премахнеш тези неща, то ИБ се превръща в бъкет
      Говоря за 25000 долара минимум за дейтрейдинг и дали важи и за фючърси и опции.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Както виждаш, само за да откриеш позиция от 1 е-mini върху С&П ти трябват минимум 2200 долара. Поддържането ти струва 1750 долара, а през нощта 3300.
        Брокерският лост съществува, но е макс 1:4 и могат да ти го откажат по всяко време. Добре е да имаш пари над минимума за дейтрейдинг, макар че не съм сигурен това изискване дали важеше и за фючърси и опции. Но при всички случаи при възможност за търгуване на акции ще се натресеш на изискванията, така че....
        За всичко има минимум изисквания, Мамуне. Ама то си е нормално. Брокера иска да може да ти затвори позицията при по рязко движение и риска да си го носиш ти, а не той. Ако ги премахнеш тези неща, то ИБ се превръща в бъкет

        Коментар


        • Както виждаш, само за да откриеш позиция от 1 е-mini върху С&П ти трябват минимум 2200 долара. Поддържането ти струва 1750 долара, а през нощта 3300.
          Брокерският лост съществува, но е макс 1:4 и могат да ти го откажат по всяко време. Добре е да имаш пари над минимума за дейтрейдинг, макар че не съм сигурен това изискване дали важеше и за фючърси и опции. Но при всички случаи при възможност за търгуване на акции ще се натресеш на изискванията, така че....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
            Наивник ти е дал насоки и тема за размисъл
            Само да допълня, че ако ти е мерак да търгуваш европейски индекси, може евентуално през ДЗР. Интерактив също предлагат такива магарии, ама техните не са като на бъкетите. Там комисионните не са върху спреда, а твърд % (0,005 или 0,010) с минимум както при акциите (1€ в случая).
            Благодаря!

            Успешна търговия!
            NO SIGNATURE FOUND

            Коментар


            • Наивник ти е дал насоки и тема за размисъл
              Само да допълня, че ако ти е мерак да търгуваш европейски индекси, може евентуално през ДЗР. Интерактив също предлагат такива магарии, ама техните не са като на бъкетите. Там комисионните не са върху спреда, а твърд % (0,005 или 0,010) с минимум както при акциите (1€ в случая).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Това е разликата между Бъкет и истински брокер. При бъкета поръчките ти не отиват нивгаш на борса.
                https://www.interactivebrokers.com/e...f=margin&p=fut
                Да де и като почнеш да печелиш намират начин да
                ти секвестират житцето!

                NO SIGNATURE FOUND

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
                  Мерси и аз писах оттатък.


                  На моя бъкет няма комисионни за търговия през марджин, но
                  както споменах правят магарии.
                  Това е разликата между Бъкет и истински брокер. При бъкета поръчките ти не отиват нивгаш на борса.
                  https://www.interactivebrokers.com/e...f=margin&p=fut

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
                    Мерси,

                    Явно не гледам където трябва, защото ми показва индексите информативно,
                    без опция за търговия. Интересуват ме европейски индекси, има ли комисионна и спредовете разбира се, Както и скоростта на изпълнение. Тази сутрин моят бъкет ме вбеси за пореден път. Три пъти му подавам поръчки и ги бави ужасно. Да не говорим как се бъзикат със спредовете.

                    Поздрави и успешна търговия!
                    За съжаление, не съм търгувал европейски индекси. Имат възможности за търговия и на европейски борси, но нищо не мога да кажа за комисионните. Със сигурност са по-високи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Трябва да си инсталираш станцията им, да имаш открит акаунт и да си платиш дейта фийд. Този дейта фийд, ако не си професионал над 30 сделки месечно е безплатен.
                      Спредовете са такива, каквито са по борсите. Там просто всичко отива на борсите. Не търгуваш цифрички. За Минито върху С&П 0,25. Комисионните мисля бяха 1,5 долара на контракт. Булброкърс преди представяха услугата на Интерактив, но с тройни комисионни.
                      Мерси и аз писах оттатък.


                      На моя бъкет няма комисионни за търговия през марджин, но
                      както споменах правят магарии.
                      NO SIGNATURE FOUND

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
                        1. Бавят ми изпълнението на поръчките, при което не мога да получа желаната цена.

                        2. Фючърси.

                        П.С. В сайта на интерактив ми дава индексите само информативно, без опция за търговия. Вероятно аз не гледам където трябва. Интересна са ми спредовете, скоростта на изпълнение на поръчките и има ли комисионни за търговия на индекси.
                        Трябва да си инсталираш станцията им, да имаш открит акаунт и да си платиш дейта фийд. Този дейта фийд, ако не си професионал над 30 сделки месечно е безплатен.
                        Спредовете са такива, каквито са по борсите. Там просто всичко отива на борсите. Не търгуваш цифрички. За Минито върху С&П 0,25. Комисионните мисля бяха 1,5 долара на контракт. Булброкърс преди представяха услугата на Интерактив, но с тройни комисионни.

                        Коментар


                        • Пуснах във валутна, но да съберем нещата тук.
                          Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          През интерактив се търгуват от ракети до минети. Търгуват се всички индекси, опции върху индекси и ЕТФ-и. За щатски говоря. Минимумът е 10000 долара. Обаче има изискване за дейтрейдинг от минимум 25 000. Но там не говорим за измислени договори за разлика. Търгуват се минита и марджин изискванията не са никак малки. Провери си ги в сайта им. Иначе съм правил ръчна сделка купува на една борса, продава на друга за 6 секунди

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                            Може, разбира се.
                            Минималната сума е 10К $ или €.
                            Ако са ти много може да ползваш същата услуга при Булброкърс с минимална сума за откриване 2К (беше толкова преди, сега не знам), но пък с комисионни горе-долу х2.
                            Влез в сайтовете, цялото инфо е налично.

                            П.С. К'во значи това, че те рекотират?

                            П.С. 2 Всъщност, при твоя бъкет какво се котира фючърса на индекса или самия индекс?
                            1. Бавят ми изпълнението на поръчките, при което не мога да получа желаната цена.

                            2. Фючърси.

                            П.С. В сайта на интерактив ми дава индексите само информативно, без опция за търговия. Вероятно аз не гледам където трябва. Интересна са ми спредовете, скоростта на изпълнение на поръчките и има ли комисионни за търговия на индекси.
                            NO SIGNATURE FOUND

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
                              Здравейте колеги,

                              Обръщам се към Вас за съвет.
                              Някой има ли представа дали могат да се търгуват
                              индекси през интерактив и каква е минималната сума за откриване на акаунт.
                              Родните бъкети непрекъснато ме рекотират и вече почна да ми писва. Изпълнението на поръчките е под всякаква критика (рядко ги изпълняват бързо).

                              Предварително благодаря,

                              Поздрави и успехи на всички!
                              Може, разбира се.
                              Минималната сума е 10К $ или €.
                              Ако са ти много може да ползваш същата услуга при Булброкърс с минимална сума за откриване 2К (беше толкова преди, сега не знам), но пък с комисионни горе-долу х2.
                              Влез в сайтовете, цялото инфо е налично.

                              П.С. К'во значи това, че те рекотират?

                              П.С. 2 Всъщност, при твоя бъкет какво се котира фючърса на индекса или самия индекс?
                              Last edited by snaky; 17.07.2013, 11:18.

                              Коментар


                              • Здравейте колеги,

                                Обръщам се към Вас за съвет.
                                Някой има ли представа дали могат да се търгуват
                                индекси през интерактив и каква е минималната сума за откриване на акаунт.
                                Родните бъкети непрекъснато ме рекотират и вече почна да ми писва. Изпълнението на поръчките е под всякаква критика (рядко ги изпълняват бързо).

                                Предварително благодаря,

                                Поздрави и успехи на всички!
                                NO SIGNATURE FOUND

                                Коментар

                                Working...
                                X