IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
    Мерси,

    Явно не гледам където трябва, защото ми показва индексите информативно,
    без опция за търговия. Интересуват ме европейски индекси, има ли комисионна и спредовете разбира се, Както и скоростта на изпълнение. Тази сутрин моят бъкет ме вбеси за пореден път. Три пъти му подавам поръчки и ги бави ужасно. Да не говорим как се бъзикат със спредовете.

    Поздрави и успешна търговия!
    За съжаление, не съм търгувал европейски индекси. Имат възможности за търговия и на европейски борси, но нищо не мога да кажа за комисионните. Със сигурност са по-високи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Трябва да си инсталираш станцията им, да имаш открит акаунт и да си платиш дейта фийд. Този дейта фийд, ако не си професионал над 30 сделки месечно е безплатен.
      Спредовете са такива, каквито са по борсите. Там просто всичко отива на борсите. Не търгуваш цифрички. За Минито върху С&П 0,25. Комисионните мисля бяха 1,5 долара на контракт. Булброкърс преди представяха услугата на Интерактив, но с тройни комисионни.
      Мерси и аз писах оттатък.


      На моя бъкет няма комисионни за търговия през марджин, но
      както споменах правят магарии.
      NO SIGNATURE FOUND

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
        1. Бавят ми изпълнението на поръчките, при което не мога да получа желаната цена.

        2. Фючърси.

        П.С. В сайта на интерактив ми дава индексите само информативно, без опция за търговия. Вероятно аз не гледам където трябва. Интересна са ми спредовете, скоростта на изпълнение на поръчките и има ли комисионни за търговия на индекси.
        Трябва да си инсталираш станцията им, да имаш открит акаунт и да си платиш дейта фийд. Този дейта фийд, ако не си професионал над 30 сделки месечно е безплатен.
        Спредовете са такива, каквито са по борсите. Там просто всичко отива на борсите. Не търгуваш цифрички. За Минито върху С&П 0,25. Комисионните мисля бяха 1,5 долара на контракт. Булброкърс преди представяха услугата на Интерактив, но с тройни комисионни.

        Коментар


        • Пуснах във валутна, но да съберем нещата тук.
          Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          През интерактив се търгуват от ракети до минети. Търгуват се всички индекси, опции върху индекси и ЕТФ-и. За щатски говоря. Минимумът е 10000 долара. Обаче има изискване за дейтрейдинг от минимум 25 000. Но там не говорим за измислени договори за разлика. Търгуват се минита и марджин изискванията не са никак малки. Провери си ги в сайта им. Иначе съм правил ръчна сделка купува на една борса, продава на друга за 6 секунди

          Коментар


          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
            Може, разбира се.
            Минималната сума е 10К $ или €.
            Ако са ти много може да ползваш същата услуга при Булброкърс с минимална сума за откриване 2К (беше толкова преди, сега не знам), но пък с комисионни горе-долу х2.
            Влез в сайтовете, цялото инфо е налично.

            П.С. К'во значи това, че те рекотират?

            П.С. 2 Всъщност, при твоя бъкет какво се котира фючърса на индекса или самия индекс?
            1. Бавят ми изпълнението на поръчките, при което не мога да получа желаната цена.

            2. Фючърси.

            П.С. В сайта на интерактив ми дава индексите само информативно, без опция за търговия. Вероятно аз не гледам където трябва. Интересна са ми спредовете, скоростта на изпълнение на поръчките и има ли комисионни за търговия на индекси.
            NO SIGNATURE FOUND

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
              Здравейте колеги,

              Обръщам се към Вас за съвет.
              Някой има ли представа дали могат да се търгуват
              индекси през интерактив и каква е минималната сума за откриване на акаунт.
              Родните бъкети непрекъснато ме рекотират и вече почна да ми писва. Изпълнението на поръчките е под всякаква критика (рядко ги изпълняват бързо).

              Предварително благодаря,

              Поздрави и успехи на всички!
              Може, разбира се.
              Минималната сума е 10К $ или €.
              Ако са ти много може да ползваш същата услуга при Булброкърс с минимална сума за откриване 2К (беше толкова преди, сега не знам), но пък с комисионни горе-долу х2.
              Влез в сайтовете, цялото инфо е налично.

              П.С. К'во значи това, че те рекотират?

              П.С. 2 Всъщност, при твоя бъкет какво се котира фючърса на индекса или самия индекс?
              Last edited by snaky; 17.07.2013, 11:18.

              Коментар


              • Здравейте колеги,

                Обръщам се към Вас за съвет.
                Някой има ли представа дали могат да се търгуват
                индекси през интерактив и каква е минималната сума за откриване на акаунт.
                Родните бъкети непрекъснато ме рекотират и вече почна да ми писва. Изпълнението на поръчките е под всякаква критика (рядко ги изпълняват бързо).

                Предварително благодаря,

                Поздрави и успехи на всички!
                NO SIGNATURE FOUND

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Ми ха дано. Няма нищо по хубаво от дълбока корекция дори придружена с паника за мечи пазар когато човек си прави портфейл
                  Ако може и да ме поизчака малко до края на август когато по добре ще съм си заредил акаунта на IB - перфекто ще е.
                  Аз залагам на микс от дивидентни плюс контрарно инвестиране в пребити по различни поводи от маркета компании, но с ъп потенциал от поне 50-80%.
                  Коефициентите ми са почти двойно по прилични от тези на маркета/секторите...та нямам притеснения за това. Падат ли още - ще допълвам.
                  Откакто предния вторник редуцирах значително петробраса и съм купил вече 10 други артии (последните дни добавих и VLO и TCK) - всеки божи ден през тая седмица съм биел индексите. Добро начало. Кефффф
                  Пипчо, помисли за едно олекотяване по по-печелившите позиции. Тексасеца доста поскъпна и ще коригира рано или късно. Дори и индексите да не мръднат, което е малко вероятно, като свърши отпускарксия сезон, артиите ти ще поевтинеят.
                  Вчера един тексасец (от онези с шапките ) се беше изцепил, че петрола щял да падне на $50. Това го приемам по-скоро като шега де, но не е изключено без голяма корекция на индексите да се върнем към $80-85. Аз почнах да градя къса позиция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    И аз смятам че сме много близо до сериозна корекция на американския пазар, не знам дали ще започне утре или след месец, но нищо чудно през четвъртото тримесечие да навлезе и в мечи пазар. А и не виждам голям потенциал за сериозен тренд нагоре, компаниите просто изглеждат скъпи, така че в най-добрия случай рейндж в най-лошия мечи пазар.
                    Ми ха дано. Няма нищо по хубаво от дълбока корекция дори придружена с паника за мечи пазар когато човек си прави портфейл
                    Ако може и да ме поизчака малко до края на август когато по добре ще съм си заредил акаунта на IB - перфекто ще е.
                    Аз залагам на микс от дивидентни плюс контрарно инвестиране в пребити по различни поводи от маркета компании, но с ъп потенциал от поне 50-80%.
                    Коефициентите ми са почти двойно по прилични от тези на маркета/секторите...та нямам притеснения за това. Падат ли още - ще допълвам.
                    Откакто предния вторник редуцирах значително петробраса и съм купил вече 10 други артии (последните дни добавих и VLO и TCK) - всеки божи ден през тая седмица съм биел индексите. Добро начало. Кефффф

                    Коментар


                    • И аз смятам че сме много близо до сериозна корекция на американския пазар, не знам дали ще започне утре или след месец, но нищо чудно през четвъртото тримесечие да навлезе и в мечи пазар. А и не виждам голям потенциал за сериозен тренд нагоре, компаниите просто изглеждат скъпи, така че в най-добрия случай рейндж в най-лошия мечи пазар.

                      Коментар


                      • Не знам. Аз очаквам, че утре може да пораздруса, но не едва ли ще чуем нещо ново. То няма и какво да излезе. Дори и да каже нещо Брадатият, най-много да коригираме малко.
                        Тези последните дни се възползвах от повишенията в Америка и Европа и олекотих дългите позиции. Днес си продадох Тотал-а и съм къс тексаски петрол от тук нататък.

                        От отчетите на FedEx, UPS и Coca-Cola, ми се струва, че който почне да влиза на късо ще се справи доста добре за напред.

                        Не е препоръка.

                        Коментар


                        • Мяза ми ... утре да има голяма тухла..
                          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                            Това е слаба работа....може да направим лека корекция,но за къси според мен още не е време.Върхът ще го минем,след това обаче става интересно...
                            хубаво , ще поживеем,ще видим
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Това е слаба работа....може да направим лека корекция,но за къси според мен още не е време.Върхът ще го минем,след това обаче става интересно...
                              The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
                                Утре Бен-Шалом да не каже, че се е пошегувал и S&P-то да се окаже на двоен връх...
                                хм,по скоро обратното
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X